Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Absentii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Carmi
Am deschis acest nou topic pentru ca cei carora le simtiti lipsa de pe Han sa fie amintiti si fie ca aceste "pomelnice" sa-i aduca inapoi!


Eu as incepe cu moshu ala oribil care desi nu l-am mai prins (eh ce sa-i faci tanara generatie) avea idei iteresante, mai lipseste apoi si nevasta lu Geni ....da mai bine il las pe el sa-i faca o rugaminte de "intoarcere"
necromanc
Cam multa lume a disparut de pe forum, sau activeaza extrem de putin.
Mihai
Cred ca am mai explicat asta in alt topic smile.gif
Pe un forum, oricare ar fi acesta, de regula doar 10% dintre membrii inregistrati sunt activi. Acesta ar fi motivul asa-ziselor 'pomelnice'. wink.gif
bdl
Vesnica pomenire. biggrin.gif
black ice
Amin! biggrin.gif
genicon
Asa e, aveti dreptate, dar de ce sa nu continuam? Poate vorbele noastre vor ajunge la urechile cui trebuie smile.gif

Si mie imi este dor de Mosh, un personaj foarte important in viata mea... E drept, s-a cam suparat el pe mine, dar sper ca i-a trecut... si poate mai trece din cand in cand pe aici...

Acum, nevasta mea... 30.gif SYD!!! Uite, nu sunt singurul care te vrea inapoi! Toata lumea te iubeste, esti parte din viata noastra, intoarce-te! E nevoie de un membru ca tine, cel putin pentru "Poiana lui Iocan" si "animalutele alea de companie" Sti ca ne e dor de tine... tie nu ti-e dor de noi? biggrin.gif

Si ar mai fi un membru, neamintit pana acum... un amic de-al meu... care mai intra o data la 2 luni... e vorba de Omu_vexx - eu lui chiar ii simt lipsa si mi-ar place sa intre ceva mai des pe forum.

Totusi, ca o nota discordanta - iata cat de putine sunt persoanele de care ne e dor, fata de persoanele cu care ne bucuram ca impartim foile virtuale ale forumului! 19.gif Si asta e, zic eu, cel mai bine! wink.gif
Mihai
Stiu ca va este dor si de Talusa; am insa siguranta ca in cateva zile il vom vedea din nou la Han! wink.gif
Mistinguett
Pe zmugurel nu l-am mai vazut de mult pe-aici... Unde esti, zmugurele??
Carmi
"marturiseesc" ca l-am vazut pe Talusa.....se pare ca "pomelnicul" a functionat biggrin.gif
Carmi
am citit niste posturi mai vechi azi si Mi-a venit minte de UMA, de Omu VEXX (geni poate faci ceva in privinta asta)
ZMUgurel care cine stie peunde se plimba.......SYD care cred ca ar enuntat parca....trist sad.gif
le-as dedica piesa "I want u back"

si mai sunt BarMan Rapp, Crazy god, Dianna cea "pufoasa".......
genicon
Cu Omu'Vexx nu stiu ce sa mai fac... de mult nu am mai auzit absolut nimic de el...

SYD am vazut ca a venit sa-si faca reclama la 2 site-uri si... a disparut la fel de repede biggrin.gif

Ar mai fi de mentionat, in afara de cei zisi de tine, Necro (parca nici pe el nu l-am mai vazut) Iarina - de cand a "iesit" nu am mai vazut-o nici pe ea... si... chiar Balauru' biggrin.gif
OMU'BUN
Oare ?! rolleyes.gif
QUOTE
8th August 2003 - 12:15 PM
by Iarina 
-

QUOTE
necromanc -Aug 9 2003, 02:56 PM


Figaro
blink.gif A disparut Marky. ohmy.gif Maaaaaaaaarkyyyy!!!!! sad.gif
Carmi
Mda asa e nici eu nu l-am vazut...poate e-n vacanta desi din cate stiu eu a avut concediu in iunie.
Carmi
Maaaaarky? Vezi ca si Lui Figaro ii dor de tine???

Balaaaaaureeeeeeeeee! sa nu-mi zici ca te dai batut si nu mai enervezi lumea la noi pe han!!!
Mistinguett
Dar ce-i cu Tudy? Stie cineva?
black ice
Cred ca e prin Cluj. Trebuie sa inceapa facultatea si poate cauta camin/gazda/garsoniera/apartament....
OMU'BUN
Mi-e dor de postarile lui Melinda ! Imi placea foarte mult cum gandea. Afrodita, tu (care le stii pe toate biggrin.gif wink.gif ) poate ne zici si noua ce-i cu ea ? Chiar nu poate sa ne mai viziteze, macar din cand in cand? sad.gif
Vegas2002
Mi se pare mie,sau nici "Bubu" nu prea mai scrie?.....a iesit si cu rima laugh.gif
marky
QUOTE
Maaaaarky? Vezi ca si Lui Figaro ii dor de tine???


Am revenit biggrin.gif
SORIN

40.gif 40.gif 40.gif Marky!!

SORIN.
Afrodita
Mi-e dor de BDL!! sad.gif
SORIN
Egoistooooooooooooooo...ne e dor laugh.gif

Sorin.
Afrodita
Ah, da blush.gif Sorry blush.gif Matza mea e de vina, pt ca se tot plimba prin fata tastaturii, imi da cu coada pe la nas, imi miroase sucu' din cana si nu ma puteam concentra la ce scriu rolleyes.gif blush.gif
SORIN
No problem, asa ca 31.gif

Sorin.
SORIN
Olteanului i-e dor de Lilith...si rau de tot !! Oare prin Spania s-a interzis accesul pe net??

Sorin.
Carmi
Mai Sorine si eu asa am auzit.....Lili?alive?
genicon
Celuilalt oltean, pe langa Lilith, ii e dor de Carmina... Unde esti????? (cred ca e al treilea topic in care imi exprim dorul... sad.gif )
Carmi
Mai hanistilor mai stie careva ceva de Bubu?ca nu l-am mai vazut p-aici. cry.gif
black ice
Si eu m-am intrebat acum 4-5 zile acelasi lucru...

bubu...tot anonim? biggrin.gif
bubu
Sint tot pe han...numai ca in limita timpului disponibil mai spicuiesc citeva mesaje care mi se par interesante , bineinteles tot pe anonim...
Mistinguett
Ce-o fi cu bdl? Ar fi trebuit sa apara de cateva zile... A uitat de noi? de Han? Ochii care nu se vad se uita?
Antont
Da' chiar??...Unde-i bdl-ul..??...Ii danseaza femeile pe masa non-stop de nu mai intra? smile.gif
Afrodita
Io nu ma mai intreb ce-i cu el...Ultima data cand imi munceam creierii de ingrijorare el se distra cu Ghost mad.gif tongue.gif
Din cate stiu zicea ca atunci cand ajunge acasa are ceva de reparat la comp si va dura fo saptamana pana va putea intra iar...Intrebarea e: a ajuns acasa?? 28.gif
Antont
QUOTE (afrodita @ Sep 29 2003, 12:23 PM)
Io nu ma mai intreb ce-i cu el...Ultima data cand imi munceam creierii de ingrijorare el se distra cu Ghost mad.gif tongue.gif

??? blink.gif
Cind a fost asta?
Carmi
QUOTE (bubu @ Sep 28 2003, 10:15 PM)
Sint tot pe han...numai ca in limita timpului disponibil mai spicuiesc citeva mesaje care mi se par interesante , bineinteles tot pe anonim...

Bubule ma bucur ca mai esti. smile.gif
marky
melinda ? blink.gif
bubu
QUOTE (Carmi @ Sep 29 2003, 07:37 PM)
Bubule ma bucur ca mai esti. smile.gif

wub.gif
Afrodita
Melinda munceste dar nu are timp de stat pe Han, ne mai citeste din cand in cand atunci cand are ocazia, dar e noua la locul de munca, firma e noua si trebuie sa stea pe treaba nu calare pe Han.Oricum vine si ea la intalnirea noastra si o sa va spuna ea mai multe biggrin.gif
OMU'BUN
Afrodita, cand o mai vezi pe Melinda, transmite-i o mie de ganduri bune din partea mea ! Ma bucur ca e bine!... rolleyes.gif
Figaro
Eh, Marky si Figaro sunt strans legati. Ca sa nu mai vorbim de Catalin... tongue.gif
Afrodita
Asa voi face omule bun, ma intalnesc cu ea chiar maine, la intalnirea forumistilor si ii voi spune.Te pup din partea ei, stiu ca e o pupacioasa ca si mine chiar daca pe han nu s-a aratat biggrin.gif
Carmi
L-a mai vazut cineva pe Tudy?
Vad ca si Geni economiseste banii de bere laugh.gif laugh.gif
black ice
Tudy e la Cluj si din cate am aflat va avea si net in curand....Poate ne va spune el mai multe smile.gif
genicon
Nu, Carmi... geni nu economiseste banii de bere, dar a fost bolnav in ultimul timp si... e tare ocupat, al naibi de ocupat... si cred ca singurele momente in care pot intra pe net sunt ferestrele dintre cursuri, zilele de miercuri cand nu am nici un curs si... week-endurile... Dar... sa stiti, ca nu va uit si mai ales, incerc sa fac aici publicitate (alaturi de blacky, normal wink.gif )
Carmi
Sper din tot sufletu sa te faci bine. smile.gif
De Tudy stiam ca e la Cluj insa nu mai vorbisem cu el de ceva vreme.....
genicon
M-am facut bine si... daca tot am exonomisit bani de bere... urmeaza sa beau una-doua azi biggrin.gif Si sper sa nu mai absentez atat de mult....
Afrodita
Auu, da' ce-ai avut mamicule de-ai fost bolnav? Ti-a facut "vantu'" curent in camera si ai racit? rofl.gif Sorry,nu m-am putut abtine rofl.gif
Daca tot ti-a trecut si ti-e bine si daca tot ai baut berile alea(sper ca ai baut una si pt mine,nu? tongue.gif ), asaaaa...deci, ce voiam sa zic?? blink.gif Cred ca voiam sa zic ca sper sa te vedem mai des p-acilea...Si pe tine si pe Blacky...
Tudddyyyy....Hellloooo? Cand vii inapoi?? sad.gif
Tudy
Acum sunt undeva intr-un camin in Observator (pt cei ce cunosc Clujul). De stat stau intr-un apartament in Marasti (in capatul celalalt al Clujului). De vreo 2 ore s-a terminat Noaptea Devoratorilor de Publicitate, dupa care am venit pe-aici la ceva colegi. Am intampinat ceva dificultati cu incheierea contractului pt internet, dar s-au rezolvat. Asa ca miercuri imi bag net prin cablu, si o sa fiu online 24/7... smile.gif

In rest, am fost foarte ocupat (nu neaparat cu facultatea, ci am ceva proiecte in desfasurare si in consecinta am un program foarte aglomerat)...

Oricum, imi pare bine ca v-am (re)gasit pe toti, si sper sa fiu mai "activ" de-acu' incolo! spoton.gif
Mistinguett
QUOTE (Tudy @ Oct 25 2003, 01:18 AM)
Asa ca miercuri imi bag net prin cablu, si o sa fiu online 24/7... smile.gif

Tudy, bine-ai revenit si ce bucurie ca ai vesti asa bune! Ti-am simtit lipsa.
Si o sa ai nevoie de internet 24/7 ca sa citesti tot ce s-a scris in timpul cat ai fost ocupat... biggrin.gif

mwah1.gif mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.