Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Campionat De Sah In Bucuresti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Sah
Shoocky
In Bucuresti va incepe pe 29 aprilie un campionat de sah de 8 etape, ce se va disputa numai sambata si duminica pentru 4 week-end-uri.
Aveti detalii complete pe site-ul competitiei
Pot sa va spun ... pe scurt ca taxa de participare incepe de la 5RON ... sunt premii ... si ce e mai important ... competitia este deschisa pentru toata lumea ... o sa fie ceva super fain ...
Bineinteles ca sunt si premii ... competitia este si promovata ... in Sport Total, Sport Plus, 24 FUN.
Sponsoul evenimentului este agentia de turism Suzana Travel, care ofera fiecarui participant un voucher cu care posesorul beneficiaza de reduceri la serviciile agentiei ...
Pe site aveti un formular pe care tb sa-l completati pt a va inscrie ...

Eu va raspund cu placere la orice intrebare ... si va astept cu drag!
PitiCool
QUOTE (Shoocky @ 19 Apr 2006, 10:44 PM)
In Bucuresti va incepe pe 29 aprilie un campionat de sah de 8 etape, ce se va disputa numai sambata si duminica pentru 4 week-end-uri.
Aveti detalii complete pe site-ul competitiei
Pot sa va spun ... pe scurt ca taxa de participare incepe de la 5RON ... sunt premii ... si ce e mai important ... competitia este deschisa pentru toata lumea ... o sa fie ceva super fain ...
Bineinteles ca sunt si premii ... competitia este si promovata ... in Sport Total, Sport Plus, 24 FUN.
Sponsoul evenimentului este agentia de turism Suzana Travel, care ofera fiecarui participant un voucher cu care posesorul beneficiaza de reduceri la serviciile agentiei ...
Pe site aveti un formular pe care tb sa-l completati pt a va inscrie ...

Eu va raspund cu placere la orice intrebare ... si va astept cu drag!

Super!!!!!!!!!
Tocmai am participat la prima etapa a concursului si sunt si acum impresionat... ohmy.gif F bine organizat si ceea ce mi-a placut cel mai mult e atmosfera de prietenie din sala; chiar e pentru fun, ca nu degeaba este si B24FUN partener. 11 runde intr-adevar, cate 5 minute si chiar premii : 8 premii laugh.gif nu mi-a venit a crede........si fursecuri, si o primire , repet, f cordiala din partea organizatorilor... m-au convins, as vrea sa fim mai multi cei care participam sa fie si mai interesant pentru ca pe la finalul etapei am ajuns sa joc cu adversari mult mai valorosi (soft-ul de imperechere...) si mi-au mai scazut sansele la castig...daca am fi fost mai multi, jucam cu adversari de valoare apropiata thumb_yello.gif Dar sigur vor veni mai multi, acum ca deja se stie de concurs iar Sport Total va publica articole despre eveniment...
Shoocky
S-au disputat primele 2 etape din campionat aveti pe www.errabirotica.ro o galerie foto si rezultate.
De asemenea va puteti inscrie la eveniment pentru etapele ramase.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.