Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Leapsa Pe Pupate
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
Fantasee
Degeaba zice lumea la meteo ca nu, nu, nuuuu e primavara - ba este, tot timpul tongue.gif. Si imediat ce se incalzeste putin apar si pupaciosii pe la colturi - se stampileaza astia, ceva de speriat.

Hanul are si el colturi - deci are si pupaciosi, ca primavara stabiliram ca are tot timpul.
Spune-mi pe cine pupi, ca sa-ti spun ce faci primavara asta! rofl.gif Glumesc. Motiveaza tinta. rofl.gif

mwah1.gif pe Data'q si pe mariusc2. Fiindca sunt online acum.
tikky
eu n-am pe cine ca nu-i nimeni online sad.gif
Kitty
e voie si intre fete? ca o pup pe sosia mea ca sa nu se mai simta singurica mwah1.gif

Si pe genicon ca azi e ziua noastra mwah1.gif facem un anishor wub.gif mai mai sorry.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Fantasee @ 18 Mar 2006, 12:26 AM)
mwah1.gif pe Data'q si pe mariusc2. Fiindca sunt online acum.

sorry.gif Online cu cine? laugh.gif mwah1.gif
Fantasee
Sigur ca e voie si intre fete, Kitty - e voie chiar si intre baieti wink.gif, insa musai intre petrecaretii Hanului.

mwah1.gif pe Kitty si pe Geniconul ei. Fiindca ei implinesc azi un anisor impreuna.
Data'q
Sa vedem pe cine pupam azi...
Pe Fantasee... mwah1.gif (Poate ma lasa sa ating buzele si de Cosanzeana, de Piranda sau de Scufita Rosie... sorry.gif )
Pe Kitty, foto, alexa, n'ai-b'ai, dea, genicon...Toti de la conventie mwah1.gif ...
Pe Ares_mE, pe tikky pe Aramis ca se joaca de-a imaginile de atata timp cu mine...mwah1.gif flowers.gif

PS: Ma ustura buzele...Bine ca nu vreau (deocamdata) sa pup piticii...
One_Last_Dance
Vreau sa pup un strain, uite asa: mwah1.gif... vreau sa-l pot invalui in lumini calde si umbre, ca totul sa fie confuz, nici voi care cititi, nici el sa nu stie... smile.gif
Vreau sa-i pot inhala prin toti porii gandurile triste, tacerea - soarele si aerul ei, felul lui propriu de-a merge, a zambi, a plange, a spera sau a crede.
Sarutul meu sa fie ca o ploaie cu soare urmata de cel mai clar curcubeu...
Fantasee
Ca bine zici, one_last_dance wink.gif.
Il mwah1.gif pe eyes_wide_shut, fiindca il vad online acum, dupa atata vreme de absenta smile.gif .

Data'q - li se va urca la cap piticilor rofl.gif.
eyes_wide_shut
multumesc, fantasee smile.gif... eu din lista online nu prea stiu pe nimeni.. fiind doar un joc, indraznesc la nefertiti mwah1.gif
One_Last_Dance
Multumesc, Fantasee... mi-as fi dorit sa pot spune mai multe, dar... momentan ma bucur de ceea ce este in tacere si oarecum confuz smile.gif

P.S. Fantasee... acum ca sa fiu putin mai clara... las sa te atinga un:" mwah1.gif " discret...
Tyra
Il pup pe menthoru pt ca mi e dor de el.
Serenity
Si eu ii mwah1.gif pe toti cei care dintr-un motiv sau altul nu mai intra pe han... mi-e dor de prea multi.
LINICA
Si eu pup pe cineva... dar nu spun pe cine. (am voie? unsure.gif tongue.gif)
ausländer
Si eu pe cine sa pup? mwah1.gif pe Serenity!
coconut
Eu nu pup pe nimeni fiindcă-s tareeeee răcităăăăăă! Dar vă pupă emotionicon-ul pentru mine, pe toţi! mwah1.gif wink.gif tongue.gif
Fantasee
Linica, nu, nu, nuuu e voie sa nu spui pe cine pupi - baga detalii wink.gif.
LINICA
Mbine, Fantasee. smile.gif Pup pe tine pentru ca ai deschis topicul. mwah1.gif
Dar ma roade o curiozitate: oare m-ai vazut si pe mine pe la vreun colt? wub.gif tongue.gif
N.V.
hmm.gif Oare pe cine sa-mi pun virusii... adica pe cine sa pup?Oare pe greierasul noptilor verii trecute am voie? unsure.gif Prea multe intrebari... hai hap'ciu si si-un ceai de musetel! tongue.gif
Socratel
Eu trimit iubitei mele un pupic(mai mare asa si lipicios:)) telepatic...de la han nu pup pe nimeni sa nu mi se supere fata....da lasa ca voi va pupati intre voi destul vad smile.gif.
Fantasee
Primul mwah1.gif pe ziua de astazi merge la Nefe - fiindca i-a facut pozne avatarul si n-as vrea sa fie sacaita din cauza asta.
nefertiti-old
sorry.gif l-am readus pe ala micu', da' ma nervozeazaa! frusty.gif
Cla
Eu pup lupu' ca o mâncat bunica biggrin.gif
Si primavara ca o mâncat iarna mwah1.gif
mwah1.gif Si pe singurul meu neuron, saracu' de el, sa nu se simta asa de singur... rofl.gif
One_Last_Dance
Eu vreau sa-l pup pe Richard Clayderman mwah1.gif - prea imi manipuleaza simturile jucandu-se cu mine de parca as fi un mic graunte dintr-un lan de grau... atat de nesemnificativa tongue.gif
Ce pacat!... el nu vrea sa ma pupe pe mine sad.gif

Nu tipati! Stiu, gresesc, dar... simtirea mea e oarba iar ratiunea prea slaba ca sa nu fie orbita de simturi... rofl.gif

Cla
Bine ca n-ai ajuns la vârsta la care vrei sa-l pupi pe André Rieu... tongue.gif
tikky
multumesc Kitty si Data'q mwah1.gif

si mai am unul pentru Socratel si jocurile lui mwah1.gif (daca el nu ne pupa, il pupam noi pe el tongue.gif )
One_Last_Dance
QUOTE
Bine ca n-ai ajuns la vârsta la care vrei sa-l pupi pe André Rieu...  tongue.gif

E prea "tanar", prea jucaus si pus pe glume, prea zburdalnic pentru "varsta" mea... cum sa-l pup? tongue.gif ... n-as putea, m-as "prapadi de ras"
E mult prea "descatusat" de rigorile clasice... sunt "statornica" in preferinte tongue.gif
Cla
girlchat.gif Eu pup toate fetele de pe Han mwah1.gif
Si acuma gata, am nevoie de Labello ca mi-au crapat buzele... biggrin.gif
(sa-l cumpar în Buzau?? blink.gif ) rofl.gif
Fantasee
Azi toata lumea merita un mwah1.gif fiindca e luni, vremea este superba si noi trebuie sa stam inchisi in birouri - deci sa compensam cu mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif .
menthoru'
O pup si eu pe Tyra, dintr-o mie de motive.
One_Last_Dance
mwah1.gif
Pe cine am sa pup, ramane de vazut... smile.gif Deocamdata incerc sa impac doar nelinistile cu linistea...
... pe tine nu "te" mwah1.gif ... pe mine "Mă" mwah1.gif

S-ar spune ca nimic nu e imposibil pe lumea asta. Da? Ia incearca sa opresti cu mainile goale razele de soare care ţâsnesc primavara... tongue.gif
Felina
Eu o pup azi pe Bambucea! :kiss:
Cla
Be Bamboocha, Felino! mwah1.gif
Fantasee
Feeeeli hug.gif - 10 mwah1.gif pentru tine - fiindca asa imi vine.
Cla
Eu o pup pe Fantasee.
De ce? de-aia mwah1.gif
Erwin
mwah1.gif pe exergy33 poate revine mai repede ca mi-e dor de ea
Fantasee
Astazi il mwah1.gif pe Data'q. Nu doar fiindca implineste 20 de ani, dar si fiindca imi este tare drag.
ausländer
Pe mine nu ma pupa nimeni cry.gif
Cla
Saracu de tine biggrin.gif
Titus Herbert
mwah1.gif auslander smile.gif

mwah1.gif Cla
Sushi
io o pup pe Felina ca o iubesc wub.gif
ausländer
Titus Herbert, ia spune... pupi des necunoscutii? tongue.gif
Felina
Un mwah1.gif umed pentru Mara, stie ea de ce!
Mara
whistling.gif

Pupic mai departe pentru Denise, ca mi-e dor de ea.
Fantasee
Astazi mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif pentru draga de Serenity - sa ne traiesti si sa infloresti. hug.gif
Titus Herbert
devil.gif nup
ausländer
TH, am I special, by any means? tongue.gif

mwah1.gif ptr TH [na, sa returnez], Fantasee, Serenity, Mara si restul...
Fantasee
Auslander blush.gif .

Azi il mwah1.gif pe Endgegner fiindca n-a aparut toata ziulica azi si i se simte lipsa ...
N.V.
pup si eu pe cineva (nu spui cine) cu care nu am vorbit de mult, si mi-a picat tare bine sa schimbam doua-trei cuvinte mwah1.gif you, dragule!
Titus Herbert
Apreciez wink.gif auslander
Data'q
Azi imi mwah1.gif dentista...Ca era grabita si n-a avut timp sa ma chinuie...tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.