Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Angajatori Tzepari
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
cripo
Vi s-a intamplat si voua sa luati tzeapa de la firme cu pretentii "onorabile"?
Haideti sa-i cunoastem cu totii, poate se schimba ceva
Incep eu: arh. Bogdan Neagu
Cucu Mucu
probeaza!
Vornicum
Ce sa probeze?
Mey mariusel, nu toate topicurile de aici sunt aiurea si poti tu sa faci palarii artistice pe ele. Subiectul e foarte serios, bre tata!
Catalin
QUOTE (cripo @ 27 Oct 2005, 09:16 PM)
Vi s-a intamplat si voua sa luati tzeapa de la firme cu pretentii "onorabile"?
Haideti sa-i cunoastem cu totii, poate se schimba ceva
Incep eu: arh. Bogdan Neagu

Esti cumva vreun arhitect concurent? biggrin.gif
Vornicum
Mai, boemule, esti si matale arhitect? Si ce construiesti momentan? wink.gif

Eu cred totusi ca se refera la un top general al tuturor firmelor tzepare indif. de profil thumb_yello.gif
Dark Angel
Urban Electric Ploiesti...care trebuia sa finalizeze o lucrare in Martie 2005...nu e gata nici in ziua de azi...poate la inceputul lui 2006...

Si aveau prostul obicei de a emite o factura de prestatii si sa doreasca plata in aceeasi zi( facturi de 450-500 mii euro!!!)...ca au cec-uri scadente fara acoperire...bla,bla...total neprofesionisti.
Cucu Mucu
@flower da-i in judecata si obtii despagubiri cam cat 2-3 facturi de-ale lor!
Patricianule, nu mai vorbi nene cu precipitatii ca uzi monitorul si te "curentezi". Hai sa postam aici nume fara nici o dovada ca a facut asa sau asa! De unde stiu eu ca spune adevarul? L-a dat in judecata? Are o hotarare judecatoaresca definitiva? Daca nu are nu sunt decat parerile lui personale, baiete! Eu stiu, poate arhitectul ala i-a vizitat nevasta si acum el vrea sa se razbune! Tu iei de bun tot ce se scrie pe net??? roflmao.gif
Antont
QUOTE (mariusc2 @ 28 Oct 2005, 09:36 PM)

Patricianule! Tu iei de bun tot ce se scrie pe net??? roflmao.gif

Bineinteles ca asta face rofl.gif . Asa ii spun "vocile" spoton.gif roflmao.gif ...

Pese:
Referitor la topic, pt cei care au luat tzeapa, alea alea, exista un forum specializat. Daca tot va pasioneaza subiectul poate vreti sa aruncati o privire smile.gif ...
http://forum.am-luat-teapa.ro
Cucu Mucu
roflmao.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.