Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cu Ce Esti Imbracat In Momentu Asta?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
Serenity
Un tricou cu vreo 10 numere mai mare si niste pantaloni cu care nu m-as afisa in public sub nici o forma biggrin.gif
fiica_lunii
O bluza luoz, mulata si un pantalon negru usor lucios, cizmulite cu blanita, iar la dedesubturi nu dau amanunte tongue.gif . Un nenea (are 55 de ani), colaborator de al nostru (foarte glumet de felul lui), imi spune azi "draga ce bine arati!" la care eu ii raspund foarte rece si imperturbabila "Nu e vina mea!".
Am crezut ca se prabuseste cu tot cu scaun de atata ras.

genicon
Uau, genial subiect, pe bune. Dar ar trebui facut obligatoriu in cazul fetelor sa ataseze si poza biggrin.gif Si tre' facut sticky, claaaar jamie.gif

Revenind on-topic si asteptand de 3 ori pe zi postari de la fete... biggrin.gif eu port acum o minunata perche de pantaloni scurti, decolorati, candva portocalii, un tricou larg, ceva mai putin decolorat, rosu si... cam atat. Aaa... si plapuma bleu peste biggrin.gif
fiica_lunii
Eu sunt in tinuta de seara ...
.... aka pijamaluta
genicon
Si poza? tongue.gif
fiica_lunii
u first

mai ales ca te-ai laudat pe alt topic ca o sa pui si tu poze wink.gif
genicon
biggrin.gif Am pus biggrin.gif Deci e randul tau...
N.V.
Eu am o pereche de jeansi vechi de vreo.... 8 ani (uai ce-am imbatranit blink.gif ) care s-au cam rupt la genunchi si un tricou care nu stiu daca l-am mazgalit eu cu ceva verde, sau l-am scapat in clor si a mai ramas nedecolorat numai pe alocuri. laugh.gif Oricum, vestimentatia e usor incompleta pentru ca imi lipsesc o pereche de papuci de casa ca astia:


Neaparat tre' sa-i scriu lu' Mosu' sa bata hipermarcheturile si mall-urile si sa-mi aduca si mie. rolleyes.gif
Afrodita
rofl.gif Fain papucii biggrin.gif

Eu n-am multe de zis, ca nu port prea multe de felul meu rofl.gif Doar jeans, tanga si o bluzita - evident toate asortate biggrin.gif Daaar... Bluza e de muuult, de vreo 4 ani - desi arata ca noua - jeansii i-am luat in Olanda anul trecut in Noiembrie, iar tanga is noi si ei biggrin.gif

hmm.gif Tocmai am realizat ca ar trebui sa fac cumva, sa fac bani, sa ma mai imbrac si eu, nu de alta, da' n-am prea multe haine ramase, dupa ce-am intrat in ele si le-am "sortat" de le-a luat naiba biggrin.gif (adica majoritatea au ajuns la charity shop biggrin.gif )
Serenity
Pantaloni de pijama vechi de vreo 8-10 ani, galbeni, usor rupti in locuri strategice laugh.gif si un maieu ce pare luat de la SH (da' macar e la culoare) V-am luat bre! Mwahahaha! laugh.gif

N.V.
Pai stai asa ca de cand n-am mai scris mi-am luat si eu pijamalele asa desperecheate cum le port. Pantalonii cu inimioare rosii si carouri albastre care mi-au ramas mici (nu-mi ajung chiar numai pana sub genunchi, da-s tare departe de glezne laugh.gif ) si un tricou cu carouri verzi si ceva dungulite albastre si proaspat patat cu cafea sorry.gif

Da' ce-i drept, eu nu am reusit sa gasesc decat o gaura complet nestrategica la tricou. mad.gif

Si tocmai ce am observat ca nadragii de pijama nu mai au elastic, da' noroc ca e tricoul mai lung si nu se observa rofl.gif
Afrodita
Mah, m-ati luat clar rofl.gif Ca eu acum am costumul Evei, ma gatesc de culcare biggrin.gif

Daaamn, de ce am aruncat boarfele de le-aveam rupte si gaurite, ca acuma va luam eu pe voi? laugh.gif
genicon
Beat this: cititi ultimul mesaj in care ziceam eu ce port si stiti ce port acum. rofl.gif
March
QUOTE(axel @ 28 Sep 2005, 05:12 AM) *
Trebuie sa descriem si lenjeria intima? Pe-aia nu o putem lasa deoparte, totusi?

Nu, daca sunt chiloti " Bote" de ex. biggrin.gif
Peter Pan
blugi negrii, pulover pe gat gri( nu gatul e gri..smile.gif))) si sacou de velur negru
...si bocanci....
bijuuuri de silver...de desuuri....ma credeti daca zic ca's rosii? ohyeah.gif ..but....sssst! cool.gif
Serenity
Pai cica atunci cand te imbraci in culori asa sobre, e musai sa ai desuuri colorate.... Pentru starea de spirit tongue.gif

Io-s asa: turcoaz - ciclam - rosu - ciclam tongue.gif
Afrodita
Eu sunt: alb - albastru - rosu - negru biggrin.gif N-are rost sa mai spun ca-s in haine de casa, pe care de obicei n-am de ce incerca sa le asortez biggrin.gif ohyeah.gif
Antilopa
Pijamale! ohyeah.gif
Justitiarul
Training şi o pereche de draci, că fac colecţie.
punctt
QUOTE(Mara @ 28 Sep 2005, 03:11 PM) *
Ptiu, ce topic era sa ratez!
........


rofl.gif rofl.gif subscriu

cu ce sunt imbracata in momentu asta....cam multe blink.gif

afara e mai cald decat in casa.
inca nu avem caldura... ne mentinem cu cea sufleteasca ohyeah.gif

deci: papuci de casa (frez), o pereche de ciorapi lungi (gri), inca o pereche de sosete (bleu), ambele groase de iarna, pantaloni (mov) pana la genunchi, lenjerie intima (alba), maiou (alb), o bluza de pijama groasa de iarna (bleu), un ilic crosetat (nu stiu ce culoare, tinde spre maro, il am de foarte multi ani si mi-e tare drag) si un halat tot gros de iarna (un galben cu imprimeuri roz, verde, portocaliu).
Da, imi mai lipsesc fesul, manusile si fularul. rofl.gif Parca zici ca sunt -30 de grade afara. rofl.gif

mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.