Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Eroiri La Conectare Pe Net
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting
ASD
Cand ai mai mare nevoie de net atunci da o eroare si nu te poti conecta! blink.gif mad.gif


O erore destul de frecventa care apare la conectare(la net) in ultima vreme, este "limited or not connectivity". cry.gif
Cand acest mesaj apare si nu te poti conecta la net, se poate spune ca este o prblema. Adica oricum incerci sa rezolvi situatia nu se poate (bine, nu in toate cazurile ).
Cateva solutii sunt, dar nu in toate cazurile functioneaza. cry.gif Solutiile care sunt pe net sunt putine si de foarte putine ori functioneaza.
Va invit sa dezbatem aceasta situatie si chiar si altele thumb_yello.gif

Un motiv pentru care a putea aparea acesat mesaj ar fi cand serverul DHCP nu raspunde. Problema e cand acesta raspunde;


Daca ati intalnit si alte erori va invit sa discutam despre ele; macar sa le discutam daca nu le putem rezolva! tongue.gif



contraste
Da, eu am o eroare si nu stiu cum s-o remediez.
Doresc sa intru pe site-ul www.poezii.ro.
Intru, se deschide, ma lochez, dar nu apare toata pagina.
In partea de sus, sub WWW.poezii.ro, se indica data.
Mai jos trebuie sa fie o bara de culoare galbena unde indica Poezii, poezia clipei, Concurs, etc., nu le mai stiu pe de rost.
Apesi unde vrei si accesezi.
Eu nu vizualizez bara galbena deloc.
Am intrat in tools, am sters cookies, clear history.
Ce sa ma i fac?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.