Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Teoria Evolutiei Este O Imagine Trucata
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Teoria Evolutiei este o Imagine Trucata. De ce?
smile.gif
Ovidiu Bufnila
consilier de imagine
Endgegner
Dovedeste-o! Da lasa dinozaurii de-o parte blink.gif
axel
@OB: Maistre, daca ai ceva de zis despre evolutionism (inteligent sau nu), exprima-te la Creationism Versus Evolutionism
Dar presimt ca dumneata vrei doar vrei sa ne arati ca ai descoperit butonul user posted image
Ovidiu Bufnila
QUOTE (axel @ 4 Dec 2005, 03:41 AM)
@OB: Maistre, daca ai ceva de zis despre evolutionism (inteligent sau nu), exprima-te la Creationism Versus Evolutionism
Dar presimt ca dumneata vrei doar vrei sa ne arati ca ai descoperit butonul user posted image

Draga Axel, topicurile bufniliene sunt altfel de ferestre.
Ramai aici, topicul se dezvolta in alte directii valurite.

Ovidiu Bufnila
consilier de imagine
axel
Da, stiu, ferestre spre absurd.

Daca ai fi dragut, ai putea sa marchezi topicurile dumitale intr-un mod specific; de exemplu acesta sa fie numit "OB: Teoria Evolutiei Este O Imagine Trucata" sau "Bufnila: Teoria Evolutiei Este O Imagine Trucata"; in felul acesta ne-ati scuti pe noi, ne-fanii dumneavoastra, sa fim nevoiti sa aruncam o privire nu numai pe titlul topicului, ci si pe autorul lui inainte de a-l deschide... Apare problema foarte frecvent cand se foloseste "Today's active topics".
Ovidiu Bufnila
QUOTE (Endgegner @ 4 Dec 2005, 03:34 AM)
Dovedeste-o! Da lasa dinozaurii de-o parte blink.gif

Endgegner, sa incercam s-o dovedim impreuna. Avem la indemana mii si mii de dovezi. Hai sa vedem ce e cu povestea Ascensional-Ierarhica plina de ironie intitulata "evolutia de la simplu la complex"!
Vrei sa incerci?
Multumesc de interpelare.
Vezi, nu introduc dinozaurii in discutie...
biggrin.gif

Cu prietenie,

Ovidiu Bufnila
consilier de imagine
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.