Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Darurile Lui Mos Craciun!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
edittha
Eu , desi e prea devreme am sa ii scriu mosului sa imi aduca in primul rand salariul pe luna noiembrie si apoi multa SANATATE, iar pentru cei dragi mie tot ce isi doresc in limita posibilitatilor................
user posted image
contraste
Da Craciunita ce vreti sa va aduca ?
Olaf
QUOTE (edittha @ 28 Nov 2005, 07:41 AM)
Eu , desi e prea devreme am sa ii scriu mosului sa imi aduca in primul rand salariul pe luna noiembrie si apoi multa SANATATE, iar pentru cei dragi mie tot ce isi doresc in limita posibilitatilor................

Cand am vazut subiectul, m-am gandit "salariul"... rofl.gif
Felina
L-as ruga pe Mos Craciun sa ma tina sanatoasa pana ajung acasa, asta insemnand un cadou anticipat, dar pentru el renunt de buna voie la orice alt cadou de sarbatori.
Antont
Bani multi si cadouri scumpe wub.gif spoton.gif
rofl.gif
Serenity
Pace pe pamant rolleyes.gif

... si un telefon scump ce exprima coolitate laugh.gif
colectionara
optimism
Mara
Stiu ce nu vreau, pot sa spun? Inca o pijama ROZ! laugh.gif
Cucu Mucu
Nimic.
Serenity
QUOTE
Stiu ce nu vreau, pot sa spun? Inca o pijama ROZ!


Pai in cazul in care o sa primesti (ceea ce e foarte posibil, stii tu cum e mecanismul asta.. ), stii unde sa o pasezi, nu? laugh.gif
Mara
Da' tu chiar nu te mai saturi de "chestii" roz??? Tz, tz, tz! rofl.gif

Apropos, chestia "aia" roz ce mai face? Bine, sanatoasa? ohyeah.gif
Cucu Mucu
QUOTE
chestia "aia" roz ce mai face? Bine, sanatoasa?

blink.gif sorry.gif sorry.gif
abis
Anul asta Mos Craciun imi aduce un nou loc de munca.
Serenity
QUOTE (Mara @ 13 Dec 2005, 05:46 PM)
Da' tu chiar nu te mai saturi de "chestii" roz??? Tz, tz, tz! rofl.gif

Apropos, chestia "aia" roz ce mai face? Bine, sanatoasa? ohyeah.gif

Ofofof mai Maro, eu iti faceam o "propunere indecenta"... tongue.gif oPsedata mica ce esti! laugh.gif

Cat despre chestia mea roz, e undeva pe dulap din cate tin minte.. Am ascuns-o de dujmani! devil.gif rofl.gif
Cucu Mucu
Pe dulap? blink.gif Hmmm!
Serenity
Nu-i bun? Era mai bine daca o ascundeam in bazinul de la closet? Shit! Si-am vrut sa fac asta, fir-ar sa fie.. frusty.gif
Cucu Mucu
In bazinul de la closet? blink.gif Ma omorati voi pe mine! Tineretu' din ziua de azi! Pa vremea mea se tinea in pantaloni, sa o pazesti zi noapte, sa nu care cumva sa ti-o fure vre-unul! laugh.gif
Serenity
Deci si pe vremea ta misunau oPsedatii liberi pe strada.. sa-nteleg laugh.gif De fapt, era vorba despre o chestie roz.. uhm.. "portabila" rofl.gif Ce ti-e cu tehnologia asta...
Cucu Mucu
Portabila? Cum se monteaza cand vrei sa o folosesti? blink.gif
Serenity
Nu se monteaza.. o cumperi gata montata laugh.gif Acu' sa nu-ti imaginezi cine site ce prostii.. E ceva total inofensiv si banal tongue.gif
Cucu Mucu
inofensiv - pare inofenssiva dar produce tot felul de probleme
banal - daaa, ca are toata lumea.
o cumperi gata montata - tulai doamne! Ce-i aia? blink.gif
edittha
Am sa spun si eu ca cei mici,, Mos Claciune , eu sunt cuminte si vleau , vleau mute, mute de la tine !" tongue.gif
Cucu Mucu
Si io tot mute le vreau - asa au un atu in plus pentru titlul de "Femeia ideala"
tikky
un calculator nouuuu rolleyes.gif wub.gif
Fantasee
Păi .... wub.gif ... eu vreau măcar trei ore cu o fiinţă dragă. wub.gif Să sperăm că am fost suficient de cuminte ca să mă calific. laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.