Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce A Descoperit Basescu De Anul Nou?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Traian Basescu a descoperit un lucru surprinzator in noaptea de Anul Nou.
Ce a descoperit?
Ce semnifica descoperirea lui?
In ce fel a facut descoperirea lui?
Cum ajungeti la adevarul acesta?
De ce ati ales calea de a ajunge la acest adevar asa si nu altfel?
Ce se intampla cu voi avand in vedere ca basescu a descoperit ce a descoperit?
Dar cu Traian Basescu?

Sa vedem daca aveti curaj.


Ovidiu Bufnila
consilier de imagine
ovidiu_bufnila@yahoo.com
0744797266
Ovidiu Bufnila
O ultime de asa-zisi formatori de opinie si asa-zisi analisti politici premiati inutil, se inghesuie/inghesuiesc sa analizeze Presedintele. Unul dintre ei, Ion Cristoiu, trage nasol la Presedinte doar, doar. E atat de enibil omuletul asta pe care-l stiu de mii de ani! Cristoiu! De fapt, Cristoiu il iubeste pe Traian Basescu. Din acest punct de vedere, Traian Basescu poate sta linistiti! Ion Cristoiu este intr-o deplina relatie de subordonare cu el.

Asa.
Deci, cine sparge gheata?
Ovidiu Bufnila
Si Paler la fel. Dar vad ca nu va incumetati la topicul asta. Si voi il iubiti pe Basescu.
coconut
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 11 Apr 2006, 03:12 PM)
Si Paler la fel. Dar vad ca nu va incumetati la topicul asta. Si voi il iubiti pe Basescu.

Foarte tare! Ca sarea-n ochi! rofl.gif


P.S. Revin, acum n-am timp! Să vezi ce tare-l iubesc eu pe Băsescu şi nu mi-e frică s-o recunsoc! Doar de aia mi-au murit colegii-n Loviluţie! Să pot să spun ce gāndesc! unsure.gif
Kyklos
A descoperit arta de a manipula populatia.... jamie.gif
Olaf
Gresit. Pe aia o cunostea de mult. tongue.gif
jkd
QUOTE
Traian Basescu a descoperit un lucru surprinzator in noaptea de Anul Nou.


mersul pe jos???
Kyklos
Arta de a manipula o invata mergand la cate o adunare a cretinilor , meciul secolului , la "Goldan Sprit"si uite cum isi pateaza imaginea in fata intelectualilor si-n faca snobilor o spala , pentru ca Base acuma e la moda , unde e prostime e si Base cu multimea lui , parca ar fi pe timpul lui Ceasca ...
Erwin
daca imi amintesc bine, a destupat sampania si a facut ceva spirite, "Ha... ha... ha..." smile.gif care n-au avut prea mare ecou decat in cercul acolitilor sai... prostimea l-a ovationat, dar adevarul e ca ii cam fugea pamantul de sub sondaje... trebuia sa-l mazileasca pe Nastase cat mai curand....
Ovidiu Bufnila
QUOTE (coconut @ 11 Apr 2006, 06:04 PM)
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 11 Apr 2006, 03:12 PM)
Si Paler la fel. Dar vad ca nu va incumetati la topicul asta. Si voi il iubiti pe Basescu.

Foarte tare! Ca sarea-n ochi! rofl.gif


P.S. Revin, acum n-am timp! Să vezi ce tare-l iubesc eu pe Băsescu şi nu mi-e frică s-o recunsoc! Doar de aia mi-au murit colegii-n Loviluţie! Să pot să spun ce gāndesc! unsure.gif

Nu din cauza sau nu pentru asta au murit. E fals. Ciprina, de exemplu, a fost impuscat drept in frunte cand a coborat din autobuz. El si colegii lui au fost trimisi in foc fara casca si fara cele mai elementare instructiuni de lupta.

Ov
wasp
QUOTE
Inaintea portocaliilor a avut loc o Nivelare Informationala. Iar astazi are loc ceea ce numim, intre noi, astia cu fictiunile, RECONVERSIE INFORMATIONALA!

Ovidiu Bufnila
consilier de imagine


OB-1, forum adacademy, revelatie din ianuarie 2006
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.