Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Fiecare Om Are Ican-ul Sau
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Fiecare om are ICAN-ul sau.
calfa
Adica modul sau propriu de a aproxima ... ? unsure.gif
Olaf
Nu stiu de ce, dar banuiam asta de ceva vreme laugh.gif
Tot nu stiu ce este un Ican, dar e clar ca fiecare il are pe al sau. smile.gif
iniya
wink.gif " The International Cesarean Awareness Network, Inc. (ICAN) is a nonprofit organization founded by Esther Booth Zorn in 1982. ICAN's mission is to improve maternal-child health by preventing unnecessary cesareans through education, providing support for cesarean recovery, and promoting Vaginal Birth After Cesarean (VBAC)."[URL=http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?act=Post&CODE=02&f=67&t=7111]

SURSA[/URL]



unsure.gif EU ASTA am gasit sorry.gif
calfa
QUOTE (Olaf @ 19 Jan 2006, 06:50 PM)
Nu stiu de ce, dar banuiam asta de ceva vreme laugh.gif

Vezi, banuiai, nu erai chiar sigur, adica aproximai. laugh.gif

QUOTE
unsure.gif EU ASTA am gasit sorry.gif


iniya, nu trebuie sa te jenezi, asta e aproximatia ta. rofl.gif
Olaf
QUOTE (calfa @ 19 Jan 2006, 05:05 PM)
QUOTE (Olaf @ 19 Jan 2006, 06:50 PM)
Nu stiu de ce, dar banuiam asta de ceva vreme laugh.gif

Vezi, banuiai, nu erai chiar sigur, adica aproximai. laugh.gif

Ai aproximativ dreptate. rofl.gif

Totusi, nu cred ca e vorba de o aproximatie. Nu prea poti aproxima in domenii discrete. wink.gif
Ovidiu Bufnila
QUOTE (iniya @ 19 Jan 2006, 06:58 PM)
wink.gif " The International Cesarean Awareness Network, Inc. (ICAN) is a nonprofit organization founded by Esther Booth Zorn in 1982. ICAN's mission is to improve maternal-child health by preventing unnecessary cesareans through education, providing support for cesarean recovery, and promoting Vaginal Birth After Cesarean (VBAC)."[URL=http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?act=Post&CODE=02&f=67&t=7111]

SURSA[/URL]



unsure.gif EU ASTA am gasit sorry.gif

Dar ICAN-ul tau? Cum poti dezvolta Calea Numelui, Calea Numirii, Calea Numarului? Poti dezvolta un scenariu credibil si pasionant?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.