Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Webcam Yahoo Messenger
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting
MiRcIoX
Am un webcam Logitech, il vede in windoes, pot sa ma vad in player dar pe yahoo messenger imi apare ecran negru...poate sa fie de la ceva setari de messenger?
rebel
Ajungi īn setări şi trebuie setată acolo camera. Vezi imaginea ataşată mesajului.

Spor.
MiRcIoX
Mersi.Acum merge, vrei sa ma vezi online? rofl.gif
rebel
Sincer.. nu ţin neaparat, dar dacă-ţi face ţie plăcere.. smile.gif
sweet_cleo
QUOTE(rebel @ 28 Feb 2006, 11:39 PM) *
Sincer.. nu ţin neaparat, dar dacă-ţi face ţie plăcere.. smile.gif
eu am aceasi problema am intrat pe forumul asta si am vazut discutia voastra dar mie nu imi merge sa downloaz imaginea stiti si alt mod sau poate sa imi explice ce zice imaginea?va rogggggggggg! ohmy.gif

















Erwin
QUOTE(sweet_cleo @ 23 Nov 2007, 01:07 PM) *
eu am aceasi problema am intrat pe forumul asta si am vazut discutia voastra dar mie nu imi merge sa downloaz imaginea stiti si alt mod sau poate sa imi explice ce zice imaginea?va rogggggggggg! ohmy.gif

īn Messenger, intră pe meniu īn fereastra "Preferences" - Webcam e īncercuit butonul "Camera source...", dacă ai camera instalată īţi va prezenta o casetă de dialog ca să alegi camera, poate fi o listă cu mai multe dispozitive acolo (dacă ai instalat un scanner sau cameră foto), alegi webcam-ul şi OK. Dacă nu funcţionează e posibil ca driverul camerei să aibe o defecţiune, să nu fie corect instalat, o dezinstalezi şi īncerci din nou, cu mai multă atenţie la mesajele de pe ecran, nu la toate se apasă "Next" sau "OK"! tongue.gif De regulă, astfel de dispozitive sunt pe USB, şi necesită instalarea driverului īnainte de a conecta camera la comp.
Gavrochette
Mi-ai luat vorba din gura, bade rofl.gif Eu am acelasi webcam, si eu am avut probleme cu programele de messenger dar din cauza ca-s ametita uneori ohyeah.gif De facut am facut cum zise Erwin smile.gif
Erwin
offtopic:
Gavro, fată! Ce făcui?! hh.gif cu ce cleşte ţi-am luat vorba din gură?! curge sānge sau ai māncat ketchup??

rofl.gif
Gavrochette
Bade nu te speria, voiam sa zic ca scrisasi ce vrui si eu sa zic! Si nu-i sange, ii acuarela, ii o poza pentru un concurs cu tema "vampiri" (de fapt, o bucata din poza numai)
/offtopic

Scuze ca o luai pe aratura sorry.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.