Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poze De La Siab 2005
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Masini si Motociclete
aditd
Gasiti primele poze de la Siab 2005 Street Racing - curse si tuning
ca sfat merita sa mergeti si masini noi ( lansari ) si gagici bune.
Eclectic
Mda... ajuta mult la a-ti face sange rau. laugh.gif
Fitzcarraldo
Am trecut ieri p-acolo (pe sosea). Eu nu inteleg indivizii cu dacia 1310 care merg la siab. Eu zic ca te duci acolo daca vrei sa-ti cumperi masina noua.
skysurfer
Am fost si eu aseara asa in viteza. Pozele le descarc abia in weekend, oricum m-au impresionat: Rolls Royce, Aston Martin DB9, BMW 780 Li, BMW X5 Security, BMW M5, Subaru Imprezza WRX STI wub.gif , Porsche Carrera 4, si binenteles VW Passat. Mi-au placut la nebunie: VW Golf GTI, era unul rosu cu niste jante superbe, VW Golf R32, un Chrysler Voyager cu un sistem audio de 250000 Euro si... binenteles fetele. Le-am facut poze chiar cu sotia langa mine tongue.gif . Cred ca era cam cald ca erau destul de sumar imbracate. Mai ales cele de la motoare.
Eclectic
QUOTE (skysurfer @ 14 Oct 2005, 08:14 AM)
Cred ca era cam cald ca erau destul de sumar imbracate.

Eu cred ca , de fapt, firmele nu au avut bani de prea mult material pentru hainute. wink.gif
Michelle
QUOTE (Fitzcarraldo @ 12 Oct 2005, 05:08 PM)
Eu nu inteleg indivizii cu dacia 1310 care merg la siab. Eu zic ca te duci acolo daca vrei sa-ti cumperi masina noua.

...pai asta si vor posesorii de dacii 1310 rofl.gif ...problema lor e ca n-au si cu ce...dar cine stie castiga omul la lotto si sa stie catre ce sa se orienteze ohyeah.gif
Fitzcarraldo
QUOTE (Michelle @ 14 Oct 2005, 09:50 PM)
QUOTE (Fitzcarraldo @ 12 Oct 2005, 05:08 PM)
Eu nu inteleg indivizii cu dacia 1310 care merg la siab. Eu zic ca te duci acolo daca vrei sa-ti cumperi masina noua.

...pai asta si vor posesorii de dacii 1310 rofl.gif ...problema lor e ca n-au si cu ce...dar cine stie castiga omul la lotto si sa stie catre ce sa se orienteze ohyeah.gif

Gasesc asta destul de patetic. Ii mai si vezi cu hp-urile lor din europa pozandu-le. Si le pun desktop ? rofl.gif
axel
Nu toata lumea e instarita ca mata.
Mrs. Rogers
Ei na, si daca am dacie 1310, nu mai pot sa merg nicaieri ca se supara lumea buna? biggrin.gif
axel
Sau bunaciunea de lume wink.gif devil.gif
Fitzcarraldo
QUOTE (axel @ 14 Oct 2005, 10:28 PM)
Nu toata lumea e instarita ca mata.

Nu prietene, esti in eroare. Vorbeam de vesnicii gura casca. Ce rost are sa te duci la SIAB (am vazut unu' la tv azi, cu nevasta si copilu'), daca stai cu parintii si ajungi acolo cu rata ? Eu unul n-am fost niciodata. Am sa ma duc cand o sa am parnos sa-mi schimb masina. Nu asta e rostul targului ?
axel
Da' ce, daca nu vei avea niciodata avion de vanatoare, asta inseamna ca n-ar trebui sa te pasioneze? Sau masini de formula 1?
Mrs. Rogers
Asta mi se pare mie ca se trege din mentalitatea , foarte populara in Romania de altfel , ca oamenii cu bani sunt mai cu mot decat cei fara bani . In spitale , in justitie , in primarii, peste tot , oamenii cu bani sunt favorizati. Si asta a intrat in mintea omului . Ai bani , ai parte , n-ai bani , esti un zero .
Or sa fie cativa care o sa-mi reproseze ca atac Romania ... nu o atac , fac o critica obiectiva . Si simt ca am dreptul asta atata dimp cat o fac nu cu rautate ci in speranta ca mentatlitatea oamenilor se va schimba .
Mistinguett
Rostul targului e ca firmele producatoare sa arate omenirii ultimele modele de masini, fie ca omenirea si le permite, fie ca nu. La targuri oricum majoritatea modelelor sunt "concept", nu-s neaparat modele care vor fi fabricate in masa. In alte cuvinte, SIAB nu e piata de masini Vitan.

E bine ca unii stau acasa, dar ideal ar fi ca cei care decid ca SIAB nu e de nasul lor sa nu-i judece pe cei ce fac chiar un efort sa vada si ei ce exista in lume. Faptul ca n-ai bani de o masina nu inseamna ca trebuie sa stai acasa si sa te uiti la masini doar in poze, eventual lipite pe pereti intre poze cu femei in costume de baie.
Fitzcarraldo
QUOTE (Mistinguett @ 16 Oct 2005, 10:22 PM)
La targuri oricum majoritatea modelelor sunt "concept", nu-s neaparat modele care vor fi fabricate in masa. In alte cuvinte, SIAB nu e piata de masini Vitan.


Ai sa razi, dar la vestitul targ dambovitean toate masinile (sau cel putin peste 90 %) erau de serie si erau oferite spre vanzare. Iar ca sa intaresc spusele mele, anul asta s-au vandut de doua ori mai multe masini decat anul trecut. Firmele isi expun masinile ca sa le vanda nu ca sa le admire nea gigi de la scularie - eventual sa-si mai lase si amprentele pe geamuri. wink.gif
mutulica
uite poza de la siab
Fitzcarraldo
Tare. Tu ai facut-o?
mutulica
nu. am primit-o pe mail
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.