Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Ce Femeile Merg Impreuna La Wc ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
Oiski-Poiski
sau din alte cauze ?
am vazut o gluma la televizor : ea si doi ei la masa .El: merci iubito, cina a fost grozav de buna Ea: cu placere iubitule
Si deodata se tine cu mana de burta , burta care era sub masa deci nu se vedea.
Ea: a venit sorocul
El si prietenul : (plini de panica )
Ea: iubitule trebuie sa o suni pe Frau Maier
El: suna
In doua secunde apare Frau si o ridica cu grija pe gazda de pe scaun unde se poate vedea ca femeia nu are deloc burta
La care sotul: Huh, asta a fost acum riscant.Da si femeile astea care nu pot sa mearga singure la WC.
Da ce ma fac saptamana viitoare ca toate vecinele pleaca in concediu ?

Recunosc ca a fost tare hazliu inscenat totul.
Si de ce este asa ?
Ori eu nu sunt 100 % femeie ori nu este 100 % adevarat insa mie nu-mi place in mod deosebit sa merg insotita la WC.

Mara
Pe mine ma irita cand ma intreaba vreo prietena: mergem la buda? Si am, n-am nevoie, nu merg, numai asa, de-a devil.gif. Pai ce, suntem oi, nu putem sa ne facem nevoile decat in turma?! huh.gif
Vornicum
De obicei fumeile merg impreuna la buda cand sunt intr-o discoteca ( or smth ) ca sa nu le asalteze, solicite, bruscheze si terorizeze vreun mascul ratacit pe acolo.
Ashea... si in rest mi se pare moft, bre popor feminin ca mergeti de manuta unde si presedintele merge singur.
Poi daca el ( doooooooooooooooomnule ) merge singur, voi nu puteti?
abis
QUOTE (Oiski-Poiski @ 14 Sep 2005, 10:05 AM)
Ori eu nu sunt 100 % femeie ori nu este 100 % adevarat insa mie nu-mi place in mod deosebit sa merg insotita la WC.

Tie nu-ti place in mod deosebit, insa unui barbat o asemenea "invitatie" i-ar intoarce stomacul pe dos... Cum ar fi sa iesi cu un prieten la o terasa, la bere, iar el sa-ti propuna "Nu mergem la WC?" blink.gif ohmy.gif hh.gif
Oiski-Poiski
ei uite ca la barbati as intelege, poate sunt destui care sunt curiosi , stim noi chestia cu lungimea jamie.gif , sau vor sa descopere care nimereste scoica de la cinci metri departare rofl.gif
Sushi
Sorry da eu ador sa merg insotita la buda! Daca sintem undeva mai multa lume la masa si vreau citeva momente asa, numa' intre noi, femeile atunci o invit pe cealalta muiere la buda. Oricum nu intra cu mine sau eu cu ea dar putem comenta unele aspecte care nu-s facute pt urechi masculine stind asa, ciucite pe bude separate, prin usa.
Am fost cindva bolnava rau si se stie ca-n spital in ro te lasa sa mori singur si am avut o prietena care venea zilnic si ma sustinea pina la buda ca nu puteam umbla si mai si intra cu mine, ala a fost caz special, sigur dar cred ca de atunci mi-a pierit orice urma de fobie in privinta mersului la buda insotita smile.gif
Felina
Mie-mi place sa merg insotita la buda. Daca sunt in locuri straine si nu stiu la ce sa ma astept de la buda respectiva, prefer sa am martori laugh.gif (chiar daca tipa cu care ma insotesc nu mi-e prietena).
Daca sunt in locuri cunoscute, compania unei gagici la buda e un motiv de chicoteala in plus, de aranjat freza&machiaj etc.
Eve
Pai e simplu, de obicei femeile merg impreuna la buda cand sunt in oras undeva, si acolo ai ocazia sa mai comentezi cate ceva biggrin.gif , sa-ti aranjezi machiajul, sa mai ceri pareri, cum e cu rujul asta, e bine cu parul asa samd laugh.gif E o metoda de.....a socializa, ferite de ochii masculilor. Intotdeauna se gaseste ceva de spus, ceva ce urechile lor nu trebuie sa auda rolleyes.gif
Vornicum
Mmmcamasa face si sexul masculin, numai ca nu suntem nevoiti sa mergem la buda impreuna. La o bere ,doua se discuta despre toate femeile cunoscute de cei doi.
"Bah, dah ce naspeta aia, shai?" "Îhîm!"
"Dah de balcoanele lu' Geta ce parere ai?" "Suuuper tare, frate!"
spoton.gif
Barbatii sunt mai practici, nush cum sa va zic...
simonsays
QUOTE (Eve @ 14 Sep 2005, 01:18 PM)
Intotdeauna se gaseste ceva de spus, ceva ce urechile lor nu trebuie sa auda rolleyes.gif

- Nu gasesti ca-mi sta bine cu tamponul asta ?
- Vai draga, e splendid, de unde l-ai luat ?
- Ei, mi l-a adus cineva "de afara", o matusa de-a mea...
- Taci tu, trebuie sa o rogi sa imi aduca si mie... Dar ia zii, crezi ca imi sta bine parul ?
- Ei, da, ai fost la tipa aia, si te-a aranjat ?
- Nuu.. E una noua, simpatica.. Stii ce frumos lucreaza ?
- Nu mai spune.. trebuie sa ma duc si eu; apropo, eu o sa ii cer sa imi faca "liniuta" mai subtire.. desi mi-ai zis ca sotului tau ii place mai stufoasa...
Oiski-Poiski
simioane , ai mana libera sa debitezi mai departe laugh.gif
carrad
da, simonule, ai multa imaginatie....dar conversatia poate decurge si asa:

- draga, cine e sclifositul ala?
- a, un prieten de-al lui X....nu-nteleg ce naiba gaseste la el...e cam anost + se crede don juan...


mai departe completeaza tu, ca ai imaginatie bogata si eu n-am voie sa postez aici comentarii indecente rofl.gif
Oiski-Poiski
am o buna prietena care intr-o minunata seara de vara statea cu familionul la mare la o terasa si sotul s-a scuzat ca trebe sa telefoneze si s-a dus
si pretenei mele i-a venit sa mearga de una singura la WC , daca mergea impreuna cu inca una avea macar martori
si cum s-a dus ea la WC a auzit prin perete cum barbatu-su vorbea cu gagica la telefon
Ca sa vedeti ce se poate descoperi la WC

Morala : In atentiunea barbatilor , verificati intai grosimea peretilor din toaletele comunale
simonsays
in atentia barbatilor prosti: nu vorbiti la telefon cu amanta cand sotia este in preajma, indiferent de grosimea peretilor; de obicei peretii astia au prostul obicei de a fi dotati si cu usi ... spoton.gif

carrad draga, dar fetele pot purta acea discutie cu sclifositul la masa.. e cu atat mai palpitant ohyeah.gif
carrad
nu, draga, ca n-ar mai exista senzatia conspiratiei!
plus ca, stii tu ca noua ne place sa barfim tongue.gif
de fapt si voua va place barfa, da' nu recunoasteti rofl.gif
simonsays
chiar crezi ca exista aceasta teorie a constipatiei ? de-aia mergeti impreuna.. dadadaaa... ok, am inteles ohyeah.gif
abis
QUOTE (carrad @ 14 Sep 2005, 04:20 PM)
de fapt si voua va place barfa, da' nu recunoasteti

Ne place, recunoastem, dar nu la WC! laugh.gif
Kitty
ei barfesc cat stam noi la baie, de aia ma duc singura, ca sa fiu sigura ca raman martori la masa biggrin.gif
carrad
normal ca nu la wc...ca acolo s-ar putea sa-ncepeti sa comparati....stiti voi ce rolleyes.gif
si asa uitati de barfa rofl.gif
simonsays
dece crezi asta soro, voi va comparati adancimile ? ia uite ce interesant... roflmao.gif
carrad
simonule, manca-te-ar baba, noi avem avantajul ca adancimile nu-s la vedere laugh.gif

iar nu vrei sa recunosti cu ce probleme existentiale va confruntati voi! ohyeah.gif
simonsays
io cred ca nu stii cum arata chestiunea in cauza atunci cand urineaza: toate E standard rofl.gif
deci problemele noastre existentiale se rezuma la "baaa, a dracu treaba, iar a facut Steaua egal cu pampalaii aia", sau "dece dracu au scumpit astia berea la halba"; in nici un caz "oare aia ma mai iubeste, ca o am mai mica/mare/groasa/subtire ca amantu' ?? " spoton.gif
Felina
QUOTE (simonsays @ 14 Sep 2005, 05:59 PM)
dece crezi asta soro, voi va comparati adancimile ? ia uite ce interesant... roflmao.gif

noi ne comparam marimile la cupe ohyeah.gif
tu cat ai? aaa, pai 75C, tu? pai ultima data aveam 80D da se modifica mereu... samd ohyeah.gif
carrad
pai, nu, draga, eu ma refeream la jet! biggrin.gif
simonsays
QUOTE (Felina @ 14 Sep 2005, 07:06 PM)
pai ultima data aveam 80D da se modifica mereu... samd ohyeah.gif

pai ultima data imi ajungeau la jumatea pieptului... eh.. acuma tre sa le prind cu scoci, de umar, sa nu calc pe ele... ohyeah.gif interesant foc...

carrad... nu mai zic nimic... e clar ca barbatii astia E straini de tine... rofl.gif
carrad
da, simonule, asa e, m-ai prins de data asta! spoton.gif
Felina
QUOTE (simonsays @ 14 Sep 2005, 06:13 PM)
pai ultima data imi ajungeau la jumatea pieptului... eh.. acuma tre sa le prind cu scoci, de umar, sa nu calc pe ele...

ce pacat mai simoane, nu stiam ca ai probleme de atarnare in mai multe locuri evil.gif
simonsays
carrad, deci esti lezbianca ? si eu ... laugh.gif

pai felio...aaa.. felino.. sincer sa fiu, as vrea eu sa fie asa mare, de sa-mi ajunga la umar.. rofl.gif iti dai seama, m-as duce la un bal mascat, deghizat in pompa de benzina roflmao.gif
carrad
nu, mai, sunt numa' lezbi, da' sa nu mai zici la nime', ca poate afla al meu ca-mi place mai mult sora-sa rofl.gif
simonsays
bine ca nu soacra-ta rofl.gif
carrad
mie-mi plac tinereii/tinerelele rofl.gif
Vornicum
buey, eu daca m-as trezi noaptea in pat cu fati-miu cred ca as vorbi singur toata luna !

Acuma serios, imaginea a 2 femei lezbience impreuna e mai usor de suportat decat 2 masculi imbratisati pasional.
Hai ca o dam iarasi pe sex...
carrad
rofl.gif
skysurfer
Super subiect. Suculent ca de obicei multumita lui Oiski, Simon si carrad. O intrebare buna insa a fost diluata si nu am aflat esenta: adica ce faceti efectiv voi acolo impreuna de nu puteti merge singure? Adica noi intram, stam un minut, nu vorbim cu nimeni, nu ne pudram, ne spalam si iesim. Toaleta e un loc plin de germeni in care trebuie sa stai cat mai putin timp si eventual fara sa vorbesti. Oricum si mie ca si celorlalti baieti ni se pare ciudat si pervers sa ne invitam unul pe celalalt la baie. Eu unul cred ca ma descurc si fara asistenta. Adica nu ai cum sa gresesti... Si dc e doar pentru a discuta de ce in toaleta si nu in fata ei sau afara din restaurant. Si ca si chestie, de ce la o petrecere la cineva acasa nu mergeti impreuna, dc tot nu se poate sa mergeti singure? Ganditi-va ca e baia mica si nu incape decat o persoana si va tratati de aceasta problema.
carrad
adica va barfim pe voi...si blondele cu alea mari biggrin.gif
in plus, ne facem complimente: vai, draga, ce ruj fain ai! ce bine iti sta cu bluza asta! etc. etc.
iar voi nu mergeti impreuna, ca, de obicei, nu prea aveti ce va spune! tongue.gif
era o kestie de genul ca doi barbati pot sa stea doua ore in fata tv-ului fara sa-si spuna o vorba si se despart ca cei mai buni prieteni! rofl.gif
simonsays
pai mey Sky... sa iti esplic cum se desfasoara actiunea fete-fete, la petrecerile din apartament: una se pi..aa.. sta pe buda, si cealalta sa cu fundu pe marginea cazii, si comenteaza amandoua .. ce au de comentat; eventual a treia se uita in oglinda, si isi mai aranjeaza nitel coafura.. biggrin.gif nimic nu stii .. cum te-a luat fata aia de barbat mai ? rofl.gif

acuma... sa-ti mai zic ceva ... mie nu mi se pare nici ciudat, nici pervers sa ma duc cu inca un mascul sau doi la pisoar.. (nu, nu sint poponar, am alergie la orice tine de "domeniul" asta ohyeah.gif ); e placut sa faci conversatie in gura mare, in timp ce golesti rezervorul de bere rofl.gif
simonsays
QUOTE (carrad @ 15 Sep 2005, 12:13 PM)
era o kestie de genul ca doi barbati pot sa stea doua ore in fata tv-ului fara sa-si spuna o vorba si se despart ca cei mai buni prieteni! rofl.gif

daca la teveu ala presteaza mamela anderzan, nu zicem nimic; da' sper ca nu iti imaginezi ca lucrurile se petrec lafel si la vizionarea unui meci ... roflmao.gif
carrad
QUOTE (simonsays @ 15 Sep 2005, 11:13 AM)
pai mey Sky... sa iti esplic cum se desfasoara actiunea fete-fete, la petrecerile din apartament: una se pi..aa.. sta pe buda, si cealalta sa cu fundu pe marginea cazii, si comenteaza amandoua .. ce au de comentat; eventual a treia se uita in oglinda, si isi mai aranjeaza nitel coafura.. biggrin.gif nimic nu stii .. cum te-a luat fata aia de barbat mai ? rofl.gif


sa-ntelegem ca te-ai uitat pe gaura cheii? devil.gif
simonsays
mmmm...mnu, pe geam laugh.gif
abis
QUOTE (simonsays @ 15 Sep 2005, 11:13 AM)
mie nu mi se pare nici ciudat, nici pervers sa ma duc cu inca un mascul sau doi la pisoar..

Ia fa tu testul asta si spune repede cate puncte ai luat! wink.gif
Vornicum
depinde de circumstante in cazul masculilor . Exista cazuri in care se intampla sa te nimeresti cu un confrate la buda. Nu poti sa-l dai afara pur si simplu sau sa iesi tu rusinat. Trebuie sa suporti circumstantele un timp...
carrad
testul de femei nu merge....
la testul pt. barbati am incheiat cu scorul: 1 punct!
bine ca nu am nimerit mai multe, ca era grava concluzia devil.gif ....inseamna ca gandesc ca o femeie? unsure.gif
simonsays
QUOTE (abis @ 15 Sep 2005, 12:39 PM)
QUOTE (simonsays @ 15 Sep 2005, 11:13 AM)
mie nu mi se pare nici ciudat, nici pervers sa ma duc cu inca un mascul sau doi la pisoar..

Ia fa tu testul asta si spune repede cate puncte ai luat! wink.gif

4; da' de obicei, cand e prea aglomerat, prefer chiuveta rofl.gif

carrad, nu, inseamna ca nu iti ajunge jetul pana la pisoar, atat .. roflmao.gif
Sushi
eu am facut trei puncte la testu pt barbati!
carrad
carmelita, conform logicii simoneze, inseamna ca jetul tau depaseste pisoarul rofl.gif
mwah1.gif
skysurfer
Si eu tot 4 puncte. Cat despre ce ma intrebai tu simon, ce crezi ca nevasta-mea mi-a zis : Dc nu stii ce facem noi, femeile, cand mergem in grup la toaleta nu te iau de barbat? Eu unul nu sunt homofob, dar e o alta nuanta cand mergi la toaleta cu cineva. Numai barbatii stiu de ce... smile.gif
carrad deci tu nu ai putea sa ii spui la masa unei prietene ce ruj frumos ai si ce bine iti vine bluza asta? De ce trebuie sa mergi pana la toaleta sa ii spui asta? E ca si cum as merge eu cu un prieten si l-as chema la baie sa ii spun cat imi place masina lui sau motocicleta lui. Ii spun la masa si probabil ca tot la masa i-as spune: Ia uite ce bine arata gagica aia.... Oricum de-aia suntem diferiti la urma urmei.
carrad
skysurfer, prima data vorbim de barbati...dup-aia sau printre, intra si chestia cu rujul...

Kitty
trei puncte, da' m-am enervat rau ca n-am vazut butonul sa ma duc in alta parte cand a fost aglomerat sad.gif
abis
E in dreapta sus, dar e destul de bine ascuns.
Zed
Eu am facut 5 puncte . E de rau ?! rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.