Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ma Vait, Deci Exist!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
Serenity
Pe principiul "Ia-mi dreptul la a ma vaita si ma lasi fara oxigen", un topic dedicat romanilor de pretutindeni...

Eu nu am de ce sa ma vait in momentul asta, dar sigur voi reveni foarte curand thumb_yello.gif
Olaf
Incep eu: Auuuuauauauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cry.gif
Mi-e somn, dar daca dorm am senzatia ca risipesc pretiosul timp de uichend, pierzand astfel clipe bune din bucuria de a nu face nimic. yawn.gif Maaaaaamaaaa si ce sumn imi ieeeee! cry.gif
Auuuuuuuuuu!



Asa e bine? laugh.gif
nefertiti-old
si io, si ioooo!

aauuuu, iar e duminica si sunt la birou si mi-e sooomn si vreau acasaaaa, ca sunt o gramada de meciuri azi de vazut... auuuuuuuuuuuuu! rofl.gif
ausländer
Dupa cum ziceam.... ma doare capul ingrozitor. Si e o gramada de treaba de facut....
DeeDee
MAine iar e luni sleep.gif
Serenity
Da.... cry.gif ... si mai am de facut bagaj, curat prin camera, de cautat ceva pentru un proiect, de trezit devreme si de carat cu spinarea bagajul pana la autogara, de facut 2 ore pe drum in raget de manele (sper sa nu se repete experienta de data trecuta)... nu vleaaaaauu nu vleaaaaaauuuuuu... cry.gif

Si nu vleau nici sa merg la scoala! tongue.gif

Edit: am scris ca dracu' laugh.gif
jude
QUOTE
Si nu vleau nici sa merg la scoala!


Ca bine le mai zici, sista'... cry.gif tongue.gif
Olaf
Subscriu. De ce e maine luni, si de ce incepe de diminneata? cry.gif laugh.gif
Mara
Si de ce naiba au dat astia ora inapoi??? Ca acum cica e 9, dar simt eu ca de fapt e 8, iar mie mi-e atat de somn!!! mad.gif
Michelle
Inapoi sau inainte? tongue.gif
punctt
Aaaaaauuuuuuuuu. Incepe iar sa doaraaaaaaaaa. Cum de sunt atat de idioata si stau in fata calculatorului....aaaauuuuuuuuuu.
Mara
QUOTE (Michelle @ 27 Mar 2006, 08:50 AM)
Inapoi sau inainte? tongue.gif

Ceea ce demonstreaza cat de bine am inteles fenomenul!!! rofl.gif
Felina
Of, iar n-am chef de munca... sad.gif
Felina
QUOTE (Felina @ 27 Mar 2006, 12:15 PM)
Of, iar n-am chef de munca... sad.gif

idem hh.gif
Mara
No bun, treci si pe la plictiseala, ca vad ca te citezi singura. laugh.gif mwah1.gif
Fantasee
Tineti-ma careva ... ca mai am putin si-mi linsez vecinii manelisti 50.gif.
Aoleeeeo ... nu vreau la puscarica ... cry.gif
Olaf
Fantasee, niciodata sa nu ucizi... la furie. O crima trebuie facuta cu sange rece, planificata cu grija. laugh.gif

Si ca sa ma vait si eu: tocmai mi-am facut calendarul pe anul asta. Si arata destul de mazgalit... cry.gif
In plus, n-am chef de lucru, si parca vad ca iar imi iau castane cand s-o intoarce seful... frusty.gif
genicon
Ma doare capul, mi-e somn, mi-e cald, sunt obosit, parca mi-e si putin foame, sunt imputit si mi-e lene sa ma spal, trebuie sa ma si barbieresc, scrumiera langa mine musteste de tigari, vreau sa ma joc....
Oare trebuia sa pun chestia asta la jurnal? blink.gif rofl.gif
Fantasee
Olaf hiya.gif I`ll kill your boss, will you kill my manelisti? rofl.gif

Na ca am ras si acum nu mai am motiv sa ma jelesc ... spoton.gif .
Tyra
OOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooooooooooooooooF
Serenity
Mi-e sooooooooooommnnnn.... yawn.gif yawn.gif N-am mai dormit de vreo doua nopti, si am seminarii de la 8 dimi pana la 6 seara cry.gif Si absente suficiente incat sa nu-mi mai permit sa dorm.. Si ploua, si trebuie sa merg sa platesc curentul, si nu am umbrelaaaa...

Aaa... si ma plictisesc oamenii si materia asta de mooor!! cry.gif
ausländer
QUOTE (Fantasee @ 28 Mar 2006, 06:19 PM)
Olaf hiya.gif I`ll kill your boss, will you kill my manelisti? rofl.gif

Na ca am ras si acum nu mai am motiv sa ma jelesc ... spoton.gif .

Fantasee, asta imi aduce aminte de Strangers on a Train, al lui Hitchcock.

Sa ma vait si eu? Hai sa ma vait si eu: tre sa caut saptamanile urmatoare un plotter, sa listez una bucata poster... Si n-am chef! smile.gif
Serenity
ahaa.. pai pana saptamana urmatoare mai e muult! tongue.gif
Kitty
De ce vin proprietarii la ora 8 dimineata??? DEEE CEEEE??? cry.gif
actionmedia
Valeu ce rau ati ajuns! tongue.gif
Asta doar asa ca sa fiu ontopic, in realitate nu am motive sa ma vait
nefertiti-old
cred ca ma paste o raceala hh.gif
Felina
Ah ce-mi place topicul astaaaaaaaa!

Auuuuuuu ma inteapa un umaaaaaaar!!!!! blink.gif
Fantasee
Abia ce am ajuns acasica si iarasi trebuie sa plec... Nu vleaaaaaaau cry.gif .
Felina
Vaaai ce greeeeeeeeeeeeeeeeeeu merge haaaaaaaaaaaaaanuuul! mad.gif
rossi
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !
flori
Vreau acasa in Ro si trebuie sa plec in Israel....Oooof! De ce nu-s in stare sa fac ce vreau? laugh.gif
Endgegner
@ flori

Unii nu si-au parasit satul niciodata si tu te vaiti ca circuli prea mult?
flori
Deh Endgegner...asa sintem noi oamenii nemultumiti da bine ca ni s-a oferit placerea sa ne vaitam...M-am saturat de calatoriiiii! M-am saturat de facut valize si de aeropoarte si de zburat cu avioane...Vreau acasa! Vreau sa pun rosii si patrunjel in gradina mea!
Serenity
Mi-e foameeeeeee!!! cry.gif
Felina
Ma doare burta... cry.gif
N.V.
Sunt in orasul gresit cry.gif

Edit: si ma si doare capul mad.gif
tikky
nu merge mailul pe yahoo, nu merge mailul pe Gmail, nu merge mailul pe Hotmail... sunt izolata hh.gif ... bine ca merge hanul (inca)
Olaf
Am zis ca ma culc devreme azi.. pe naiba! Iar o sa ma scol greu maine cry.gif
jude
M-am trezit devreme si trebuie sa-mi suport constienta raceala cry.gif Au, capul! cry.gif cry.gif
Endgegner
Am si eu un dor de locurile copilariei, de joaca, de ascuns, de pescuit. Oare ce s-ar intampla daca am ramane pe veci copii?

user posted image
Serenity
Nu ar mai trebui niciodata sa ne scoatem maselele!!! yay.gif

On-topic: Ma doare o masea de innebuneeeeeesc!! cry.gif cry.gif cry.gif
flori
Serenity hug.gif
Olaf
Iar m-am trezit prea devreme... sad.gif
coconut
Mi-e friiiiiiiig!!!! cold.gif Vleau soalele-napoi! cry.gif
Tyra
ofofofofoofofofofofofofofoofofofofofofoofofofofoofoof

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooof

ofofofofofofofoofofoooooooooooooooooooooooooooooooooof
coconut
A venit soarele, dar îi cu dinţi încă.... ohyeah.gif OOOOOFFFFFFF! cry.gif
nefertiti-old
mi-e somn
mi-e lene
sunt iar la birou
m-am imbracat prea gros hh.gif
Tyra
Mananc prea mult
Fantasee
N-am mancat nimic azi si abia mi-am adus aminte blink.gif . Daca mananc acum o sa fie de rrrau hh.gif . Cred ca ar trebui sa facem o medie, Tyra hug.gif.
Tyra
wub.gif Fantasee... uite, iti dau niste struguri de la mine, asta a fost desertul cu care am ajuns la limita maxima sorry.gif cheese1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.