Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Grecia
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Natura si Turism
david
user posted image
user posted image
user posted image
david
user posted image
user posted image
user posted image
SORIN

Salut David...tocmai am vrut sa-i propun lui Mihai sa deschida un loc de concurs ...Cea mai superba poza luata de forumisti.

Dar dupa cele vazute mai sus, renunt la propunere si te declar Castigator !! 40.gif

Sorin.

ps. si eu care am crezut ca-s mare " smecher " cu camera de luat vederi.... blink.gif blink.gif
david
Multumesc mult Sorine,

Am foarte multe poze, extrem de multe, chiar nu mai stiu ce sa fac cu ele. O sa va postez din cand in cand si pe aici!

David
david
user posted image

Pentru poza asta am luat premiul I la un concurs organizat de Nikon si Canon

user posted image

Asta a fost poza lunii august 2002 la revista greceasca "The Photographer"
Mistinguett
Atasez si eu o poza luata in Atena, la Muzeul de Istorie. Nu ca sa intre in concurs, ci ca dedicatie tuturor baietilor de pe forum.

Eu ii zic fara cuvinte, dar voi daca aveti comentarii, mi-ar place sa le aud. laugh.gif
Vegas2002
David,eu nu am putut sa vad pozele tale sad.gif sad.gif sad.gif ,de ce???Si am inteles din ceea ce a scris Sorin ca sint si f.f. frumoase.
fani
Nici eu nu pot sa vad pozele tale, David!!!!!! Si in general, cele care sunt puse ca ale lui David nu le pot vedea. De ce???!!!
SORIN

Nu de mult, hard-ul ce sustine aceste pagini a cazut, iar din pacate o parte din mesaje si in general anumite poze nu au mai putut fii recuperate sad.gif

Oricat a incercat Mihai, nu s-a gasit nici o solutie.

Scuze si va rugam sa primiti cu intelegere.

Sorin.
Vegas2002
Vreau si eu sa vad poze frumoase din Grecia,are cineva facute???Dar care sa le pot vedea wink.gif
Multumesc anticipat 40.gif
Mihai
Cu mare intarziere am citit mesajele de aici. sorry.gif
Motivul pentru care nu se mai vad acele imagini este faptul ca nu au fost incarcate direct pe forum, ci s-a folosit tagul [img], fiind preluate de pe alt server (in cazul de fata, serverul lui David;) se pare insa ca intre timp David le-a sters de acolo, motiv pentru care nu mai sunt afisate.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.