Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Hoteluri Bucuresti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Sushi
Workshopul din Bucuresti se tine in Marriott dar ei deja nu mai au camere libere pentru noaptea 17.05. spre 18.05. Am nevoie de adresa unui Hotel care nu este departe de Marriot, sa nu trebuiasca sa ma plimb 1 ceas cu taxiul. Hotelul nu trebuie sa fie de cinci stele, ma multumesc cu 3.
Am o matusa in Bucuresti la care as putea dormi. Ea sta in Drumul Taberei. Cit de departe este Marriot de Drumul Taberei?
Ma poate ajuta cineva cu o programare la coafor pe data de 17, dupa amiaza? Sedinta incepe la 18.30, planuiesc sa ajung in Bucuresti pe la orele 12 la amiaza. Coaforul sa fie tot asa, nu departe de Marriott.
Multumesc,
Carmelita
axel
Dr. Taberei e cam la 15-25 de minute cu taxiul de Dr. Taberei. Depinde de trafic. Pt. conditiile din Bucuresti, as zice ca e relativ aproape.
Sushi
De marriott ai vrut sa zici da? smile.gif am priceput, mersi.
mirona


Cel mai apropiat hotel de Marriott este Hotelul Parliament, Str Izvor nr 106, cam la 5-10 minute de mers pe jos de Marriott.
Pentru mai multe detalii acceseaza www.parliament-hotel.ro.

Pt coafor iti pot face o programare pe undeva prin Zona Unirii, daca mai exista pe acolo, nu am mai fost de ceva vreme, avea tarife cam maricele.

Daca te mai pot ajuta cu vreo informatie, intreaba-ma!!! tongue.gif
Sushi
Mersi Mirona smile.gif
Mara
Testez joi un salon nou in zona Unirii si daca o sa mai ies din casa a doua zi pot sa-ti fac programare la ei. Ok? Ce vrei sa-ti faci la par?
Sushi
taiat virfuri + vopsit. Vopseaua o aduc eu.
Miine vorbesc cu sefu si vad cum imi pot programa drumul, daca nu pe 17 apoi pe 18 dupa masa smile.gif
Mara
Oricum, mai e timp. Pana atunci iti aflu si preturile. wink.gif
Sushi
QUOTE (Mara @ 11 Apr 2006, 11:00 AM)
Oricum, mai e timp. Pana atunci iti aflu si preturile. wink.gif

io as sta si la un epilat ci tratament cosmetic da nu cred ca ma lasa sefu sa ramin 1 zi in plus cry.gif
Sushi
QUOTE (iedera @ 11 Apr 2006, 09:17 PM)
adica ajungi in oras?! si nu ai chef de un ceai bun?

noaa ba bine ca nu! si am chef si de o mamaliga. vedem ce birt este pe linga marriot unde sa ma pot si mamaliga si ne vedem. pe 17 am la 18:30 sedinta, a fi gata pe la 19:30 si dupa aia ne vedem smile.gif
O sa ma recunoasteti sigur, sint mirifica, iau ochii la lume, stralucesc in intuneric rofl.gif
dascalita
Plimbareato!de acum asa ai sa te invarti prin capitalele IEuropei?Pacat ca nu stai mai mult... sad.gif
Sushi
QUOTE (iedera @ 12 Apr 2006, 10:39 PM)
Nu prea stiu cum as putea lua legatura cu tine. Poate te gandesti la o solutie.

o sa ne dam o ora si un punct de reper numa sa nu fie departe de batu-l-ar soarele de Marriot ca nu ma descurc in Buc. si am si timpul foarte limitat smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.