Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Provocare
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Dualist
Acest topic este interzis lui Ovidiu Bufnila.

Ceilalti participanti la Arhipeleagul Imaginii sunt invitati sa gaseasca un animal cu care sa il compare pe Ovidiu.

Ne este bine cunoscut faptul ca gaseste diverse antologii ... de pilda singuratate-meduza ...

P.S. no offence Ovidiu sorry.gif
exergy33
@Dualist
QUOTE
Ne este bine cunoscut faptul ca gaseste diverse antologii ... de pilda singuratate-meduza ...

Cred ca ai vrut sa spui analogii , si nu antologii.
Sau am interpretat eu gresit ? devil.gif
Titus Herbert
Exergy cred ca ai interpretat bine smile.gif
Erwin
noi suntem tigrii lui iubiti, atunci el ce e? o tigroaica? rofl.gif
nefertiti-old
oare io daca ma apuc sa spamui Hanul cu diverse idei fara rost iau ban? hmm.gif hmm.gif hmm.gif
Kyklos
Nu vreau sa-i persiflez imaginea unui tigru , asa cum se autodenumeste . Dar , cred ca acest Bufnila vrea sa ne creeze un model de viata valurit in imagine si multa cunoastere .
Cla
Ma enerveaza tigrii. Te ataca doar din spate, nu cinstit, din fata, ca un leu devil.gif
Erwin
QUOTE
Ma enerveaza tigrii. Te ataca doar din spate, nu cinstit, din fata, ca un leu


tigrule, e vorba de "tigri navigatori" nu din aia dungati rolleyes.gif
Catalin
QUOTE

un animal cu care sa il compare pe Ovidiu


Nu stiu de ce, mie mereu imi aminteste de o reclama la pasta de dinti. Deci... Castor.
Ovidiu Bufnila
Acest post bufnilian este de fapt o perna de aer care valureste topicul spre suprafata Arhipelagului.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.