Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire Caritabila
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
Michelle
Lume, lume!



Sambata, 17 decembrie incepind de la orele 11 am hangitele Mara, Michelle si Nefertiti va asteapta la o cafea si o donatie, pentru a ajuta copiii de la asezamintul Valea Plopului si pe parintele Tanase, la una din mesele din holul central Carrefour Orhideea. Costumatia nu e obligatorie(decit pentru organizatoare wink.gif ) de asemeni nici suma donata.Orice ajutor va fi binevenit!

Va multumim si va asteptam cu drag! wub.gif


PS.Donatorii vor fi rasplatiti cu o poza polaroid cu hangitele.
N-avem calendare(dar poate la anul!)
Tear
Bine v-ati gandit, fetelor ! thumb_yello.gif
Cu calendarul ar trebui rezolvata problema.... tongue.gif
Cucu Mucu
QUOTE
Costumatia nu e obligatorie

Adica fara costumatie??? Wow, super! Dar... nu e cam multa lume in Carrefour? tongue.gif
nefertiti-old
La cerere, eu voi fi catwoman! devil.gif
Mara
Eu sunt tarancuta. laugh.gif
Cucu Mucu
Daca sunteti fara costumatie, cum ne dam seama cine ce sunteti? blink.gif
nefertiti-old
Pai nu tocmai ti-am spus costumatiile, ce ai? bop.gif
Mara
Cineva (si nu spui cine) nu prea citeste atent sau citeste bine, dar pricepe cum vrea. Spune Michelle acolo "Costumatia nu e obligatorie (decit pentru organizatoare)"? Spune! Deci noi avem costumatie, restul nu neaparat. harhar.gif
Cucu Mucu
Aha! Pfuii, ete dom'le ce-nseamna sa citesti printre litere!!! Deci cu banii din donatii platiti striperii sau stripteuzele care apar? blink.gif Acum am inteles bine?
Mara
Dragilor, va amintim ca maine va asteptam in Carrefour Orhideea, intre orele 11-13, pentru a contribui, in limita posibilitatilor, la colecta pentru copiii din asezamantul Valea Plopului! mwah1.gif
Michelle
Vrem sa stim aici cine doreste si poate veni ,poate mai ajustam programul!
nefertiti-old
Asadar, ne-am intalnit, s-au strans si ceva bani, si ceva hainute si jucarii - o sa spuna fetele ce si cat, vin si pozele mai incolo.

De mentionat ca au fost si niste surprize placute, ca prezenta, in sensul ca au aparut oameni noi. smile.gif
Antont
Baga poza cu (virgula) costumu' de catwoman evil.gif ...
nefertiti-old
Bre, nu m-am costumat in catwoman, ca e foarte frig devil.gif , asta ramane pe la intalnirea urmatoare, care va fi undeva intre Craciun si Revelion.
Antont
Si in ce te-ai costumat atunci devil.gif ? Dar Mara evil.gif ?
rofl.gif
nefertiti-old
Las' ca vezi tu cand vin pozele. devil.gif Si Geniconu' era curios unde-i catwoman, cand a aparut. rofl.gif
Antont
Gata, m-am prins, v-a imprumutat Geni costumu' cu Alba ca Zapada spoton.gif . Sint curios cine l-a probat prima roflmao.gif ....
Pese:
Bagati pozele tongue.gif
Cucu Mucu
Unde ati fost pana la urma, ca v-am cautat si eu pe la vreo doua, dar n-am vazut nici o gasca sa semene cu forumistii. Oricum, nu aveam nimic de dat, vroiam doar sa ma bag in seama. tongue.gif
nefertiti-old
Pai nu puteai si tu sa spui ca vii, sa iti lasam un nr. de tel? sad.gif Eram la o pizzerie, nu mai stiu cum se cheama unsure.gif , dar cam pe la 2 ne-am carat.
Olaf
QUOTE (nefertiti @ 17 Dec 2005, 05:51 PM)
Eram la o pizzerie, nu mai stiu cum se cheama unsure.gif

In Max? rofl.gif
nefertiti-old
Nuuuuu!!! rofl.gif In Carrefour Orhideea, la o pizzerie. laugh.gif
Sushi
Ca ziiiiiiiiii Nefe cine-o fost si ce-o zis si cum o fost imbracat fiecare si... despre mine ati vorbit ceva? sorry.gif De bine, da???
nefertiti-old
Pai stai sa apara fetele astea care au pozeleee!!! Adica Michelle, Scarlett si Kitty! ohyeah.gif
Sushi
QUOTE (nefertiti @ 17 Dec 2005, 09:30 PM)
Pai stai sa apara fetele astea care au pozeleee!!! Adica Michelle, Scarlett si Kitty! ohyeah.gif

nu ma tine! nu ma fierbe! (mai stii cine zicea asa?) rolleyes.gif
Michelle
Asadar a fost,ne-am intalnit si spre surpriza unora chiar am strans cite ceva...
Pentru inceput un portbagaj de haine...noi!!!
nefertiti-old
Nu mai stiu care dintre ei zicea. laugh.gif
Michelle
Aici sunt banii dumneavoastra-dupa cum se vede au incaput pe niste maini frumoase tongue.gif
Sushi
alea-s unghiile lui Nefeeeeeeeee
Michelle
Avem si poze cu baieti...n-a fost singurul,dar singurul pe care am apucat sa-l pozam
Sushi
QUOTE (nefertiti @ 17 Dec 2005, 09:46 PM)
Nu mai stiu care dintre ei zicea. laugh.gif

Horea
Michelle
Mereu prezenti acolo unde datoria ii cheama Kitty si genicon
Sushi
QUOTE (Michelle @ 17 Dec 2005, 09:53 PM)
Avem si poze cu baieti...n-a fost singurul,dar singurul pe care am apucat sa-l pozam

cine e?
ok, now I know devil.gif
Michelle
...copii fericiti la vederea jucariilor...
nefertiti-old
laugh.gif rolleyes.gif
Michelle
...aici va las sa raspundeti voi la intrebarea:Ce-i facea genicon lui Kitty?
Michelle
...si a intrat bietul cocos pe mina lui Michelle tongue.gif de-aia la poza asta Marei i-a tremurat mina rofl.gif
Michelle
Nefe si Scarlett
Michelle
imi cer scuze pentru calitatea dubioasa a imaginilor dar ...ata ete ! laugh.gif

in afara de cei din fotografii au mai participat Tear precum si alti doi forumisti mai "fragezi" ai comunitatii care au dorit sa ramina anonimi.
Multumiri la toata lumea !Speram sa va revedem si cu alte ocazii!
Scarlett
dupa eforturi deosebite ....si cu un ajutor pe masura ( mwah1.gif ) pot sa postez cateva poze

Scarlett
au mai spus prezent

Scarlett
and..
Scarlett
wink.gif
Cucu Mucu
QUOTE (nefertiti @ 17 Dec 2005, 06:51 PM)
Pai nu puteai si tu sa spui ca vii, sa iti lasam un nr. de tel? sad.gif Eram la o pizzerie, nu mai stiu cum se cheama unsure.gif , dar cam pe la 2 ne-am carat.

Na, brava. Chizzerria aia era langa "la mama", unde am stat un cinci minute la vorbe cu un prieten mai vechi pe care l-am vazut in timp se "scanam" laugh.gif Nu stiam ca ajung in capitala, altfel as fi cerut un nr. Eh, ata ete, ma holbez la poze acum! laugh.gif
Scarlett
laugh.gif

edit :Mariusc2 alta data sa stii pe unde te poarta ...rotile tongue.gif
Scarlett
wub.gif
Scarlett
smile.gif
Scarlett
thumb_yello.gif
Scarlett
smile.gif
Scarlett
si ultima din aceasta seara
bdl
Bravo fetele, va pup.... spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.