Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cercetare
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Psihologie - Teorii si Aplicatii. Dezvoltare personala
crispsi
Buna tuturor! Ma numesc Cristina, sunt studenta la psihologie in Timisoara si fac o cercetare pe tema avortului. Pentru aceasta am intocmit un chestionar care se poate completa on-line, la adresa http://www.seo-for-you.com/chestionar.html si am nevoie de putin ajutor, daca aveti buna vointa. M-as bucura in mod special de colaborarea femeilor casatorite care au trait experianta unui avort provocat (sau a mai multora); chestionarul este conceput pentru astfel de femei. De asemenea, pot fi contactata si la adresa de mail hristm@yahoo.com, in eventualitatea ca preferati sa primiti chestionarul in format electronic (prin mail) si sa-l retrimiteti completat. Chestionarul este anonim, iar pentru cele interesate, pot oferi la sfarsit un rezumat asupra concluziilor cercetarii. Va multumesc!
mothman
han.gif

P.S. Cred ca topicul asta ar sta mult mai bine pe subforumul de psihologie. thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.