Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ovidiu Bufnila, Carmelita, Cipdecip, Felina
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Ovidiu Bufnila, Carmelita, cipdecip, Felina. Noi cei care navuigam in chiar aceasta clipa in Arhipelag. Daca A VEDETI, OK, imi puteti spune ce anume ne-a adus in acelasi loc, in acelasi moment valuritor?

Ov
Sushi
Internetu' si lipsa altei activitati as zice. Ca nu-mi da voie la serviciu cu vibratorul cry.gif
Ovidiu Bufnila
Ia Initialele Numelor Noastre, Carmelita si vezi ce-ti iese daca la aduni. Sa facem putin cifrare-descifrare METAFIZICA. In DECODIFICAREA Initialelor noastre se afla secretul Momentului in care ne-am adunat acesti oameni atat de diferiti in Arhipelag. O sa va mai poevestesc Metafizice din acestea.


Ovidiu Bufnila
Felina
Unde e loc de amuzament, hop si eu! Si apoi daca s-a-ntalnit Bufnila cu Carmelita, sigur e loc de ras! smile.gif
Ovidiu Bufnila
OK. Hai sa vedem: COF sau...
Sushi
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 12 May 2006, 07:09 PM)
Ia Initialele Numelor Noastre, Carmelita si vezi ce-ti iese daca la aduni. Sa facem putin cifrare-descifrare METAFIZICA. In DECODIFICAREA Initialelor noastre se afla secretul Momentului in care ne-am adunat acesti oameni atat de diferiti in Arhipelag. O sa va mai poevestesc Metafizice din acestea.


Ovidiu Bufnila

n-ai uitat ceva? de exemplu "te rog frumos"??? ohyeah.gif
Revizuieste-ti comportamentul si iti dau voie sa mi te adresezi in continuare thumb_yello.gif
Ovidiu Bufnila
Please..
Sushi
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 12 May 2006, 07:13 PM)
Please..

mai intii facem asl da? rofl.gif
cipdecip
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 12 May 2006, 07:06 PM)
Ovidiu Bufnila, Carmelita, cipdecip, Felina. Noi cei care navuigam in chiar aceasta clipa in Arhipelag. Daca A VEDETI, OK, imi puteti spune ce anume ne-a adus in acelasi loc, in acelasi moment valuritor?

Ov

Curiozitatea...
Ovidiu Bufnila
Si daca e la mijloc un Moment Magnetic? Universul e construit intr-un altfel de mod, cuceritor, entuziast si miraculos! Intre noi s-a stabilit, nu stiu cum, un Moment Magnetic ce ne-a valurit intr/un moment unic. Sa ne mai gandim, vreti?
Felina
Dar de ce sa nu savuram momentul? De ce sa-l teoretizam, analizam, indosariem, valurim si etichetam? Mai ca-mi vine sa cred ca pierdem chiar MOMENTUL. smile.gif
Ovidiu Bufnila
Ai dreptate, Felinaaaa! Multumesc frumos.
Sushi
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 12 May 2006, 07:18 PM)
Si daca e la mijloc un Moment Magnetic? Universul e construit intr-un altfel de mod, cuceritor, entuziast si miraculos! Intre noi s-a stabilit, nu stiu cum, un Moment Magnetic ce ne-a valurit intr/un moment unic. Sa ne mai gandim, vreti?

للللللللللل... vrem da nu mai putem rofl.gif
Serenity
Sa-mi valuresc una! 43.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.