Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Balul Vietii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Mihai
Ganduri, scrieri, amintiri din viata lui sin_angel, veti putea citi in cadrul acestui Jurnal.

Lectura placuta! smile.gif
sin_angel
Si uite ca am jurnal!
Am asteptat ceva timp momentul in care sa am jurnalul meu si aveam atatea de scris,acum,ideile nu mai vin...
Si nici n-am starea necesara sa stau sa scriu...
sin_angel
Este langa mine...si este atat de placut sentimentul...!!!
Mi-e dor de EL in fiecare moment al zilei si atunci cand este langa mine si ma strange in brate,as vrea ca timpul sa-si opreasca mersul !
...He made me believe...!!!
sin_angel
wub.gif ....pe zi ce trece mai mult!!!
Doamne,cat de placut este acest sentiment...!!!

Post-urile mele momentan sunt scurte,...dar va venii ziua in care voi povesti mai multe...!Pana atunci,all i can say it`s that i`m in love -sunt singurele cuvinte pe care le pot scrie!!!Restul il pastrez pentru mine,momentan!!! devil.gif
Mihai
smile.gif flowers.gif
Asteptam detalii... tongue.gif
sin_angel
Imi place sa-l simt al meu ! Imi place sa ma imbrac in parfumul lui ! Imi place sa-i simt respiratia atunci cand ma strange in brate ! Imi place sa-i simt trupul cald langa al meu ! Imi place cum ma priveste si cum isi plimba mana prin parul meu ! Imi place cand ma vrea a lui , imi place cand ii simt mainile pe trupu-mi ! Imi place cand ma alinta , imi place cand ma lasa fara cuvinte ! Imi place cand ma tachineaza ! Imi place cand adoarme langa mine si ma trage langa el peste noapte ! Imi place asa cum mi se ofera...copilaros si totusi atat de matur , atent si totusi indiferent , dragastos , spontan si totusi atat de calculat... !Imi place...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.