Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Timisoara Mea Iubita
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Natura si Turism
Cla
Desi sunt de dinafara, Timisoara e orasul meu. E orasul in care m-am zbatut, m-am batut, in care am avut, in care am simtit...
îi invit pe toti ce au ceva de zis despre Timi sa o faca. Ori bine, ori rau, nu conteaza. Hai sa vorbim despre ea.
Bega...hihi... cat e de jegoasa, tot face parte din mine. La fel ca praful, venit din câmpie.
Bega e un imn. Nu stiu de ce, dar asa simt. Un jeg superior rofl.gif
Despre parcuri putem sa stam de vorba. Si despre oamenii care sunt sau au trecut pe-acolo.
Ce fain e cand treci prin parcul rozelor si alea nu înfloresc... hh.gif
Let's do it! thumb_yello.gif
cipdecip
Hmm... Timisoara... frumos oras , am petrecut revelionul acolo... Cel mai mult mi-au placut oamenii , oameni simpli cu suflet bun... Si Cargo barul... superb loc




Bega
cipdecip
Hmm... Timisoara... frumos oras , am petrecut revelionul acolo... Cel mai mult mi-au placut oamenii , oameni simpli cu suflet bun... Si Cargo barul... superb loc




Bega
MiRcIoX
Si eu sunt in Timisoara de vreo 5 ani...pot sa zic ca e cel mai frumos oras din tara! thumb_yello.gif
Eclectic
N-am apucat sa vad prea multe, dar ce am vazut mi-a placut. Un oras frumos, cu oameni frumosi. smile.gif
mutulica
fete frumoase....
Serenity
........ si baieti/barbati. jamie.gif laugh.gif
Eclectic
Sere, nu stiu, ca nu m-a interesat aspectul, dar lui Mutulica nu pot sa nu-i dau dreptate. Altfel, cred ca ar zice ca-s ipocrit. rofl.gif
Serenity
Lasa ca am observat eu de un an si jumatate... ohyeah.gif Misto timisorenii. Mai ales aia din moldova... thumb_yello.gif rofl.gif
dojo
Eu sunt din TM, asa ca nu sunt atat de entuziasmata, ca doar ma plimb prin targ all day long. Oricum, n-as pleca de aici decat pentru alta tara ...
John B
Vreau si eu sfatul timisorenilor. Am nevoie de cazare iefitina, pana in 100 RON/ noapte, pentru un week-end V/S si S/D. Poate sa fie si pensiune, si mai in margine, dar curat.

Ce-mi recomandati?
Marian M
John B am sunat la COS dar sunt in renovare si doar pt. angajatii Ministerului Invatamantului ca stiam ca au pret convenabil tie.

Sunt o multime de hoteluri, alea cu site au preturi mari.
Perla asta era la mare moda: http://www.hotelperla.ro/hotelperla.swf, poate or fi preturi mai mici acum.

Mai e un hotel "Tri Star" in Casa Tineretului langa stadion nu stiu pretul si conditiile dar presupun ca-s acceptabile.
Marian M
Poze din Timisoara.
http://www.galeria.amintiri.com/thumbnails.php?album=102
John B
multumesc pentru informatii. inca mai caut.
contraste
Frumoase poze! Mulţumim!
nefertiti-old
Eu nu cunosc hotelurile pe aici, ca sa pot face recomandari, dar uite o lista cu ele.

http://www.timisoara.ro/hoteluri/hoteluri.shtml

Poate facem si o intalnire cand esti in TM? unsure.gif
John B
Multumesc.

Sigur ca daca aveti timp si chef, mi-ar place sa ne intalnim. Ce nu e sigura inca este venirea mea la TM. Dar in 1-2 zile voi stii si atunci dau de veste.

Pana atunci lucrez la buget wink.gif
Erwin
cateva imagini din Timisoara mea iubita!

... locuiesc aici din 1975, cu scurte pauze, vacante sau armata... imi place acest oras si nu m-as muta in alta parte, dar o cabana la munte mi-ar placea... la Poiana Marului eventual... rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.