Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cea Mai Originala Replica
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Cla
Habar n-am, va las pe voi.

Ce v-a picat deosebit în minte?
În "cariera" voastra ca forumisti? smile.gif

(eu râd de Serenity, iubesc autoironia ei) wub.gif
Fantasee
Si eu o iube pe Serenity wub.gif facem un fan-club? wink.gif

Dar imi place sa citesc atata lume ... in cate fan cluburi am voie sa ma inscriu?
IonDoe
Eu sunt Ion smile.gif
Papadie_62
clapping.gif clapping.gif
Cu adevarat, originala!
IonDoe
flowers.gif ...de la mine pentru tine Ppapadie faina smile.gif
Papadie_62
Mulțam fain! sorry.gif

(Ioaneee, secret.gif da' florile “ie” dă plastic?)
IonDoe
Papadie smile.gif florile ie de la mine din spatele la bloc de pe camp,adica de pe campii...Campiile Elizee ie in spate la bloc la mine...numa... sa nu mai zici la nime' ca se umple de japonezi mici si nu mai am liniste de la blituri smile.gif
IonDoe
Papadie? ceva... replica? smile.gif)
Papadie_62
N-am! sad.gif
IonDoe
Nus' de ce da nu te simt eu pe tine fara replica smile.gif si.. orice... replica nu ai avea trece wink.gif numa' des sa zambesti smile.gif
Papadie_62
Ioane, Ioane, azi am fost dezamagita si toata lumea parca s-a intors pe dos. N-a mai fost valabila nici verseta din semnatura mea...

Dar pt tine wink.gif , ce nu fac io?
Iaca, zambeste fata! smile.gif smile.gif
IonDoe
La dezamagiri zambetul merge ca flubberul...imagineaza-ti lumea intoarsa cu cracii in sus, vizionata pe programul lor national, de ceva extraterestrii dezamagiti si ei saracii....si imagineaza-ti cum fug io dupa tine prin hancalare pe mouse si dandu-i click la dreapta cu frenezie smile.gif si ...zambeste smile.gif
Papadie_62
laugh.gif

secret.gif si ... vrei sa ma si prinzi? wink.gif
IonDoe
..stai sa cat unu diplomat la capcana asta a ta... aaaa nu vreau decat ceea ce pot si nu pot vrea ca sa te prind pentru ca nu cunos terenul pe care ne alergam atat de bine ca tine... nu mai pun la socoteala faptul ca ai putea sa si zbori...si nu ar fi frumu sa raman cu ochii-n soare smile.gif
Papadie_62
Cin' te pune sa te privesti dupe pufi, Ioane?... Lasa ochii-n jos, abia vezi si terenu' (ca si eu sunt nouta, nici eu nu-l stiu bine)!
IonDoe
Mai bine ma julesc la nas si genunchi de teren decat sa nu ma uit in sus..sa invete subconstientul terenul daca nu vrea sa-l certe instinctul de autoconservare smile.gif ma uit Papadie ca de acolo vine traznetele si alte alea..ma uit, privesc si sper sa ma feresc smile.gif
Papadie_62
Spune o replica celebra (din folclorul romanesc - autor "Doe", evident) ca "te fereste pan' te nimereste!"
(asta ca sa fim in topic si sa nu ne trezim cu cartonas galben de la Mihai) laugh.gif
IonDoe
pai nu facem schimb de replici..originale ?smile.gif cat despre nimerit... nu cred ca mai are cum din moment ce chestia cu feritu-traznitul dureaza de ceva zeci de ani... eu as putea sa nu ma feresc, iar aruncatorul de traznete ar putea sa ma asa si daca ma feresc...da.. fiecare ne facem treaba bine:) deci eu am de ce sa ma feresc iar traznetele au de ce sa cada... smile.gif
Papadie_62
Bravoooo! clapping.gif
IonDoe
dance.gif na si uite-ma dansand(nu cu lupii ci solo) si crede-ma ca e aproape tare de realitate smile.gif)
Papadie_62
hh.gif bine ca nu e "aproape moale", ca lesinasem deja... ohmy.gif ohmy.gif
IonDoe
Ia stai tu asa sa verific ,ca e a dou-a oara cred,eu zic despre ceva ca e tare iar tu nu te poti abtine sa nu-l bagi pe moale smile.gif))
deci.... Tare!! smile.gif
Papadie_62
sorry.gif ... pai, am zis si io, ce, am dat cu bata?... Si, vezi ca-i prima data, nu ma mai acuza de gandire aiuristica... tongue.gif
IonDoe
Hai sa fie prima oara dupa intaia data de la aia cu punga(care aia ai dreptate tu, nu se pune),sper dint tot sufletul sa nu incurc iar borcanasele(asta iera din gandirea secreta si oarecum intima).. deci treci sa-ti iei un Zmuahhhhh smile.gif) (Zmmmuah tare, desigur) smile.gif)))
Papadie_62
Uh!... Dupa asa un "Zmuahhhhh smile.gif ) (Zmmmuah tare, desigur) smile.gif )))" mai pot replica ceva?

Si mai zic... ca ai dreptate, de doo ori am bagat "moale" cand, deh, tu te laudai cu "tare" tongue.gif thumb_yello.gif
Eclectic
Una dintre cele mai "tari" replici a fost cea a lui gion (aka simonsays) cu gandacii din bucatarie intr-una din discutiile elevate cu vornicu'. ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.