Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Filme De Vazut Cu Prietena
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Teatru si Film
Dualist
Sunt desigur numeroase persoane care ies cu prietena la un film.

Problema apare in momentul in care iei biletele: la ce film sa ma duc ? Sa fie o comedie ? O drama ? Un film romantic ? Actiune ?

Ma gandeam sa merg la "Negutatorul din Venetia" sau "Un sarut tandru".

Ce ziceti ? thumb_yello.gif
Arlequine
un film prost...sa va concentrati asupra altor treburi ohmy.gif thumb_yello.gif
cociuba
@Arlequine rofl.gif spoton.gif
Eclectic
aPsolut, e cea mai buna recomandare posibila. spoton.gif
carrad
un film horror...sigur va sta lipita de tine biggrin.gif
da, deci, um film prost, deci laugh.gif
rebel
Amândoi am plâns la Modigliani, deci îl recomand cu candoare.
mutulica
basic instinct...
gabitza ^
pai se necesita o investigatie discreta ca sa vezi ce ii place. si eu as vota tot pentru un film de groaza...asa poti sa o iei in brate si sa o protejezi, cand o vezi ca se pierde. ohyeah.gif girls like that.
G.
Serenity
Dupa indelungi investigatii si cercetari, parerea meu e ca poti cumpara bilete la orice film. Nici macar nu trebuie sa stii ce film ruleaza. Sansele sunt 80% sa nu dai gres - producatorii celor mai recente filme s-au gandit exact la problema ta iar majoritatea lor sunt 3 in 1: romantice dar atat de proaste incat te ingrozesti tongue.gif
Aramis
Eu as recomanda:
- What Dreams May Come
- Amelie
- The Butterfly Effect
astea sunt cateva dinte filmele vazute in ultimul timp cu al meu si nu ne-am plictisit la nici unul wink.gif
skysurfer
Pai vrei sa vezi un film pt tine, pt ea, sau ca sa degenereze in lucruri urate, de oameni mari. : devil.gif
Filme care sa iti placa tie, dar ea sa adoarma pe tine dupa primele 5 minute: se7ven, saw, saw2, kill bill 1 si 2, sin city, cred ca ai prins ideea spoton.gif
Filme care sa ii placa ei, dar tu sa nu remarci decat un decolteu si in rest somn usor pe umarul ei: Chocolat, Titanic nonono.gif , Love Story cry.gif , Printul Mareelor blink.gif , Legendele Toamnei, ma rog genul asta de filme, sau orice film de pe Hallmark
Filme pt amandoi: clar cele de Craciun, All I Want for Christmas,Christmas Vacation, One Magic Christmas, ma rog genul asta de filme, insa asta doar acum ca e de sezon.
Depinde de prietena ta, cine stie s-ar putea sa apreciati amandoi filme ca : Basic Instinct, Sliver, Emmanuelle, la noi degenereaza intotdeauna wub.gif , merg si comediile gen American Pie, dc stii ca e mai dura poti sa incerci si ceva filme de groaza, sau pentru amandoi : emisiunea Din Dragoste rofl.gif , Tradati in dragoste bop.gif si alte emisiuni care sa ii arate ca se poate si mai rau.

Acum sincer sa fiu as merge pe filmele de Craciun sau comedii spumoase si dc nu tine (ma intelegi tu) treci la artileria grea cu Sliver si Basic Instinct.
YoyoMan
Film de vazut cu prietena e "Wicker Park". De fapt e de vazut oricum. E un film "rezon".
Netzauge
Un film care merita vazut neparat...mai ales cu prietena.este
Before Sunset
si de ce nu si mult mai romanticul Before Sunrise.
amandoua din categoria "must see" thumb_yello.gif
ComicDiva
The 40 year old virgin.

thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.