Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire, 30.12.2005
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Mara
Lume, lume,

Vineri, 30.12.2005 ne adunam in Amsterdam Grand Cafe (str. Covaci nr. 6) sa pupam una bucata Felina, aflata in tranzit in Bucuresti.

Anuntati-va participarea, ca sa putem face rezervarea din timp. smile.gif
Michelle
...deci moi vine,ca trebuie s-o ghidonez si pe Felina care nu cunoaste Bucurestiul ,ea stie doar Dublinul tongue.gif
Mara
Faraoanca Nefertiti ne va onora cu prezenta. tongue.gif laugh.gif

Si Dead-cat va miorlai putin la Felina. Cat fight!!! ohyeah.gif
Oiski-Poiski
Mor de ciuda ca nu pot clipi din ochi ca si Samanta ca sa pot participa la intalnire. laugh.gif Asta da chef rolleyes.gif
Si Felinule vezi ca ai incurcat-o daca te pune devil.gif sa arati cuiva caseta aia rofl.gif .
Sper ca se mai invart rotile la masina ,sa le uzi bine pe 30, cu sampanie .
Voi toti ceilalti prezenti sa-i cereti sa ude masina rofl.gif , bine ?


Michelle
QUOTE (Mara @ 21 Dec 2005, 11:58 AM)
Faraoanca Nefertiti ne va onora cu prezenta. tongue.gif laugh.gif

Si Dead-cat va miorlai putin la Felina. Cat fight!!! ohyeah.gif

Corect !! cica astia in Egiptul antic le aveau cu pisicile.
Oiski-Poiski
Auziti, da Felina stie ce i se pregateste ? Adica ca vine muuuulta lume ?
rofl.gif rofl.gif
Michelle
o punem noi la curent...de 220 V o fi bine??

Ah! si Kitty in calitatea ei de pisoi al hanului ar trebui sa vina unsure.gif
Kitty
Nu stiti ce rau imi pare ca nu pot veni sad.gif Plec pe 27 spre Severin si vorbisem deja cu Felina ca doar in cazul in care se organizeaza ceva pana pe 27 eu nu voi lipsi. Cu speranta in sufletelul meu de pisoi al hanului ca vor mai fi astfel de intalniri cu pisicile de pe aici, promit sa nu mai lipsesc. Va doresc distractie muuuuulta si sa jucati mima, ca sa pastram traditia intalnirilor forumiste, nu de alta smile.gif
mdA!
in principiu i'm in. daca nu se intampla nimic care sa ma deturneze, acolo is, calare pe datorie!
mwah1.gif
Felina
Tin sa va anunt pe aceasta cale cum ca rotile inca se mai invar fapt pentru care trebuiesc udate precum Oiskinella bine zice ca sa mearga unse si in continuare. cool.gif
Michelle
si daca tot e adunare de feline...poate apare si Motanul! unsure.gif
Felina
Cine e Motanul? unsure.gif
Kitty
Mihai laugh.gif Dar din cate am auzit, se tine de anonimat tongue.gif
dead-cat
stabilirati vreo ora? unsure.gif
Felina
Se apropie momentul adevarului ohyeah.gif .
Gata rezervarea?
Dupa masa e bine?
Sa zicem ora 4pm?
Cine e pentru? Cine e impotriva? Cine se aPtine?
mwah1.gif

P.S. Oricum... cam putini doritori evil.gif tongue.gif


Edit: heeelp! scriu de la niste cunostinte la care sunt in tranzit. Michelle, e prea tarziu daca te sun la 12 noaptea pe cand ajunge-voi acasa unde mi-am lasat geanta+agenda? Of cum a zburat timpul! Pana acum trebuia deja sa stabilim o ora de intalneala. sorry.gif
Serenity
Felinoiu, eu te pup mult si bine (si virtual laugh.gif ) de pe-acuma ca n-o sa ajung nici sa vad comentariile de dupa intalnire, darmite sa fiu acolo sad.gif tongue.gif Ca iti dai seama ca doritoare as fi laugh.gif Sa va distrati si sa nu faceti prostii (prea mult ohyeah.gif ) fara noi... biggrin.gif Poze cat mai multe! mwah1.gif
Felina
Sere mwah1.gif

Vorbit cu Michella, stabilit ora 6pm. Sper ca-i ok pt toata lumea!
Eclectic
Da' unde anume e barul ?
Mara
Zona Lipscani. Unde suntem. Era greu? tongue.gif
Eclectic
Si ? Cu pozele alea se aude ceva ? biggrin.gif
Sushi
o sa tot amine gagicile sa bage poze numa ca sa ma chinuie... mad.gif
dascalita
...si pe mine cry.gif ca mor de curiozitate! devil.gif
dead-cat
de la mine, pozele cel devreme in 7 ca n-am cablul de transferat date la mine sad.gif
Felina
Michelle, Alexa, Mara si juma' de Barrie ohyeah.gif
Felina
Alexa, Mara (care intr-adevar rade, nu se-ncurca! mwah1.gif ), Barie cu Nico la sentiment ohyeah.gif
Felina
Felina, Michelle ma belle si Alexa
Felina
O poza in care numai Nefe nu se vede (inca) ohyeah.gif
Sushi
Felina Felina... cine e si Felina asta? parca ceva imi aduc aminte... dar nu... nu mai stiu. Deci
Hi Felina!
asl pls
Felina
Monica scoate limba rolleyes.gif
Felina
QUOTE (Carmelita @ 2 Jan 2006, 02:39 PM)
Felina Felina... cine e si Felina asta? parca ceva imi aduc aminte... dar nu... nu mai stiu. Deci
Hi Felina!
asl pls

devil.gif

Felina? Felina maslina bulina, nu-ti mai amintesti? harhar.gif
Sushi
QUOTE (Felina @ 2 Jan 2006, 02:40 PM)
Monica scoate limba rolleyes.gif

cine e monica? pe bune acuma...
Felina
Nicoleta imparte artificii biggrin.gif
Felina
QUOTE (Carmelita @ 2 Jan 2006, 02:43 PM)
QUOTE (Felina @ 2 Jan 2006, 02:40 PM)
Monica scoate limba rolleyes.gif

cine e monica? pe bune acuma...

rofl.gif Vai de capu' meu de amtetita! pai da, ii si zisesem Alexei ca seamana cu Monica (o gagica din Pitesti). este ca sunt varza? rofl.gif
Sushi
Alexa se ascunde sub numele real de Monica????
Felina
Greu de zis cine ce face in poza asta... laugh.gif
Felina
QUOTE (Carmelita @ 2 Jan 2006, 02:47 PM)
Alexa se ascunde sub numele real de Monica????

Nu, Alexa se ascunde chiar sub numele de Alexa!
Sushi
Deci eu vreau fusta ta si bluza michellei si jaca alexei/monicai (dupa caz). Baga poze si cu detalii ca-mi lipsesc cizmele si bijuteriile, plus unele accesorii... si-s gata echipata tongue.gif
Felina
Asta-i tot ce mi-a lasat omu'. Zice ca mai are, dar nu-s asa reusite. n-am inteles, eu inca nu am apucat sa le vad, asa ca sper sa mai recuperez ceva din ele. cand o sa am timp sa le editez, o sa le pun si pe alea mai nereusite. Mi-a lasat omu' si un filmulet, dar nu stiu cum sa-l atasez...
mdA!
rofl.gif rofl.gif Felina, esti jeniala, zau asa!
o sa o intreb pe mama daca nu cumva ii trecuse prin cap sa ma boteze si altfel.
Carmelita - am verificat buletinul - nu ma cheama Monica! roflmao.gif dar as putea sa il folosesc ca username
cat despre jaca (a mea sau a Monicai, dupa caz) - come and get it! tongue.gif

In rest, intalnirea a fost un succes, iar eu am reusit chiar sa respir normal vreo zece minute.. in total (Mara stie! tongue.gif )
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.