Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Ma Oboseste?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
Serenity
Pe principiul "trebuie sa fii destept ca sa-ti dai seama ca esti prost"... stiiiiiuuuu... sad.gif
nefertiti-old
nu-i asa ca va ganditi la cine ma gandesc si io? devil.gif
Serenity
DA! rofl.gif dunno.gif tongue.gif
nefertiti-old
QUOTE (Serenity @ 18 Mar 2006, 07:29 PM)
DA! rofl.gif dunno.gif tongue.gif

yay.gif rofl.gif
mutulica
vremea
nefertiti-old
lenea
Data'q
manele+fum+vorbitul vulgar= 50.gif si ma oboseste in ultimul hal...
jude
minciuna
lipsa de incredere
autocontrolul rolleyes.gif
tikky
lucrurile facute de mantuiala mad.gif
coconut
Vremea! Nu-i nici soare, nici nor, nici ploaie, nici ninsoare, e... o cacialma şi mă doaaaareeeee caaaapuuuuulllll! cry.gif
arrianna
Ma oboseste forfota ultimelor zile , agitatia dinaintea sarbatorilor,...vremea,...prietenii,...serviciul,...camera,...!!!Am nevoie de un somn luuuung si de cateva zile de liniste...!!!!!
Lotte
nehotararea sad.gif
Tinkerbell
Ma oboseste sa ma ascund de "informarea obligatorie" care mi se administreaza prin mass-media.
Spunea cineva aici ca exista telecomanda, da, asa este, dar oriunde ma refugiez ma descopera si ma agreseaza, chiar si cand baleiez programele si atat. mad.gif
Incep sa trec de la pasivitate la revolta. Hmmm...in loc sa ma potolesc odata cu varsta, eu ma agit din ce in ce mai tare. Sau poate o fi doar ceva temporar. smile.gif
Nefertiti
Comentatorii de la Antena 1.
Rovaniemi
Pseudofotbaliștii noștri.
N.V.
Mă oboseşte, pānă la epuizare o pacoste de examen pe care nu am nici o şansă să-l iau, dar conştiinţa mea mă īncăpăţānează să īncerc să mai īnvăţ cāte ceva.

hh.gif
mutulica
QUOTE(Serenity @ 18 Mar 2006, 07:50 PM) *
Pe principiul "trebuie sa fii destept ca sa-ti dai seama ca esti prost"... stiiiiiuuuu... sad.gif


nu poti pt ca sa recunosti si daca iti dai seama... pt ca aia care nu isi dau seama o vor lua de buna
si e atit de obositor sa te pui cu ei dupa aia
Nefertiti
se intuneca prea devreme mad.gif
Afrodita
Nesiguranta a tot si toate... Pana si lucrurile ce par sigure sunt unele din cele mai mari enigme ale vietii mele...
CharonOfNyx
Viata.
Vreau sa ma sinucid. tongue.gif

(La multi ani, Afro! flowers.gif )
Afrodita
rofl.gif laugh.gif

(nush de ce ma amuza ce-ai zis ca fix asa ceva mi-o trecut azi prin cap, asa, ca de zilele mele laugh.gif )

Mersi mwah1.gif
Zed
Te arunci in fata masinei de cusut sau de spalat ?! laugh.gif


( Afrooo , La Multi Ani ! mi-a scapat ziua ta mellow.gif flowers.gif )
Afrodita
De spalat, ca aia de cusut te poate rani laugh.gif A mea de spalat e fata cuminte laugh.gif

(E ok Zed, stiu ca n-o fost intentionat hug.gif mwah1.gif )

Ma oboseste gandul ca as bea da' n-am chef sa ma duc la magazin si nici la pub biggrin.gif
Afrodita
Heeei smile.gif Mersi smile.gif

Si pe mine ma oboseste viata - da' azi cred ca m-o obosit mahmureala, ca sunt varza nu pot face nimic, iar aseara am reusit sa-mi beau mintile laugh.gif
Erwin
io cre' că o beută monstruoasă īţi trebuia ţie ca să-ţi revii, nu doftori! spoton.gif rofl.gif
Afrodita
Probabil laugh.gif Oricum pastilele nu le-am luat inca. Adica le-am cumparat, le tin in geanta, da' vreau sa vad cum ma simt intai inainte sa le iau.

Si chiar ca monstruoasa o fost. Am baut vreo 5 shot-uri - doar unul cumparat de mine biggrin.gif Si vreo 7 beri si vreo 3 pahare de JD cu cola, majoritatea bauturilor fiindu-mi cumparate de altii drept cadou. Cele platite - am avut reduceri la ele si am primit si-un pachet de tutun cadou da' nush ce-am facut cu el laugh.gif

Si-acum on topic: ma oboseste lungitul gatului dupa un PM ce-l astept harhar.gif
CharonOfNyx
Of, of.

Ma oboseste netu' ca merge-n rate. Se-nfunda tzeava si pe provider il doare-n... ca eu scriu cate un mesaj si cand sa dau "send" sunt offline. mad.gif
Afrodita
Naspa, aiurea, cam nasol sad.gif

Pana se rezolva scrie si tu mesajele in word sau notepad si doar copy paste dupa aceea, ca intr-un minut nu te poate deloga, nu? unsure.gif

PeSe: tot editez pentru ca nu-s in stare sa scriu azi, fac numai greseli, o fi de la mahmureala si foame laugh.gif
No-name
Lipsa de perspective..Nu doar ca ma obosest,aproape ma omoara ..
Data'q
Fantomele ... Treburile nerezolvate, cele lăsate să se rezolve de la sine.
fiica_lunii
Oamenii care vorbesc mult si tare. Am o dentista care vorbeste continuu. Adevarul este ca-i amuzanta, dar si obositoare rau, in acelasi timp. Eu ca eu, ca nu stau prea mult pe la ea si nici prea des, dar asistenta ei....
Papadie_62
Liniştea
Nefertiti
ideea că azi tre' să lucrez ceva ce nu-mi place
ştirile politice
filosofii de ocazie
"aibe"

Yvonne
Zgomotul, de orice fel, oriunde, oricand.
Michelle
traficul de sarbatori...pe zi ce trece mai infernal
mutulica
cadourile...
prea multe, si m-am cam saturat sa tot alerg dupa ele...
jude
Mirosul de sarmale...in nari, in haine, in par, in bloc, in parc, in coltul blocului, in supermarket, in minimarket, in orice loc prin care trec si oriunde ma intorc miroase a sarmale.
Marduk
prostia, ma sfarseste, ma sleieste, ma obososte, nu ma pot obisnui cu aceasta stare pe care unii o considera normala, benefica, satisfacatoare, etc.
Zed
Cei care nu au probleme dar isi fac .
Cei care nu au probleme dar le cauta .
gigip
QUOTE(Zed @ 6 Jul 2011, 06:34 PM) *
Cei care nu au probleme dar isi fac .
Cei care nu au probleme dar le cauta .

Sablonizarea stirilor,la toate posturile tv,mai ales in zilele de sarbatori,laice dar mai ales religioase! Constatarea e valabila,in mare masura si in celelalte zile! Daca vezi o emisiune de stiri,la o ora anume,nu mai trebuie sa butonezi pe alt post asemanator,stirile repetandu-se cu acelasi comentariu!
gigip
N.V.
Căldura!!! frusty.gif
Erwin
mie īmi provoacă dureri de cap! ooh.gif
Nefertiti
glumele răsuflate
Felina
copiii cand vorbesc amandoi in acelasi timp cu mine si nu se lasa nici unul laugh.gif
dascalita
adultii care se dau docti in orice chestiune...
wulfenia
cei doi caini care se apuca sa ma apere de un matz ce trece pe strada tocmai cand is adormita pe sezlong. Totusi bine de stiu ca-n caz de ceva n-as sta acolo neprotejata... wub.gif
Michelle
QUOTE(dascalita @ 5 Oct 2011, 09:23 PM) *
adultii care se dau docti in orice chestiune...

Let me guess! Ai avut sedinta cu parintii??
dascalita
Da, mai draga... mad.gif

(asta e ticul verbal al unei mame!)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.