Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Jocuri Asteptati In Urmatorul An ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Jocuri
Luque
Eu astept in principal : Lord of the rings The BATTLE FOR MIDDLE EARTH 2
thumb_yello.gif
dojo
Sper sa iasa Oblivion, follow up la Morrowind. Numai ca trebuie sa fac niste upgrade serios ...
ypsilonalpha
Uuuuf! Păi naiba ştie ce să mai aştept ... poate etern amīnatul shooter S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Cernobīl, urmaşul lui The Longest Journey, pe numele său Dreamfall şi sequelul la Sam and Max (ambele sīnt jocuri adventure) sau alte două action-uri, urmările de la Operation Flashpoint şi Castle Wolfwnstein.
ausländer
Hmmm... revin si eu dupa o perioada destul de lunga de absenta. Si acum, ceva on-topic:

Daca reusesc sa trec cu succes la Athlon 64, astept in 2006 sa apara Hellgate: London. biggrin.gif
dead-cat
Oblivion si Burning Seas
Gothmog
Oblivion, Gothic 3, NWN 2,Dragon Age, Spellforce 2,HOMM 5... smile.gif
Netzauge
The Elder Scrolls 4:Oblivion(da merita sa scrii integral titlu biggrin.gif)
Gothic 3
Dreamfall-continuare de la "The longest Journey"
Chime of Night
Eu astept o multime de jocuri anul asta: Bioshock (produs de cei care au facut System Shock), Demonik (al carui scenariu a fost scris de Clive Barker), Gothic 3, Dark Messiah of Might & Magic (produs de cei care au facut Ultima Underworld si Arx Fatalis), Heroes of Might & Magic 5, Dreamfall, S.T.A.L.K.E.R., Neverwinter Nights 2, Supreme Commander (proiect al celui care a facut Total Annihilation), Warhammer: Mark of Chaos... si ar mai fi.

Asta e un preview la Warhammer: Mark of Chaos, un joc in spiritul lui Rome: Total War ce se desfasoara in universul Warhammer: http://www.gamespot.com/pc/strategy/warham...8&mode=previews

Iubesc si Rome: Total War si universul Warhammer asa ca m-am hotarat sa contribui si eu cu idei pe forumul jocului, pe care am creat un topic cu sugestii, acesta: http://warhammer.namco.com/forums/viewtopic.php?t=87

Pentru cei interesati, evident.
morfeus
Herose 5 - demo arata bine si rectifica o mare parte din greseala de la Herose 4
actionmedia
Apropos de jocurile pe DVD, o inovatie interesanta mi se pare abandonarea Serial Number-ului. Era o masura de siguranta demult depasita. Iata ca industria software evolueaza.
dead-cat
unde ai observat ca s-ar abona serialurile? unsure.gif
de la 01.01 mi-am luat 2 (Call of Duty2, Silent Hunter 3) si ambele cer serial.
actionmedia
Civilisation 4 nu cere serial.
Cred ca nu va mai trece mult timp pana se va renunta la cest mod demodat si ineficient de protectie.
dead-cat
am uitat. in noiembrie am luat Knights of the Temple 2, Age of Empires 3 si Stronghold 2. toate cer serial.
de fapt, un ultimele 18 luni, din cite-mi amintesc from the top of my head, toate jocurile ce le-am luat vroiau un serial, inclusiv Halflife2.
actionmedia
Cred ca in 2006 vor fi din ce in ce mai putine. smile.gif

Evident produsele din 2005 si de mai inainte vor cere in continuare serial.
dead-cat
om trai si om vedea. io deocamdata preconizez si mai multe masuri enervante de protectie pe viitor.
posibil a la "steam"

Ioa_3000
Eu astept Expansionul World of Warcraft!!! Alti bani, alta distractie si rasele noi (cel putin Blood-Elfii) sunt cam penibile, dar merita!
Teen From Mars
eu in 2009 astept cu siguranta Sims 3 ohyeah.gif abia astept sa apara...ma pregatesc de pe acuma rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.