Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Allien Vs Predator
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania.
abureala
A vazut cineva emisiunea de aseara? Am inteles ca s-au balacarit fenomenal, si repetau tot timpul, "Suntem oameni politici".
abis
Ce emisiune?
abureala
QUOTE (abis @ 25 Jan 2006, 03:14 PM)
Ce emisiune?

Am inteles ca a fost pe OTV sau National, nu stiu exact. Eram curios de replici. Sunt doi "monstri sacri" . smile.gif
nefertiti-old
Pe National tv a fost. Printre 'epitete': prost, maimuta pontetata, bolnav psihic, obsedat sexual, vagabond de cartier, extremist.
abis
Si despre ce ar trebui sa vorbim?
Leonardo
poate e doar un indemn sa vorbim ca ei, cei doi 'mari barbati de stat' care isi arata organu' in public de cate ori au ocazia. Un plus pentru Gigi care e marlanul desavarsit, fara lacune. Vadim are si 'lipsuri', e un om citit totusi si cuvintele urate le foloseste mai mult in scris prin revista de partid, la oral e mult mai civilizat. Cred ca Gigi 'Alien' va invinge: e mai tanar si are sfoarta mai tare devil.gif
abureala
QUOTE (abis @ 25 Jan 2006, 04:31 PM)
Si despre ce ar trebui sa vorbim?

Putem vorbi despre multe. Cine are dreptate, adica cine e mai "valabil" . smile.gif Sau sunt ei reprezentantii unei ideologii in Romania, ori avem de a face cu partide "de eprubeta" ? Are Gigi dreptate, sau Vadim?
Insa eram curios ce au spus, trebuiam marcate cateva replici celebre, doarece refrenul discutiei "Suntem oameni politici" mi se pare adevarata capodopera.
Leonardo
Gigi Alien are intotdeauna dreptate ce muschii lui ca te si injura daca nu esti de acord baaaaa...te pui cu razboinicul luminii si totodata leaderul spiritual al Romaniei?
abureala
QUOTE (Leonardo @ 25 Jan 2006, 04:57 PM)
Gigi Alien are intotdeauna dreptate ce muschii lui ca te si injura daca nu esti de acord baaaaa...te pui cu razboinicul luminii si totodata leaderul spiritual al Romaniei?

E el marlan , mai ales ca injura femei, insa trebuie sa recunosc ca uneori nu minte. Iar Vadim, iar cat zic unii ca e nebun, de multe ori spune adevarul. Insa Vadim are niste lucruri urate.
Leonardo
Abureala: m-ai facut curios...ce adevaruri ascunse a scos Gigi la lumina? ca vorbeste de nivel de trai scazut sau alte alea stiute si spuse de toti nu se pune smile.gif
Mie Gigi mi se pare mai periculos decat Vadim. Exact cum dai de inteles si tu, lumea il simpatizeaza pe acest individ pentru ca da impresia ca ar fi prost dar cinstit. Si uite asa a ajuns PartidulNumituluiGigi sa aiba peste 4% in sondaje si ma tem ca-l vom vedea in cativa ani in Parlament.
abureala
QUOTE (Leonardo @ 25 Jan 2006, 05:50 PM)
Abureala: m-ai facut curios...ce adevaruri ascunse a scos Gigi la lumina? ca vorbeste de nivel de trai scazut sau alte alea stiute si spuse de toti nu se pune smile.gif
Mie Gigi mi se pare mai periculos decat Vadim. Exact cum dai de inteles si tu, lumea il simpatizeaza pe acest individ pentru ca da impresia ca ar fi prost dar cinstit. Si uite asa a ajuns PartidulNumituluiGigi sa aiba peste 4% in sondaje si ma tem ca-l vom vedea in cativa ani in Parlament.

Pe Catarama l-a facut muci in emisiunea aceea. Am vazut cu ochii mei. Nu mai stia Catarama ce sa minta. Insa cand l-a intrebat catarama cum a obtinut Becali avere, nici Becali nu fost mai convingator laugh.gif laugh.gif

Iti dai seama Gigi in Parlament!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Cucu Mucu
cry.gif
nefertiti-old
QUOTE (mariusc2 @ 30 Jan 2006, 08:37 PM)
cry.gif

Hai, ma, nu fi suparat! Iti dai seama cum ar fi zilele cand ar lua cuvantul Vadim, Paunescu si Becali?! laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.