Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Buhuhu!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Kitty
Am primit linkul asta, si noroc mare ca eram cu genicon. biggrin.gif Super scary, super tare, super misto... dar nu m-as mai uita a doua oara la asa ceva laugh.gif Daca nu ma credeti (sau daca aveti sange rece) dati click aici spoton.gif
Cucu Mucu
super. Vizionati-l cu un surround dat la maxim pt adrenalina
Kitty
Noi l-am dat mai incetisor asa.... prea mari bataile de inima...

genicon zice: Nu-l ascultati pe marius! tongue.gif Si sa nu credeti cumva ca e o porcarie d-aia de e plin netu de ele, dom'le, de iti apare un monstru care-ti urla in fata. E betooooon! wink.gif
Cucu Mucu
Ba da, e super, acum sunt in living
Felina
E simpatic, te uiti si nu se intampla nimic si al un mom dat te plictisesti si incepi sa clickai pe unde ti se pare... si se intampla chestii interesante, pacat ca nu pot asculta cu sonor ca-s la serbici! tongue.gif
Kitty
Da, pacat. Si sunetu e de nota 10, si atmosfera e facuta de el (ca la un moment dat incepe sa iti bata inima tare - in joc, si stii sa te astepti la ceva... da' nu prea tine tongue.gif)
Cucu Mucu
M-a speriat de m-a luat devil.gif pe coridor.
Felina, sunetul face totul. Mai da-l incolo de scarbici.
Kitty
Da, pacat. Si sunetu e de nota 10, si atmosfera e facuta de el (ca la un moment dat incepe sa iti bata inima tare - in joc, si stii sa te astepti la ceva... da' nu prea tine tongue.gif)
Cla
M-am speriat de-abia in slaughterhouse... da-i fain spoton.gif
Eclectic
Oameni buni, daca sunteti cu inima, nu accesati linkul de mai sus. biggrin.gif
Olaf
Prea tarziu... yikes.gif
Serenity
Ohhhh.. frate, ce senzaaaatie! Mai ales atunci cand mi-am dat seama ca trebuie sa restartez, stiind ca platesc 23 de mii ora rofl.gif sad.gif O sa il incerc acasa, peste vreo doua luni cand mi-oi face netu.. Uf! frusty.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.