Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Atras Atentia Azi?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Fantasee
O femeie cu păr blond, îmbrăcată în galben din cap până-n picioare. ohmy.gif Mă rog, în picioare mai puțin galben, fiindcă balerinii din lac aveau ceva buline albe. rofl.gif Indigestă apariție ...
Berila
O reclama super-faina primita pe mail...
Data'q
Muzica de pe strada Lăpușneanu... Au pus boxe (mici, aproape nevăzute) din 10 în 10 metri cu o muzică superbă...
Îți vine să iei prima fată la dans, numai de dragul dansului...

De-ar pune așa și pe Copou... rolleyes.gif
Papadie_62
Pustietatea din Han sad.gif
Erwin
o femeie-mutant din genul celor care scotocesc prin gunoaie, care avea doi copilași cu ea... huh.gif
Fantasee
Că doare din ce în ce mai des. Și mai tare. unsure.gif
Papadie_62
Că am văzut unii mai "tari" ca noi, însă tot numai pe noi ne văd toți (punct de reper, ceasul lui Bush, de la mana stanga)
flori
Da e clar ca i-au furat ceasul aia din Kosovo!!! wub.gif
Fantasee
Cică e un balcanism rolleyes.gif dar adevărul este că în Kosovo singurul lucru pe care mi l-a furat cineva a fost rețeta de sarmale, iar hoțul era italian. rofl.gif
Nefertiti
Oana Zavoranu canta! ohmy.gif Oh cry.gif cry.gif cry.gif
jude
laugh.gif Acum ai aflat?
I-ai vazut si videoclipul? devil.gif
Nefertiti
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nici nu vreau! laugh.gif Intamplator am auzit-o, acum, la radio. blink.gif
Fantasee
Mă mănâncă deștele să comentez tongue.gif acum că mi-am mai revenit după știre, da' mi-e că dacă mai spunem ceva, gagics caraibiene, o să zică lumea că suntem inFidioase pe siliconul artistei. rolleyes.gif rofl.gif
jude
Pardon, eu chiar sunt. blush.gif
Totusi sunt obiectiva, clar! innocent.gif
Data'q
Niște emoticoane tare frumoase...
user posted image
---
user posted image
---
user posted image

Și altele...
Nefertiti
Aerele de superioritate. brow.gif
Olaf
Cine si cu ce te-a suparat, Nefe? hug.gif
Cla
Ce misto se face peste tot de manele... dar se-asculta la greu rofl.gif
Nefertiti
QUOTE (Olaf @ 29 Jun 2007, 11:14 AM)
Cine si cu ce te-a suparat, Nefe? hug.gif

Eh, nu mai conteaza. hug.gif
jude
Au terminat aia de pus termopanele yay.gif si au intrat vecinii de la 2 la renovat tot apartamentul yay.gif si cred ca-l fac stil terasa, ca la cum bocane toata ziua in capul meu, probabil darama toti peretii yay.gif .
jude
O tipa care nu stie sa taca. rolleyes.gif
passenger
Masina care spala strada de dimineata... pe o ploaie torentiala rofl.gif
Endgegner
FC Nuernberg - Rapid Bucuresti biggrin.gif


Afrodita
Mai, azi nu mi-a atras atentia nimic, dar ieri a fost o faza super tare care m-a facut sa pufnesc in ras singura, de nebuna, pe strada biggrin.gif

Ma duc la magazinul din colt. Care e la 20 pasi distanta - 2 minute de mers sau mai putin - si ma asez la coada, ca doar tigari voiam. Si vad inaintea mea un tatic cu un kinder - baietel. Cam neastamparat ala micu - exact ca majoritatea copiilor de aici - dar mi-a atras atentia faptul ca, fiind tuns foarte scurt , ii puteam vedea forma capului, care forma era tare deformata, de ziceai ca l-o izbit doctoru' cu capu' de pereti la nastere sau l-au scapat ai lui in vreo presa rofl.gif In fine, asta nu era chiar de ras, dar ajung afara. Imediat dupa kinder. Si il vad alergand imprastiat, cu mainile si picioarele zburand in toate directiile, strigand ceva ce numai el intelegea si la un moment dat se apropie in viteza de perete si incepe a se preface ca se da cu capul de pereti. Mai frate si cand f**e un cap de peretele ala, de-a rasunat betonul rofl.gif rofl.gif si dupa incepe sa rada rofl.gif Ta-su nu i-a zis nimic, iar eu sa ma prapadesc de ras, caci m-am gandit ca asa se esplica si forma capului, ca daca el cu asta se ocupa de mic, nu e de mirare rofl.gif Trebuia sa-l fi filmat, sa-l pun pe youtube rofl.gif A fost faza ca in filmele cu prosti rofl.gif

Si gata, ca azi nu ma dusei la magazin inca rofl.gif
Cla
@Afro: rofl.gif

Pe mine m-a uimit azi un Toyota Prius, pe care nici nu-l auzi când trece pe lânga tine... blink.gif

Îl înteleg pe ala care-si da cu capul de pereti rofl.gif

Edit: am mâncat o litera, I hate it...
Data'q
Aseară mi-a plăcut să vad cum la un magazin de ochelari vânzătoarea schimba ochelarii de jucărie a moşului din vitrină cu nişte ochelari adevăraţi, pentru copii.
Serenity
O caciula de mos craciun, foarte sclipicioasa, pe capul unui taximetrist laugh.gif
One_Last_Dance
Urma Paşilor Tăi.
Singuri...
passenger
Asta.

Un ochi rade, celalalt plange... Ufffffff!
Data'q
Paint
ohmy.gif
passenger
test your awareness
vvv@li
Cainii (fara stapan) care au incurcat summit-ul nonono.gif
Ce i-au mai enervat pe unii!!!
Saracii , ce sa stie ei de Bush...
vvv@li
A murit Sabin Balasa.

Dumnezeu sa il ierte.

Scuzati-ma , dar nu gasesc topicul cu pricina . Stiu ca am citit acolo de Pruteanu dar acum nu il gasesc...........
Data'q
Elephant Paints Self Portrait
Data'q
All aboard!!! rofl.gif
Data'q
Data'q




Data'q
passenger
asta

ohmy.gif

sunt 7 minute in-cre-di-bi-le !
simonsays
QUOTE(passenger @ 28 May 2008, 07:15 PM) *
asta

ohmy.gif

sunt 7 minute in-cre-di-bi-le !



Da, si m-ai facut sa pierd doua ore cautand pe youtube filmuletele "inrudite"... Teribil pustan ! wink.gif
yronick
Da, coada de la CAS, la care am stat o ora si 30 de minute.
Rehael
Doua pisici, una tarcata si una neagra care mi-au taiat calea la prima ora a diminetii, in timp ce ma duceam la serviciu, la un interval de un minut una de alta. Tineau amandoua cozile drepte in sus. Am facut de doua ori ritualul anularii ghinionului si am intrat cu toate simturile in aret. Mi-am zis "ai grija, cand ajungi, nu te arunca cu nasul in cana de cafea si in ziare, da ocol peste tot si fii cu ochii in patru". La serviciu ma astepta colega mea cazuta in adanca depresie. Si totusi, ce patimise ea peste noapte erau numai niste semne la ceea ce putea sa urmeze, adica un dezastru obisnuit. Putea, dar totusi a fost inlaturat prin eforturile colective de la fata locului, si in particular de ritualurile mele de anulare a ghinionului. Si intr-adevar doua au fost evenimentele neplacute. Consecintele lor inca nu au putut fi deslusite la terminarea programului. Abia maine dimineata le voi cunoaste.
Sushi
io zic ca matzele alea ti-o adus noroc. Ca daca-ti taia calea un rotweiler puteai vorbi despre ghinion rofl.gif
Rehael
Asa este, si eu m-am gandit ca au fost niste mesageri care mi-au transmis "Ai grija!". smile.gif Iubesc pisicile prea mult ca sa le consider purtatoare de ghinion. wub.gif
Rehael
Un pisoi mic negru care mi-a taiat calea pe-o alee in timp ce ma duceam cu treburi in oras. Tinea coada intreptata in jos, semn de fatalitate, cum ca nimic nu ar avea putere sa inlature ghinionul mic (deh, dupa marimea matzei) care ma astepta undeva pe drum... Am incercat sa o iau haisa, prin alt loc, dar hop, sare maica-sa de sub o masina, tot neagra, tot cu coada in jos, dar mare si grasa. Iar de sub masina se iveau nasucurile a celorlalti patru pui ce doreau neindoielnic sa-si urmeze mama; inca patru ghinioane mici care l-ar fi urmat pe cel mare, in cazul in care nu mi-ar fi reusit gratioasa pirueta care m-a reasezat pe drumul initial. Ingandurata am facut totusi ritualul anularii ghinionului si pregatindu-ma sufleteste pentru orice fel de surpriza, m-am gandit sa fiu atenta, sa am grija s.a.m.d. Cand am ajuns in strada mare, care nu mai era umbrita de coroanele pomilor ca drumul meu de pana atunci, imi dau seama ca era posibil sa nu rezist plimbarii pe jos pentru care ma pregatisem, deoarece soarele ardea mult prea puternic... Iau hotararea sa urc intr-un autobuz, ceea ce am si facut; spre bucuria mea, autobuzul sosea in statie odata cu mine. Am cumparat bilet, m-am facut comoda, iar cand m-am uitat mai atenta in jur am constat ca destinatia spre care mergea autobuzul era departe de cea dorita de mine. Eh, da, deci asta era... Am intrebat totusi unde mergea si am realizat ca la un moment dat trecea cumva nu foarte, foarte, foarte departe de locul in care trebuia eu sa ajung, asa ca nu am coborat la prima statie ci am mers pana in una dintre cele mai pitoresti zone din Iasi. ohyeah.gif Acolo am mai avut "norocul" sa ma fugareasca un dulau cu latratul ragusit, care, bineinteles, a trecut pe langa mine continuindu-si cursa, lasandu-ma mai mult moarta decat vie, dar intreaga, langa zidul unei case care sta sa se prabuseasca. Una peste alta, plimbarea a fost totusi SUPER!!! Stiu ca nu m-am plictisit deloc. Am facut si o poza pe drum, doar una, pentru ca soarele era prea puternic si batea cumva din fata mea. smile.gif

passenger
asta... blink.gif
Erwin
The singing tree
amazing home made machine
Data'q
Un ditamai tirul pe care scria firma/compania sa: "Ţac Ţac Construct" hh.gif brow.gif
Titus Herbert
O frunza
Serenity
Mi-am dat seama ca pentru a atrage atentia tuturor nu trebuie nici sa iti pui chilotii in cap, nici sa iti faci o creasta roz.... e de ajuns sa te imbraci in alb din cap pana in picioare. Nu stiu care e explicatia dar toata lumea se holbeaza la tine. Nu e doar experienta personala, e o concluzie trasa si din experienta altora. blink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.