Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Browser Folositi?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting
Pagini: 1, 2, 3
Mihai
In ultima perioada am folosit destul de mult Firefox. E bunicel, insa imi lipsesc destule optiuni din Opera, browser la care cred ca voi reveni in viitorul apropiat...
YoyoMan
Firefox 3.0 rulz! L-am instalat si chiar merge mai bine/repede decat 2.x. Nu sunt inca teme f multe pentru el, dar sunt deja destule. Addin-uri sunt o groaza e f fain si daca ai rabdare il poti face sa fie cam cum vrei tu.

Pe de alta parte: am descoperit un alt browser Flock smile.gif www.flock.com. Se autointituleaza "The social browser" si are integrate o groaza de facilitati pentru internautii indragostiti de site-uri precum flickr, youtube, picasa, diggit si altele. Arata destul de bine, dar e mai incet decat Firefox, cred ca tocmai din cauza acestor facilitati. Puteti instala ca sa vedeti despre ce e vb smile.gif
Mihai
Multi dezvoltatori sunt destul de nemultumiti de 3.0 de la Firefox... hmm.gif

Iar mai nou, incep si eu sa fiu dezamagit de Opera - noua versiune, 9.5. sad.gif Au scos sau modificat niste functii pe care le regaseam doar la ei - cum ar fi optiunea "Go to web adress", la selectarea unui site ne-linkuit.
yronick
Internet Explorer
barosu
Firefox - the best,
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.