Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Gamespot-ro Aka Rogames
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Software, Hardware si Programare > Design si programare web
dr.agy
Rogames, deoarece Gamespot.com a dorit sa se numeasca asha pentru a continua sa aiba siteul la linkurile lor.
Pe scurt, printre cele mai bune siteuri de jocuri romanesc; la final o sa aiba peste 10.000 de articole.
S-a lansat varianta beta, in care voi, userii puteti trimite articole, si aparea pe site.
Asha ca nu mai asteptati! Sunt o groaza de jocuri ce au nevoie de voi!

http://www.rogames.tk

Forumul il gasiti la http://www.rogames-forum.tk si acesta beta version.

PS: la sugestia lui Mihai biggrin.gif
leTus
Foarte frumos si comod. Sper sa aveti suces in continuare. biggrin.gif
dr.agy
Mersi mult! smile.gif
Ai vazut forumul? biggrin.gif De fapt va invit pe toti cei de aici pe forum...
leTus
Da iaca amu am vazut, skin'ul mi-a placut. Unicul lucru care nu mi-a placut este popups. Pot sa va dau un link care face redirect, de exemplu: rogames.has.it puteti sa-l faceti aici Has.it
dr.agy
ok deci corectez biggrin.gif www.rogames.has.it <---- aici gasiti forumul.
leTus
Iaca amu nu vor mai fi popups'urile estea enervante. biggrin.gif
Mihai
Se poate elimina acel pop-up din facilitatile oferite de site. wink.gif
dr.agy
Miercuri va avea loc lansarea oficiala.

Intre timp puteti vizita forumul ce a fost deschis publicului definitiv la www.rogames.as.ro/forum.
Mihai
Mi se pare cunoscut Regulamentul biggrin.gif
dr.agy
Nu scria nicaieri copyright © biggrin.gif
Mihai
Un material nu trebuie sa fie marcat cu © pentru a fi protejat de legea drepturilor de autor.
Oricum, nu este nici o suparare - imi pare bine sa vad ca alti membri abordeaza pe forumul lor acest regulament.
iuli19
Din greseala am dat peste acest forum. Eu am creat www.rogames.tk Cum as putea scapa de popup? Stie cineva?
dr.agy
Ti-am zis, si ti-a spus si mihai, este o optiune la dot.tk
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.