Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Atras Atentia Azi?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Cucu Mucu
Sa vezi ce atragi atentia daca nu te imbraci deloc! rofl.gif
Cla
A atrage atentia cuiva e musai in ziua de azi sa ai tatoo pe cur sau tzâtze heavy.
No, Serenity, care, sau amândoua?
Serenity
Ma, eu sunt o persoana careia nu ii place sa atraga atentia.... tongue.gif
Erwin
Convincing computer animation recreates Hudson-plane-landing


ohmy.gif
Ensy
Am auzit la tvri ca primarul unei comuni din PRAHOHA SOLICITA FONDURI DE
LA GUVERN PENTRU CONSTRUCTIA UNEI CASE DE TOLERANTA!

Angajeaza prin concurs 20 de fete pe care le va testa el inainte de
angajare.

Fetele vor fi angajate pe post de OPERATOARE ECOLOGICE!
Data'q
Pastele la americani
si
De unde vine iepurasul?
Data'q
Nokia Morph Concept
Zed
Un tei . E atat de frumos , e plin de flori , ca in fiecare an . wub.gif
Mr.Jarndyce
john h clarke

://www.youtube.com/watch?v=Up5qSOBF9Z8

http://www.youtube.com/watch?v=Up5qSOBF9Z8...feature=related

smile.gif ma trec fiorii
Data'q
Ford Mondeo
LINICA
Un copac in flacari, langa bordeiasul meu. (la figurat biggrin.gif )
Data'q
Truck
Bonsai
Un afis . Scria pe el" sapam pute"
Rehael
Hei, ia uitati la asta!



Greg Pritchard - Britain's Got Talent

Cla
blink.gif ... clapping.gif Super!!
Rehael
Ha, Ha!... biggrin.gif Ti-a placut! Ce surprize pot sa-ti faca oamenii... smile.gif

Ascultam azi Natalie Dessay - The Queen of the Night si ma gandeam, cata bucurie de a trai a putut sa aiba Mozart de a putut sa compuna o arie asa de frumoasa pentru rolul unei hoaste batrane...
Cla
Stii ce-i ciudat? Desi stiu germana, n-as sti ce zbiara tanti aia, daca n-ar fi subtitrat laugh.gif

Si ca sa revenim la englezul ala: Ieri i-am trimis fiului un mail cu link-ul, pentru ca prietenul sau arata leit ca ala, de parc-ar fi gemeni...
Pun pariu ca l-a întrebat daca a avut de-a face cu niste crocodili... biggrin.gif
Data'q
10 metode de tortură.
Data'q
O femeie extraordinara
Hashaspire


WTF?
Hashaspire
Romanii, care dau pe-afara de har.
Michelle
Pai la asa tahicardie cu dureri de spate, junghiuri toracice complicate cu viol, coma si ficat marit numai o exorcizare mai poate rezultate.
turbo trabant
sau un fu.... de mare clasa o mai salveaza pe domnisoara care prezinta semne clare de lipsa. poate se ofera psihologul ala exorcist smile.gif.

pe unde umbla raelienii cand e nevoie de ei?
Titus Herbert
cuvantul "naturopat" wacko.gif
Data'q
Milan AC vs. Real Madrid
Gabici
Cat de multa lume trece pe rosu. Atat soferi cat si pietoni. Asteptam la trecere sa se faca verde si am observat ca pe cand sa trec ramasesem doar eu: toti ceilalti trecusera pe rosu. Si cand sa trec si eu, mai sa nu ma loveasca un sofer: ce trecuse si el pe rosu!
S-au schimbat regulile sau o-i fi eu mai fraiera? mad.gif
Titus Herbert
ohmy.gif ce viteza a prins hanul
Cucu Mucu
QUOTE(Gabici @ 23 Mar 2010, 09:46 AM) *
Cat de multa lume trece pe rosu. Atat soferi cat si pietoni. Asteptam la trecere sa se faca verde si am observat ca pe cand sa trec ramasesem doar eu: toti ceilalti trecusera pe rosu. Si cand sa trec si eu, mai sa nu ma loveasca un sofer: ce trecuse si el pe rosu!
S-au schimbat regulile sau o-i fi eu mai fraiera? mad.gif


Poate ai prins o gasca de daltonisti! rofl.gif
Gabici
QUOTE(Cucu Mucu @ 23 Mar 2010, 10:53 AM) *
Poate ai prins o gasca de daltonisti! rofl.gif

asta e buna ohyeah.gif
Marduk
Azi am aflat ca exista o moneda numita "p**a" si are chiar o rata de schimb 1 p**a = 0.1469 U.S. dollars

Titus Herbert

mellow.gif
Data'q

Data'q

Gordin
aripi si superioare dezosate doof.gif


edit. imi place cum suna `putregaiuri`
Nefertiti
O doamnă în vârstă, care m-a făcut să îmi spun: uite un om care a ştiut să îmbătrânească... Şi nu mă refer la fizic, la cosmetice şamd., ci la o anumită seninătate de pe chip, lipsită de aroganţă sau de încrâncenare. Destul de rar văd asta. smile.gif
Data'q
Gordin
and blam! You are missing your eyes. laugh.gif
Imi place tot textul in aceeasi masura. Si ideea.

rofl.gif
Data'q
Evolution of Dance


Evolution of Dance 2
Nefertiti
cireşele (prea scumpe sad.gif )
Data'q

Data'q

carmine
Vara asta, soarele prefera rochiile la moda! - cica titlu de articol si mail de spam. 6.gif
Chiar vrea cineva sa citeasca toate articolele alea fara sens, forma sau continut, exista cerere pt asta? Inca o data 6.gif
Data'q



Marduk
Azi am dat o tura prin forumul Vot de blam, am avut o surpriza, eram pe un alt forum dar parte din topicuri au aceleasi nume ca la Han, era straniu ma aflam in alt loc dar parca eram in locul cunoscut. Este Vot de blam o sucursala a Hanului? intreb ca sa stim si noi sa mai dam din cand in cand pe acolo, ii mai ajutam pe colegii nostri, daca vor bine inteles.
Nefertiti
Extraordinar...


Nefertiti
Tot de la japonezi...
Data'q
How To Suspend Water Without A Cup
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.