Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Case Bantuite, Locuri Bantuite, Imagini Bantuite
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Oauuu! Case bantuite? Sedii bantuite? Companii bantuite? Locuri bantuiteeee? Sa nu umblam noaptea pe acolo, spiritele lucreazaaaa. Dar daca e adevarat? Am doua experiente bestiale...ba nu, mai multeee! Ei, sa vedem cum o scoatem la capat cu BANTUIREA! ce este si ce vrea ea!


Ovidiu Bufnila
consilier de imagine
ovidiu_bufnila@yahoo.com
Ovidiu Bufnila
Hai, curaj, ca este si Bantuire de bineeee!
Olaf
Pai normal. Nu poti pune o cladire sau o societate pe o scena, cu "strajeri" langa ea sa o apere. Asa ca bagi o bantuiala. Are cam acelasi efect, zic eu. Ba chiar mai bine, ca se vede mai putin si se discuta mai mult. smile.gif

O fi complementara valuirii? tongue.gif
calfa
rofl.gif Desigur !

Sau e o extensie ? unsure.gif
Olaf
Ovidiu, aici era vorba de imagini bantuite, sau bantuitul ca imagine?
Dualist
Imi aduc aminte de un topic despre un pod bantuit rofl.gif
bdl
Exista doar oameni "bintuiti"....restul exista doar in imaginatia astora....
Diane01
"Bantuitul" poate fi o afacere buna! biggrin.gif Exemplu, castelul Bran, pe unde se zvoneste ca a bantuit (sau mai bantuie inca) spiritul contelui Dracula. Uitati-va si voi cati turisti au venit sa vada doar acest monument in jurul caruia s-au tesut tot felul de legende. Cred ca oamenii sunt fascinati de povesti, de lucrurile mai putin accesibile si de cele care nu au neaparat explicatii logice. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.