Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Coltul Incepatorului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Dualist
... sau puncte de plecare.

Ce e ala ICAN si cu ce se mananca ?
Blakut
Reactia mea a fost: CE NAIBA SUNT ASTEA?!? Adica am citit si am rascitit, si multe chestii mi se par aiurea rau. Poate imi explica cineva rolul acestui subforum... eu nu-l pricep.
Felina
ICAN poate fii interpretat ca si I CAN (zicea cineva pe aici). Un fel de vointa personala posibil, amestecata bine cu determinare si curiozitate. Dar... asta e doar oparere.

Intrebare: animalele au adn unic, la fel ca oamenii?
Blakut
Da. Fiecare animal are ADN-ul lui, ca nu arata la fel.
Cla
QUOTE (Dualist @ 15 Feb 2006, 10:25 PM)
Ce e ala ICAN si cu ce se mananca ?

Intrebare Care Afisa Nonsense
Ovidiu Bufnila
ICAN pare sa fie o viziune asupra fundamentului. la urma urmei, fiinta, in proiesctul ei nu e chiar o Imagine? Mai mult dect euclidiana, mai mult decat cuantica?
Ovidiu Bufnila
QUOTE (Dualist @ 16 Feb 2006, 01:25 AM)
... sau puncte de plecare.

Ce e ala ICAN si cu ce se mananca ?

Codul ICAN poate fi gasit in:
www.sferaonline.ro
E public, e liber, e accesibil. Navigatorii sunt chemati sa-l dezvolte daca cumva considera ca e o Cale. Daca nu, nu. Sa fie numai autoironia mea sub forma de COD.
Ovidiu Bufnila
QUOTE (Blakut @ 16 Feb 2006, 01:10 AM)
Reactia mea a fost: CE NAIBA SUNT ASTEA?!? Adica am citit si am rascitit, si multe chestii mi se par aiurea rau. Poate imi explica cineva rolul acestui subforum... eu nu-l pricep.

ICAN e un Mare Joc pe care l-am introbagat pe Net. E pretutindeni. Are aspecte ludice, imagologice si militare. E legat si de Serviciile Secrete.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.