Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Hai La Intalnire In Bucuresti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
ilie
Daca mai stau putin, ma baneaza unu pe la topicele filozofice; asa ca hai sa ne vedem maine sau poimaine la o bere, suc, o vorba, o atmosfera. Si-asa dup'aia o sa fiu prins grupa mare, de o sa dati anunturi de revedere la 5 ani, 10, etc.
Singur nu ma duc, sa fie clar!
Kyklos
Alo gara , doar un singur oras exista Bucuresti in care se gaseste una bucata bar , in care sa povestim povesti la gura sticlei...
Ia mai vezi ce oferte de baruri in provincie , de pilda Arsenal se gaseste in Vaslui....
axel
@Plutarh: ce ai vrut sa zici?
Eclectic
Nu e prima oara cand pare sa posteze "under the influence". hmm.gif
simonsays
OPserv, domle Quantum, ca mi-ai prins ideea din zbor spoton.gif Ce zici de vineri, pe la un 3 jumate, 4 ?

Plutarh, te rugam, nu ne forta sa facem o vizita in Botswana, sa-ti aducem ceva devize ... rolleyes.gif
mdA!
domnilor, daca va tine capul si stomacelul de prestati bere pana mai tarziu, promit sa ma impiedic si eu pe la voi. tongue.gif
simonsays
Ni cum incep pasarile de prada sa iasa la iveala.. laugh.gif
Alecso, vezi sa nu te impiedici pana acolo ! rofl.gif
Am mai vb la tel cu inca un musteriu.
Restu ?
mdA!
noh, simioane draga, daca ma impiedic pana acolo... inseamna ca ajung mai tarziu tongue.gif
ilie
Plutarh, nu inteleg ce vrei sa spui.

Ok, bravo la toti ce au de gand sa vina. Hai ca o asteptam si pe impiedicata, la cat apari Alexa?
Maine la 11:00 stabilim unde.
actionmedia
Ma bag si eu dar cred ca o sa ajung pe la 18:00

Ramane tot regie sau mai schimbam?

mdA!
Quantum mwah1.gif multumesc de intelegere. preaimpiedicata spera sa se extraga de la serviciu pi la opt, asa ca va gasesc gata fericiti pe toti... numa ca ar trebui sa ma-mpiedic repede in bere, altfel o sa vorbim limbi straine..
genicon
In principiu, eu si Kitty zicem "prezent". Tre' sa stabilim, insa, unde si la ce ora biggrin.gif
simonsays
MAXX, 3 jumate , 4. Pana in 10 oameni, ca mi se falfaie sa rezerv sau sa ma zbat iar dupa locuri ohyeah.gif ori veniti devreme, ori va parcati pe unde apucati rofl.gif
nefertiti-old
Ma gandesc ca ajung si io, da' nu chiar la 4, ca nu-s asa matinala. ohyeah.gif
simonsays
ei, ce pusca mea, pentru fete facem rabat laugh.gif poti sa vii la 4 si 10 ... wub.gif

















bine ma, la 5 rofl.gif
DeeDee
Subscriu....aaa... adica vin si eu
dar ziceti ora ca nu am inteles 3...4... sau 5?
Kitty
ce de-o sa fim yay.gif in sfarsit BERE, dupa atatea antibiotice drool.gif drunk.gif I will be a drunk kitty! biggrin.gif
simonsays
QUOTE (DeeDee @ 2 Feb 2006, 06:57 PM)
dar ziceti ora ca nu am inteles 3...4... sau 5?

da laugh.gif

pe la 3 jumate, maxim 4, o sa inceapa lumea sa fie acolo. ideal ar fi sa ne strangem toti odata.. sau aproape odata smile.gif
mdA!
paaaaaaaaai... si cine sta patru ore in carciuma ca sa mai be si cu mine.......... hh.gif
simonsays
eh, 4 ore e putin ... biggrin.gif
genicon
QUOTE (alexa @ 2 Feb 2006, 10:09 PM)
paaaaaaaaai... si cine sta patru ore in carciuma ca sa mai be si cu mine.......... hh.gif

Cine n-are ulcer rofl.gif
ilie
Alexa, poate ii convingi pe aia ca poti rupe zagazurile mai devreme wink.gif.

Fara poze la mine, ca mi-am vandut imaginea la firma de publicitate, si va treziti datori smile.gif.

Sa nu schimbam putin peisajul?
simonsays
Facusi contract cu coniacu Unirea, coane ? laugh.gif no bine, fara poze.. spoton.gif
simonsays
Numero:
1. JE (Alexa dixit laugh.gif )
2,3. Geni + Kitti
4. Blacky
5. Deedee
6. Freeman/Metro/Quantum (mama ce de insi vin rofl.gif )
7. Nefe (si pusca domniei sale)
8. Actionmedia (zis si 'Bă' harhar.gif )
9. Alexa

Cam astia sint, in ordinea numerelor de pe tricou, si a aparitiei.

Ora: 15 si 35 minute biggrin.gif
Locatia: MAXX

Poate va prind ca o dati cotita, ca va spaaaarg laugh.gif
colectionara
Poate dau si eu pe acolo.
ilie
La Unirea de pe 24 fac reclama laugh.gif
Eu cred ca pic pe la 16.30, poate si mai devreme.

ilie
La 4 m-am infiintat.
genicon
Si fuse si intalnirea. Si nu fusera DeeDee si actionmedia... Si incepem cu alexa salutand alcoolicii anonimi.
genicon
Simon si Nefe va saluta si ei ohyeah.gif
genicon
There was love...
genicon
Baieti buni... da rai. Sau invers biggrin.gif
genicon
Si a inceput sa curga bere, si s-a incins conversatiile, manca-tz-as!
genicon
Si beuram...
genicon
Si mancaram... rofl.gif
genicon
Si iar mancaram... ohmy.gif rofl.gif
genicon
Si iar beuram...
genicon
Si ne-mbataram...
genicon
Si vorbiram despre sarea din orez, piperul din sare, sarea din piper... aaaaaa.... blink.gif
genicon
Rasaram de poze...
genicon
Ne iubiram...
genicon
Si-n final... adormiram rofl.gif
Cam atat...
simonsays
moaa ce fatza de betiv am rofl.gif

ba geni, tu cu blechi sinteti lezbieni ? unsure.gif

deci condica prezentei: Eu, mandra mea, Geniconu, Kitti, Blacky, Quantum, Nefe, Colectionara, Alexa; unii veniti devreme, plecati devreme, altii veniti tarziu, plecati tarziu; pe baricade, de la inceput pana la sfarsit, tot mandea, saracu ohyeah.gif ... pana data viitoare wink.gif
Antont
QUOTE (simonsays @ 4 Feb 2006, 03:16 PM)

ba geni, tu cu blechi sinteti lezbieni ? unsure.gif


Adica in sensu' ca le plac femeile evil.gif rofl.gif ?!
genicon
QUOTE (simonsays @ 4 Feb 2006, 03:16 PM)
pe baricade, de la inceput pana la sfarsit, tot mandea, saracu ohyeah.gif

Hai, ca eu si Kitty n-am intarziat chiar atat de mult tongue.gif Am ajuns cand cereai berea.... Sau te-a lasat mult tanti sa astepti? devil.gif
simonsays
M-a cam lasat, ca ma gandeam sa incep sa scrijelesc masa cu chestii gen I + M = LOVE, ca poa ma baga in seama biggrin.gif

Antontu, tu nu vezi ba ce priviri galese isi tot arunca astia in poze ?? Si cum sa zic, nu ai fost acolo, sa vezi tot !! rofl.gif
ilie
Era mult mai rau de faptE!
Serenity
Io-s curioasa daca ati descoperit sensul vietii si secretele universului in sarurile alea... unsure.gif

Daca nu, raspunsul e de la sine inteles... n-ati baut destul, dom'le!! rofl.gif tongue.gif
ilie
Pe mine m-ai nimerit laugh.gif
simonsays
Umm.. am descoperit destul de multe chestii .. Ba chiar Geni a descoperit o noo specie de plancton, in timpul somnului pe genunchii lui Kitti laugh.gif era ceva care se hranea cu .. ah... a, da, cu magneziu ! rofl.gif
Antont
roflmao.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.