Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Investigatii Medicale La Wc
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Oiski-Poiski
Oamenii petrec o gramada de timp la Toilette asa ca de ce sa nu-l folosim cu folos ? Ceva de citit, sa-ti pui gandurile in ordine , sa ai putin liniste, sa te amuzi cu mesajele de pe pereti etc.etc.
Conform unei reviste medicale japonezii pot de acuma incolo in timp ce stau pe WC sa-si masoare tensiunea,cata grasime are corpul, greutatea corporala (nu alta laugh.gif ) si cat zahar este in urina.
Deci in loc de o vizita la medic mai bine una la WC ?

Chestia asta imi da de gandit in primul rand pentru ca WC-ul nu cere SPAGA-COMISION .
Un vis !!!!!!!!!!!!!

Ce fel de investigatii faceti voi la "locsorul linistit" ?????

Cred ca am luat-o razna rau de tot blink.gif

Eclectic
Iata si documentatie pentru aceasta tema:

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...ndpost&p=285664

rofl.gif
Felina
Vai, dar de ce nu? O idee minunata sa faci analize la buda.
Desi poti face lucruri mult mai vesele si mai relaxante.
Ce fac eu?
Pai... ma scarpin pe spate (e foarte ralaxant!), imi fac planuri de viitor, ma gandesc la ce am de facut sau la ce-am facut in ziua respectiva (depinde daca-i dimineata sau seara), citesc si ... aaa... cam atat! biggrin.gif
mutulica
ma gindesc ca se poate aplica si in padure... dupa ce termini... iei un bat si incepi sa investighezi...
Oiski-Poiski
Mutulica scarbos de-a dreptul gandul tau laugh.gif

Da vedeti sa nu patiti cam asa ceva:

Un barbat intra intr-o cabina de WC si ca sa-i treaca timpul mai repede scoate telefonul si-si suna un prieten cu care vrea sa se intalneasca mai tarziu.
- Salut, ce faci tu acolo ?
O voce masculina dintr-o cabina alaturata
- Salut , fac ce faci si tu
Primul zice
- Cum iti mai merge
Celalalt
- Nu prea bine , ma chinui aicea de jumate de ora
Primul
- Vrei sa ne intilnim dupa ce ies de aici ?
Din cabina alaturata
- Domīle nu te cunosc dar mi-esti simpatic .La Cafe Bar dupa colt ?
Primul
- Auzi, trebuie sa inchid ca e unul pervers in WC-ul de langa care-mi tot raspunde la intrebari si trebe sa-i dau doua dupa cap
simonsays
QUOTE (Oiski-Poiski @ 29 Sep 2005, 01:13 PM)
Ce fel de investigatii faceti voi la "locsorul linistit" ?????

pai vorba lu berri... cercetam scamele din buric...
acum ar mai fi verificarea cerumenului din urechiuse, mirosul sosetelor, investigarea "materialului", intai vizual, fara batz, samd.

dece, cine intreaba ?
Michelle
acuma ...pe bune...acolo stiintific vorbind se pot investiga multe,printre care si urmatoarele:
-dupa culoarea urinii si a fecalelor...unele hepatite
-daca esti la ovulatie sau nu
-daca esti insarcinata
-daca esti constipat sau dimpotriva
si alte doamne-fereste!
simonsays
daaaa.. si daca hemoroizii sint mari cat o conopida...
ce naiba tu, daca esti insarcinata, se sparge buda, sau ce ? rofl.gif
Michelle
QUOTE (simonsays @ 29 Sep 2005, 03:23 PM)
daaaa.. si daca hemoroizii sint mari cat o conopida...
ce naiba tu, daca esti insarcinata, se sparge buda, sau ce ? rofl.gif

nu,frate...pui testu intr-un borcan si te p...i in el!
carrad
simoane, in borcan, mama, nu in test tongue.gif rofl.gif
simonsays
cum ma, asa va faceti voi, fetele, analizele ? va p....i in el de test ? rofl.gif
Felina
QUOTE (simonsays @ 29 Sep 2005, 02:39 PM)
cum ma, asa va faceti voi, fetele, analizele ? va p....i in el de test ? rofl.gif

Da innocent.gif
carrad
dupa cum imi imaginam, gandire de barbat! biggrin.gif
simonule, nu ne p... in el de test, ci ne p... in el de borcan devil.gif

vrei sa-ti fac schema? ohyeah.gif
Antont
QUOTE (simonsays @ 29 Sep 2005, 03:23 PM)

ce naiba tu, daca esti insarcinata, se sparge buda, sau ce ? rofl.gif

roflmao.gif rofl.gif
simonsays
QUOTE (carrad @ 29 Sep 2005, 03:57 PM)
vrei sa-ti fac schema? ohyeah.gif

poooozeeeee wub.gif

roflmao.gif
mutulica

QUOTE
-daca esti la ovulatie sau nu
-daca esti insarcinata
-daca esti constipat sau dimpotriva


dau cu batul.. si nimic maro... clar sunt constipat... ma mai stradui... ma mai chinui... intre timp verific cu batzu...
in sfirsit apare ceva... dau cu batul... in sus, in jos, de la stinga la dreapta... pac.. gasesc un ou...oups iaca ovulatia....

da... daca as fi insarcinat.. oare ce as gasi ????
Michelle
QUOTE (mutulica @ 29 Sep 2005, 04:23 PM)
QUOTE
-daca esti la ovulatie sau nu
-daca esti insarcinata
-daca esti constipat sau dimpotriva


dau cu batul.. si nimic maro... clar sunt constipat... ma mai stradui... ma mai chinui... intre timp verific cu batzu...
in sfirsit apare ceva... dau cu batul... in sus, in jos, de la stinga la dreapta... pac.. gasesc un ou...oups iaca ovulatia....

da... daca as fi insarcinat.. oare ce as gasi ????

...un ou de strut! ai grija mutulica sa nu cada si al doilea ou in buda si sa ramii doar cu...batu jamie.gif
Felina
roflmao.gif
Fitzcarraldo
QUOTE (Michelle @ 29 Sep 2005, 02:28 PM)
QUOTE (simonsays @ 29 Sep 2005, 03:23 PM)
daaaa.. si daca hemoroizii sint mari cat o conopida...
ce naiba tu, daca esti insarcinata, se sparge buda, sau ce ? rofl.gif

nu,frate...pui testu intr-un borcan si te p...i in el!

Foarte interesant ....
Mrs. Rogers
QUOTE (Oiski-Poiski @ 29 Sep 2005, 01:13 PM)
Oamenii petrec o gramada de timp la Toilette asa ca de ce sa nu-l folosim cu folos ? Ceva de citit, sa-ti pui gandurile in ordine , sa ai putin liniste, sa te amuzi cu mesajele de pe pereti etc.etc.
Conform unei reviste medicale japonezii pot de acuma incolo in timp ce stau pe WC sa-si masoare tensiunea,cata grasime are corpul, greutatea corporala (nu alta  laugh.gif ) si cat zahar este in urina.
Deci in loc de o vizita la medic mai bine una la WC ?

Chestia asta imi da de gandit in primul rand pentru ca WC-ul nu cere SPAGA-COMISION .
Un vis !!!!!!!!!!!!!

Ce fel de investigatii faceti voi la "locsorul linistit" ?????

Cred ca am luat-o razna rau de tot  blink.gif

Pe mine ma sperie asta fiindca am cunoscut un japonez de la mama lui de acasa din Tokio care mi-a spus ca a fost nevoit sa se "adapteze la ritmul lent din America de Nord". blink.gif Eu a trebuit sa ma adaptez la ritmul rapid din A de N, de unde rezulta ca e greu de supravietuit in Japonia.
Daca ma gandesc ca japonezii vor sa isi folosesca eficient si timpul in care isi exercita finctiile fiziologice ,pot sa inteleg mai bine despre ce vorbea japonezul meu.
mutulica
QUOTE (Michelle @ 29 Sep 2005, 10:17 PM)
...un ou de strut! ai grija mutulica sa nu cada si al doilea ou in buda si sa ramii doar cu...batu jamie.gif

merci de incredere smile.gif
rezulta ca in urma investigatiilor pe wc, am oo mari si tari, pe care le mai lovesc din cind cu batu'...
simonsays
Fitz, daca nu te intereseaza, nu citesti. Sau te simti obligat sa parcurgi toate topicurile, pana la capat, facand eforturi, doar ca sa ne spui ca nu te pasioneaza ? Probleme, gogule ?

Domle Mutulica, ce sa zic.. daca ai nevoie, noi, ca niste prieteni saritori.. te putem ajuta; sa iti dam cu batu' in oo, sau cu ranga, dupa caz rofl.gif

Eclectic
Deschidem un topic despre ouale lui mutulica ? roflmao.gif

Hai sa-l facem mai celebru decat pe Nastase. rofl.gif
axel
Vad ca aparura si niste oameni carora nu le place topicul. Las' ca-s buni si ei la casa omului. Ca romanii nu-s asa high tech ca japonezii. Asa ca avem nevoie si de degustatori spoton.gif Sa ne spuna ei daca avem diabet sau nu rofl.gif
Antont
QUOTE (simonsays @ 30 Sep 2005, 10:41 AM)
Probleme, gogule ?

Coane, te rog foarte mult sa nu ma confunzi cu individu', da? tongue.gif rofl.gif

QUOTE
Vad ca aparura si niste oameni carora nu le place topicul. Las' ca-s buni si ei la casa omului. Ca romanii nu-s asa high tech ca japonezii. Asa ca avem nevoie si de degustatori  ohyeah.gif Sa ne spuna ei daca avem diabet sau nu  rofl.gif


roflmao.gif rofl.gif
mutulica
QUOTE (simonsays @ 30 Sep 2005, 10:41 AM)
Domle Mutulica, ce sa zic.. daca ai nevoie, noi, ca niste prieteni saritori.. te putem ajuta; sa iti dam cu batu' in oo, sau cu ranga, dupa caz rofl.gif

mah... tu ai chef de omleta si nu stii cum sa spui
Oiski-Poiski
Eu nu am ce face daca in ditamai revista medicala ii prezinta pe japonezi intr-o situatie asa de .... inovativa.Prin urmare daca aveti plangeri la adresa topicului adresati-va medicilor care iau comisioane.
Promit insa ca data viitoare la locul linistit sa meditez asupra unor topicuri pline de ... adancime unsure.gif .
Ca de exemplu intentionalitatea obiectivanta si inversiunea intentionalitatii .
mutulica
QUOTE (Oiski-Poiski @ 30 Sep 2005, 01:44 PM)
Ca de exemplu intentionalitatea obiectivanta si inversiunea intentionalitatii .

pare ca ai scormonit bine cu batu' cela...
ce concluzie interesanta are investigatia ta...
simonsays
ma.. investigarea e permisa; degustarea nu .. rofl.gif
Felina
QUOTE (simonsays @ 30 Sep 2005, 01:14 PM)
ma.. investigarea e permisa; degustarea nu .. rofl.gif

De ce nu? dau eu voie doritorilor laugh.gif smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.