Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Clubul Aichiuurilor Incomensurabile
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kitty
Alo! ce-i aici, glub de negrii? Bine bine, va cinstiti intre voi si io?? cry.gif
harhar.gif
Michelle
Tu poti sa ne faci cinste! spoton.gif
Kitty
user posted image laugh.gif
Michelle
asta mi-aduce aminte de un calendar care circula pe mail ce poarta titlul...bradut! laugh.gif
simonsays
QUOTE (Kitty @ 24 Jan 2006, 12:38 PM)
Bine bine, va cinstiti intre voi si io?? cry.gif

tu te duci la domnu' doctor, ca esti bolnavioara ohyeah.gif

Ba Antont, io as sugera sa clarifici criteriile de admitere, ca cine stie cu ce te trezesti p'aci .. rofl.gif
Carmi
off topic: ca de obicei...servus Simon mwah1.gif
Kitty
QUOTE (simonsays @ 24 Jan 2006, 12:15 PM)
tu te duci la domnu' doctor, ca esti bolnavioara ohyeah.gif

Ba Antont, io as sugera sa clarifici criteriile de admitere, ca cine stie cu ce te trezesti p'aci .. rofl.gif

Bine ca esti tu destept...Las' ca ma fac eu bine si mare...macar un ceai de fructe de padure puteati si voi sa dati mad.gif
mdA!
bah, v-ati canonizat toti oPserv, cu care concluzie ajung la ideea ca trebuie sa ma strecor si eu in randul lumii, care o sa fac ezact asa, giast uaci mai signachiure.
simonsays
cul diud spoton.gif

cre ca incurand, in afara de glub, infiintam si-o secta, ceva rofl.gif ma ofer Propovaduitor, pe langa mioare... ohyeah.gif
mdA!
acu dupa ce mi-am scrijelit noua semnatura, uitandu-ma cu jind la dansa, si amintindu-mi de gion care mi-a transmis proaspat ca sunt proasta (si zau ca avu dreptate) imi aduc minte de bancu' ala jenial.... mai bine ma-mpiedic!
asa sa-mi ajute! rofl.gif
flori
Surprinzator ce superlative isi mai atribuie forumistii nostri pe aici smile.gif : PREA - cuviosi , cinstiti, curati, impiedicati, scirbavnici ce mai sint ? thumb_yello.gif e o ideie buna fiecare cum se simte daca-mi permiteti o sa-mi iau si eu un superlativ dar nu stiu pe care inca...poate-mi dati vre-o ideie! De fapt stiti... eu am din toate cite oleaca dar mai ales sint fericita si modestaaaa! rofl.gif Ce mi s-ar potrivi mai bine "preafericita" sau "preasmerita" ? sorry.gif
tikky
QUOTE (flori @ 28 Jan 2006, 09:34 PM)
Ce mi s-ar potrivi mai bine "preafericita" sau "preasmerita" ? sorry.gif

sau... preamodesta? tongue.gif
flori
Asta in limbaj religios ar insemna preasmrita! tongue.gif
Eclectic
ohyeah.gif Tikky, dau o bere. spoton.gif
Serenity
Lu' noi toti? drool.gif Nu de alta dar se stie ca alcoolu' limpezeste mintea si cine stie cate sugestii geniale va primi flori pe urma... jamie.gif
flori
Hai copii abia astept sa primesc sugestii! smile.gif
flori
Oh! Sper ca n-o sa-mi cereti de baut in schimb! Ca sint total antialcool! Da pot sa va dau suc de rosii sau de portocale, pepsi, lapte, cola, ce vreti voi numai alcool nuuuu!
Serenity
Pai io zic asa... Tu dai un suc de rosii, Beri da o votculiţa si-am rezolvat treaba jamie.gif drool.gif laugh.gif O sa curga subestiile gen "Preasangeranda Marie" si-asa mai departe... tongue.gif
Rehael
Merge si sucul de portocale...amestecat (trei ceasuri) cu niste martini alb si martini rosu, la care se mai adauga un strop de coniac si niste vin negru din vie de la Bohotin si niste mere ionatane taiate cuburi...eh, hai si niste banane...Se serveste cu polonicul sau cu paie direct din galeata. Asta ca tot a ramas sefu dator...
Restul bauturilor propuse, sori preasimpatica Flori, ori contin E-uri ori nu mai sunt pentru varsta noastra.
Eu ti-as propune titlul de Preacucernica dar pentru ca zici ca esti modesta sa zicem numai Cucernica, pentru ca o sa te uiti cu mare drag la noi, cat de bine o sa ne sada la toti in jurul galetii impartind cuminti continutul divin. drool.gif

PS:Care ati uns, mai, bara cu maioneza? ranting.gif
flori
user posted image
Ok copii m-ati convins iata drink-ul...puneti ce vreti in el eu am pus doar o doza foarte mare si concentrata de iubire si va asigur e sanatoasa si nu contine e-uri! smile.gif mwah1.gif
Sushi
preainflorita?
Rehael
Flori wub.gif ...cu ce masura ai masurat cu aceea ai sa primesti...
mwah1.gif 100% natural!
fillio
mai este loc pentru o minte (i)luminata in glub? 5.gif ? ori ai sud 44.gif ?
Rehael
Dar tu cum simti?...
Eu cred ca daca ramai intre ori si ori poate fi bine...numai sa nu faci prea mult curent pe usa!!! rofl.gif
fillio
deci sunt glubist? dance.gif fac cinste...
Rehael
...cel putin pana vine sefu pe aici...pana atunci vezi ca a mai ramas ceva in cazanul adus de flori secret.gif . Engioi iorself!
simonsays
QUOTE (flori @ 28 Jan 2006, 10:34 PM)
poate-mi dati vre-o ideie! De fapt stiti... eu am din toate cite oleaca dar mai ales sint fericita si modestaaaa!

as putea sugera PREA NEREPERATA ? ohyeah.gif

QUOTE
Ok copii

ay ay, coana mare spoton.gif
mutulica
se poate nejustificat de preavirginul?
flori
Am decis sa nu-mi iau nici un superlativ...va multumesc pentru sugestii! Enjoy the drink! Si mai ales nu uitati, copilasi, ca viata voastra este la fel de trecatoare precum o floare. Sa cresteti mari si la propriu si la figurat, dar nu va pirdeti sufletul de copil!
mutulica
ce nervi nervosi ai bunicuta...
mai dar te suparara copilasii astia pe aici
flori
"Mai bine sa taci si sa pari prost decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu !!!"

Cred ca ar trebui sa-ti urmezi sfaturile! rofl.gif
mutulica
oricum o dau tot prost ies rofl.gif
bine ca nu ma frustreaza chestia asta...
Serenity
Sughit. cry.gif Ce sa fac?

Edit din incomensurabila-mi inteligenta.
mdA!
bea o bere pe nerasuflate. efect garantat!
laugh.gif nu e singura chestei garantata...
calfa
Dintre propunerile mele de o inestimabila valoare teoretica si practica rofl.gif ... am scos-o si p-asta:

Casa inteleaga tot aichiuul despre ce este vorba, la intrarea in Clubul Aichiuurilor Incomensurabile sa stea scris: Glubul Preadetotilor spoton.gif
mdA!
spoton.gif io votez pentru, care este. ca suntem!
calfa
Votezi pentru careeste ? unsure.gif

Casa vezi ce deschis sunt la sugestii, propun ca la intrarea in Clubul Aichiuurilor Incomensurabile sa stea scris: Glubul Careeste Preadetot spoton.gif

Sau Preadetont ? rofl.gif
mdA!
noh, acuma chiar ma simt incomesurabila! da nu stiu pe care dintre prea-uri sa-l aleg.. hmm.gif.. cred ca incerc sa gandesc, ceea ce s-a dovedit intotdeauna o greseala
calfa
Si nu ai vazut inca tot ! rofl.gif

Ar mai fi de propus ca alternative:

Glubul Preadetotilor Careeste si

Glubul Preadetontilor Careeste spoton.gif
fillio
daca este sa votam eu sunt pentru

Clubul Preadetontilor Careeste

thumb_yello.gif
calfa
Daca este sa votam, atunci mai intai sa facem necesara pregatire drunk.gif !

rofl.gif
Zed
Calfa ,

Alcool ?! E prea devreme . smile.gif
Serenity
Pe principul "Lasa sa curga, sticla sa planga!", sssnt de acord, hivc! drunk.gif Nu mi-a trecut de la o sticla, mai beau una crefd.... biggrin.gif hăhăhăhă...
mdA!
ti-o trecut sughiutzu' preacurata demoazela?
cat despre votat, eu is pentru drunk.gif ... da-i cu berea, da-i cu vinu', da-i cu vodca, da-i cu jinu......
mda. e de bine!
simonsays
QUOTE (fillio @ 30 Jan 2006, 01:05 PM)
daca este sa votam eu sunt pentru

Clubul Preadetontilor Careeste

thumb_yello.gif

nici n-ai intrat bine in glub, ca te-ai si auto-exclus; felicitari spoton.gif
calfa
QUOTE (Zed @ 30 Jan 2006, 01:13 PM)
Calfa ,

Alcool ?! E prea devreme . smile.gif

smile.gif Fireste ca ar fi prea devreme, atat pentru vot cat si pentru alcool. wink.gif

Dar necesara pregatire pentru vot ramane drunk.gif ... deh, ca la un Han ce se respecta ! spoton.gif
mutulica
hey...pt alcool nu e niciodata prea devreme...
intotdeauna e timpul cel mai potrivit
calfa
laugh.gif nejustificat de preavirginule, poate justificarea ti-a fost ascunsa fiindu-ti pusa in fata ochilor ...

... "hey...pt alcool nu e niciodata prea devreme... intotdeauna e timpul cel mai potrivit" rofl.gif
simonsays
Prea bunule Calfa, esti atat de previzibil, incat esti pe cale de a deveni comensurabil .. pliz, este un topic de aberatii, ramai on-topic spoton.gif
Olaf
Preadevremele alcool. rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.