Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Unde As Vrea Sa Fiu Acum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Compactforever
In Alpii Elvetieni
Cla
Azi as vrea sa fiu... la Mamaia, sa ma car cu Jetski thumb_yello.gif drool.gif
exergy33
... pe insula Kish
Veritas
Unde o sa fiu peste 2 saptamani... ohyeah.gif ..La plaja, la soare


V
mutulica
in pat
Cla
La Hotel Mama rofl.gif



exergy33
Īntr-un loc undeva foarte sus, la īnălţime, cu miros de ploaie, de răşină şi de ciuperci proaspete ... să pot simţi pe viu cum e sa fii la propriu "cu capul īn nori" . rolleyes.gif
... iar norii să fie plumburii-vineţii.
ilie
ah bahamas, ce voiosie!
TheK
Carińo , cel mai frumos orasel de pe coasta Atlanticului unde de cum te apropii din larg, simti miros de scoici si brad de munte in acelasi timp.. wub.gif
Afrodita
Pe o insula pustie, undeva in mijlocul oceanului, doar eu cu al meu, sa lenevim la soare, sa ne balacim in apa si sa bem biggrin.gif (orice, numai alcool sa fie rofl.gif ) Si nici nu vreau mult, ca dupa doua saptamani m-as intoarce, sa fac Craciunul si Rev-ul intr-un loc plin de zapada, undeva la munte biggrin.gif
Veritas
QUOTE(Afrodita @ 5 Dec 2007, 03:35 AM) *
Pe o insula pustie, undeva in mijlocul oceanului, doar eu cu al meu, sa lenevim la soare, sa ne balacim in apa si sa bem biggrin.gif (orice, numai alcool sa fie rofl.gif ) Si nici nu vreau mult, ca dupa doua saptamani m-as intoarce, sa fac Craciunul si Rev-ul intr-un loc plin de zapada, undeva la munte biggrin.gif



Io...vreau k si Afro, minus alcoolu'
Dar n-o sa am parte..

V

Edit: Ba, un Bailey's cu 2 cuburi de gheatza ar merge...Si un six pack de bere Keo pt. omu'...
Afrodita
Pai cine o zis ca o sa am parte de ceva de genul prea curand? rofl.gif

Sfat: nu-i da bere, ca-l impiedica in a presta jamie.gif da-i ceva vin, ca e mai bun rofl.gif
jude
Acasa. sad.gif
Peter Pan
acasa,cu nasul lipit de geam si uitandu-ma la troienele de zapada... rolleyes.gif
Anca_M.
acum as vrea sa fiu in patut sa fac nani
ilie
Copacabana...ahhhhhh viataaaaa meeeea!
One_Last_Dance
Cu Tine...
Sus in Munti... acolo unde, Verdele de Primavara iti reteaza din memorie orice alta culoare...
Michaela*
la Viena..pe bulivardul din centru plin cu magazine..si reduceri din belsug spoton.gif ..incarcata cu sacose lucioase, pliiiiiine ochi cu de toate pentru toti..dar mai ales pentru mine yeah.gif roflmao.gif
Rehael
Cla
Eu nu sunt pretentios. As vrea doar in Grecia, pentru ca as avea chef de un Souvlaki, Retsina.
Si soare smile.gif
Veritas
La o mare calda, cu plaja cu nisip fin si fara pietre in apa ohyeah.gif Mi-am revazut postarile si vaz k am o idee fixa ohyeah.gif

Edit: dar as vrea si in padurea lui Rehael... se poate, va rog?

V
Afrodita
Intr-o lume paralela, undeva prin anul 2000, cand totul era posibil si mult mai usor ca acum...
mutulica
ce-as mai fi pe partie...
in schimb ma uit la niste grafice tampite de pe peretele din fata biroului
Felina
intr-o tara in care casele sunt mari si usor si ieftin de incalzit, unde bucataria e bucatarie, holul - hol samd.
jude
Vreau la mare. wub.gif Iar.
De fapt, mereu. biggrin.gif
Nefertiti
Pe malul oceanului.
dascalita
Intr-o cabana la munte, cu foc in vatra si vin fiert...Sa vad schiorii pe ferestra ( ca eu nu stiu sa stau in picioare pe schiuri) si sa ma simt IN VACANTA!
Rehael
Boudicca
In bratele lui...
mutulica
pe o pista de viteza...
LINICA
In biroul de unde scriam primul mesaj la han. Ce dor imi este! Imi vine sa plang...
Felina
langa gargarita, sau la un birou cu bijuurile mele si o ora linistita, sau la mare in romania la neptun cu toata familia
dar e bine si aici intepenita pe scaun, cu privirea impaienjenita, conteaza ca fac ceva cu timpul meu
LINICA
Pe plaja la 2 mai, cu luna, prietenul, izoprenul, chitara si ... copacii fara padure
Data'q
La munte... Undeva unde nu trebuie să te porţi frumos cu toată lumea.
Felina
in mers biggrin.gif
LINICA
Pe leaganul de la Curmatura, atingand cu degetele picioarelor crengile de brad...
Cla
Īn Retezat, la tufele de ienupar...
LINICA
Eu vreau sa fiu... pe salteau acea maaare...
LINICA
Vreau sa fiu in patul meu, cu Metafizica in mana, intre asternuturile cu tente lila, proaspat spalate, si cu gandurile acolo, Sus, unde ma plonjeaza lectura...
Nefertiti
Unde eram in 20 august anul trecut...
Serenity
Ete in locu' lu' duduia asta:


Cum vine toamna, cum vreau si eu pe plaje tongue.gif
mdA!
QUOTE(Serenity @ 20 Aug 2009, 02:29 PM) *
Ete in locu' lu' duduia asta:


Cum vine toamna, cum vreau si eu pe plaje tongue.gif

Mah.. bag sama ca tu vrei la balta.. biggrin.gif
Serenity
Da, da... parc-as merge si la pescuit! biggrin.gif
mdA!
QUOTE(Serenity @ 20 Aug 2009, 04:58 PM) *
Da, da... parc-as merge si la pescuit! biggrin.gif


smile.gif

io as vrea sa fiu in locul unde nu exista dureri de cap.
LINICA
La mare.
exergy33
Pe un munte inalt ... si sa fie inceput de primavara smile.gif
Zed
La munte , intr-o cabana si sa fie iarna .
Nefertiti
Plaja, Portugal...
Cla
Aici:

Hi De Hi Hi De Ho
mutulica
pe partie... firar sa fie
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.