Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Toalele Preferate
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Cla
Cred ca fiecare dintre noi a avut niste toale în care s-a simtit bine.
Eu am avut niste Jeans Mustang (stretch), pe care i-am purtat pâna ce s-au rupt. biggrin.gif
Cei mai misto pantofi au fost "Adidas Allround", pâna ce au crapat...
Din prima mea leafa mi-am cumparat o geaca de piele pe care n-am reusit s-o distrug... rofl.gif

Hai, povestiti spoton.gif
ausländer
Trebuie sa vorbim numai la trecut de toalele preferate? smile.gif Asta sa inteleg prin "remember"? Daca nu, o sa insir mai acusi cate ceva.
Endgegner
Cei mai beton pantofi asa de almost outdoor au fost o pereche de Tommy Hilfiger. Ai mai beton blugi au fost si inca is de la GAP, asa mai de skater si de border (hang loose!). Un tricou mai vechis i palcut de purtat e unu asa mai albastru mia descgis si scrie Mötörhead pe el. Jeci nu prea port da am o gramada de pulovere de alea cu capison rolleyes.gif Timberland rocks!
Cla
The Ace of Spades!! spoton.gif
@ausländer: scrie ce vrei, egal de ieri, de azi, de când stii... smile.gif
Ca si copil am avut o "Spielhose". Alba cu buline rosii.
Sau rosie cu buline albe.
Nu mai stiu exact, dar mi-am iubit pantalonii scurti rofl.gif
Olaf
Chiar ca Timberland rocks spoton.gif
Am avut o bluza timberland, gen polar. Am purtat-o pana s-a tocit de tot. Inca mai este, pe undeva...
Mai am un polar Boreal la care nu as renunta pentru (mai) nimic in lume. wub.gif
Un tricou pe care scrie Montreal, care, iarasi, nu mai eeste de scos in lume, dar imi place la nebunie.
menthoru'
Timberland rules. Ador bocancii lor. Oamenii astia au influentat moda.
Cat despre restul hainelor ... de preferinta largi, cu o oarecare limita de bun-simt. Pantaloni, prefer RocaWear. Bluze, tricouri, cat mai simple, embleme foarte mici, sau imprimeuri.
Fantasee
Nu ma pot desparti de o rochita de casa, din bumbac caramiziu, primita cadou de la tatal meu, acum multi ani. rolleyes.gif
mirona
Toale preferate.....au fost si sunt multe...toata viata am avut unele haine preferate si constatau si cei din jur lucrul asta. Nu le voi insira pe toate voi incerca sa ma opresc la cele pe care le prefer acum: ocamasa alba, putin elastica cu maneci trei sferturi, un pulovar negru cu nasturi, o pereche de pantaloni kaki trei sferturi, o pijama alb cu roz foarte haioasa, un sutien negru care se incheie in fata, o pereche de chiloti negri din dantela....un pulovar alb cu maneci trei sferturi si ma opresc aici....poate revin...

Kyklos
Sa-ncep cu primi mei tenisi cu adevarat valorosi , de trei anisori i am si inca nu o mierlit : skechers sport

O bluza toamana primavara, cu doi dracusori in genu : Coa de-hessen

Si itari...imi amintesc ca am avut o pereche de panataloni dintr-un material ciudat , un fel de plus .
ausländer
Haine memorabile. Sa vedem: una bucata pulover verde Lacoste wub.gif cateva perechi banale de jeansi Levi'S, care m-au marcat, la vremea respectiva.

Recent mi-am luat un pardesiu care imi place f mult. Fara comentarii, va rog. smile.gif
Cla
Eu mi-am luat niste papuci Dokkers spoton.gif
+ Ecco Soft. Niste jeans SAVVY, so I,m ready.
Ready 4 the jungle rofl.gif
Cla
QUOTE (Fantasee @ 20 Mar 2006, 03:40 PM)
Nu ma pot desparti de o rochita de casa, din bumbac caramiziu, primita cadou de la tatal meu, acum multi ani. rolleyes.gif

wub.gif fara comentar wub.gif
insomnia
o pereche de bluji de la kenvelo, un tricou reebok si piesa favorita incaltari REEBOK DMX. ohyeah.gif
Serenity
Cred ca singura "toala" luata exclusiv din banii mei a fost o bluza roz, fara maneci, pe care am dat toata alocatia, prin clasa a VIII-a. Imi amintesc perfect ziua respectiva, se apropia cu pasi repezi Capacitatea si impreuna cu cateva prietene la fel de studioase ca mine, am hotarat sa mergem la una din ele sa invatam. Am ajuns sa colindam toate magazinele din oras hh.gif

Mai am si-acum bluza, arata la fel de bine ca si atunci, nu s-a demodat deloc... cred ca e singura "toala" roz din garderoba.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.