Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Unde As Vrea Sa Fiu Acum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Cla
QUOTE (One_Last_Dance @ 19 Feb 2006, 12:49 PM)
In momentul asta as vrea sa evadez din lumea reala...
Ufff!... daca as putea, as zbura deasupra lumii...
Si-apoi de acolo nu mai e decat un pas pana la Soare, pana la Luna...
... pana la tine.

Ti-e dor, asa-i? wink.gif
Titus Herbert
la baraj la Voina si sa fie vara smile.gif
One_Last_Dance
Cla...
QUOTE
Ti-e dor, asa-i?  wink.gif


Da!... mi-e tare dor.
Sa inteleg ca te-am pus un pic pe ganduri sau ti s-a parut textul delicat (nu port nici o vina), cred ca vinovat este subiectul... EL.

P.S. Sunt fericita sa ma stiu citita, sa simt ca cineva are tot timpul grija de cum scriu... wink.gif Calci incet nestiut si exact in urma mea smile.gif Iti multumesc de citire si sper din tot sufletul ca nu ai avut nevoie de batista ca sa-mi aduni lacrimile in albastru, ci doar ai simtit cu sufletul ce am scris eu... mwah1.gif

Acum - sa revin la subiect: "Mi-as dori sa fiu aproape de EL , sa-l pot privi pe furis" wink.gif
punctt
in pat, sa fac nanita
Cla
QUOTE (Fantasee @ 19 Feb 2006, 11:50 AM)
La Salonic sa ma duceti, rogu-va, sa zac o zi intreaga cu frappe-ul in fata si cu ochii in port...iar diseara vreau in Kavala, o cina la castel  drool.gif sa va puneti jachete subtirele, nu e frig deloc.

Uh...nostalgia asta... cry.gif

Saloniki, Thessalia, Agia, Megalovristo, muntele Ossa rolleyes.gif
Tzatziki, Ouzo, Tzipero... drool.gif
+ greek women smoke.gif
"Wish I were there..." spoton.gif
Fantasee
Acolo voi fi maine, Cla wink.gif si promit sa nu ma ating de grecoaice rofl.gif mai mult chiar, am sa le sugerez sa se pregateasca pentru cand le vei vizita.

Cand voi fi la Drama, in amfiteatrul de acolo...pun pariu ca imi va fi dor de Han. blink.gif Fiindca asa ma simt aici: ca la un spectacol frumos, jucat de prieteni pentru prietenii lor, cu tandrete cumva.

Felina
in Romania smile.gif
Elena Z
QUOTE (Felina @ 21 Feb 2006, 02:18 PM)
in Romania smile.gif

si io vreau in Romaniaaaaa. Vreau la mami!!!
an_dra
Pai vreau in bratele iubitului wub.gif ,dar din nou nu se poate unsure.gif si nici mai tarziu nu se poate sad.gif ..
Titus Herbert
in pampas
Olaf
Da' mai bine ma duc in padure.
Cla
QUOTE (Olaf)
Da' mai bine ma duc in padure.

Adica à la mememe... rolleyes.gif
Poate va-ntâlniti pe-acolo prin pomi... rofl.gif
One_Last_Dance
De dincolo de timp... smile.gif
flori
In Uzbekistan! laugh.gif
Cla
În Cernobâl rofl.gif
One_Last_Dance
... in lumea ta. smile.gif
LINICA
Eu vreau sa fiu acum in anul intai de facultate, in clasa in care pe paretele drept statea atarnat un crin minunat.
Dar pentru ca nu este posibil, ma multumesc sa vreau sa fiu pe undeva la Cora, sau ... la Cora. (Ca sa nu mai insir nu stiu cate.) tongue.gif
Endgegner
eu as vre sa fiu aici la un pescuit, cu cortul, cu pretenarii pescari, cu neste navete de bere, neste sute de mici si numa noi...apa, aerul si...fraierul?! nonono.gif

user posted imagea
nefertiti-old
as vrea sa fie 23 decembrie 2005 devil.gif
Endgegner
nefe, ziua cand ai gasit pushca si ai facut uz de fortza majora?
nefertiti-old
nuuu, ca eu zic de 2005, nu de '89 laugh.gif

aia de care zic io e cu ceva mai placut rolleyes.gif
Endgegner
ai impartit numa ceva palme sau daca nu ie asta ie aia placuta...da chiar asa, in aproape de ajun? ati crezut ca se nashte tot in 24??
nefertiti-old
pai intamplator era 23 decembrie, bre! laugh.gif
actionmedia
Pe o insula pustie, unde sa fie cald si bine, portocale si nuci de cocos la discretie si unde sa pot sa dorm yawn.gif yawn.gif

Nu m-ar deranja daca din cand in cand m-ar vizita in pirogile lor niste fete tinere cu sanii dezgoliti wub.gif , numai sa nu fie canibale blink.gif .

flori
La COPACABANAAAAA laugh.gif LA CARNAVAAAAL! SA dansez SAMBA ! devil.gif spoton.gif
Endgegner
Io vreau acia ....da si actionmedia e prin zona cred rolleyes.gif

user posted image

user posted image




Muicaaaaaaaaaaaaaaaaaa
LINICA
Eu vreau sa fiu in patul meu de-acasa.
Socratel
Acum as vrea sa fiu pe stadionul National sa-mi sustin echipa...FORZA STEAUA! Steaua-Betis de la 2-0 in sus.
ariadna
La Sinaia.........cota 1400 saaaau pe malul marii sau mai bine in drum spre Paltinis la Izvorul (neinceput?) sad.gif am uitat cum se numeste.
Zed
In Buc., sa pap inghetata cu Nefe rofl.gif
nefertiti-old
rofl.gif daca maine nu dau nici un semn de viata, de la inghetata aia medicamentoasa mi se trage! laugh.gif
Zed
O invitam si pe Mara , la un faringosept cu capsuni rofl.gif
nefertiti-old
laugh.gif Daaaa! Poate asa isi revine din amorteala! devil.gif
Mara
tongue.gif Suuure, sa radem de aia mai amarati! hug.gif mwah1.gif
One_Last_Dance
Ufff! - Unde as vrea sa fiu acum? - tare mi-as dori sa vizitez muzee, sa citesc explicatiile sau sa le ascult la casti, sa descopar cu surprindere istoria artei si a designului interior incepand din antichitate si pana in zilele noastre, sa fac fotografii oriunde am chef, fotografii cu care sa ma laud aici pe Han... tongue.gif (Astazi vreau sa-mi petrec ziua in Metropola Britanica - si sa descopar vremea ei BACOVIANA - fara sa-mi pese de mormanul de teme) tongue.gif

Parca ma vad intr-un Muzeu din Londra... tongue.gif alaturi de un grup organizat de turisti... (doar vise) smile.gif
Acolo, daca as fi, as avea privilegiul si desfatarea ca, dupa un obositor tur al muzeului sa–mi adun toate impresiile la un suc pe terasa unui restaurant de la parter din British Museum - si de ce nu, ca sa fiu la curent cu arta moderna, ar inseamna sa fiu la curent cu ce se intampla la Tate Art Gallerry – Modern smile.gif - si totusi, astazi nu vreau sa vizitez Muzeul figurilor de ceara... wink.gif
Cla
Azi as vrea sa fiu in Garâna... amintiri...

...si mâine as vrea sa ma plimb pe Via Appia yeah.gif
mirona

...acum as vrea sa fiu pe partia de schi si sa ma concentrez asupra fortei gravitationale astfel incat sa ajung intreaga jos
eyes_wide_shut
pe o insula misterioasa, fara internet smile.gif
One_Last_Dance
In singuratate... as vrea sa stau pe o stanca si sa privesc marea... sa privesc valurile cum invaluiesc nisipul si urmele lasate de urma ta.
Sa fie oare de bine? smile.gif
coconut
La Paris... rolleyes.gif
nefertiti-old
la plaja tongue.gif
ausländer
La capul Sounio.
Cla
La un birt, acasa in Romania, unde primesc mici licklips.gif
exergy33
In muntii Calimani.
ausländer
Undeva unde sa fie caaaaaaaaaaaald si bine. smile.gif
Endgegner
user posted image



aici...si pe partea aialalta e Ausländer


rofl.gif
flori
As vrea sa fiu la Istambul ca sa scap de zborul cu avionul 3 ore, laugh.gif La 12 trebuie sa plec la aeroport si cind ma gindesc la stresul din avion mi se cam taie pofta de haman si masaje.
Endgegner
zbogom dushk0
ausländer
Endgegner, o insula mai pustie ptr noi doi n-ai gasit? rofl.gif jamie.gif
Endgegner
user posted image

e mai buna asta stimabile?

deci numa compania mea nu-ti ajunge....


Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.