Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lupta Alaturi De Noi La Promovarea Turismului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Natura si Turism
Pretorius
Luptati alaturi de noi la promovarea turismului romanesc

START>> Promoting Romanian Tourism<< www.tourism-services.ro
carrad
si cum ar trebui sa luptam?
abis
Alta intrebare e cu cine sa luptam.
contraste
Mai precis, cui trebuie sa-i umflam buzunarele, contra carui procentaj ?
Ca nu e ...moka !
nefertiti-old
Sa inteleg ca asta e inca un site in care se vor spune numai legende frumoase despre Romani©a si nimic realmente util? Ca acum cateva saptamani, cand vroiam sa mergem la mare, am cautat in draci niste site-uri cu informatii concrete si am gasit doar palavrageli din astea pseudoliterare. Nu asa promovezi turismul, mesieur!
Sushi
in drumurile mele prin tara m-a rugat un proprietar de local turistic sa-l promovez in austria si in mod concret as putea sa postez niste prospecte la noi in receptie. Asa ca m-am dus sa vad despre ce e vorba. Locul foarte frumos, restaurantul de la parter ok si m-am dus la buda... mamma mia ca nici clanta nu era si trebuia sa postezi pe cineva la usa sa nu-ti vada alti oaspeti dotarea ca era o gaurica mica dar strategic situata in usa smile.gif)
Amu's off topic cred...?
Felina
Promovam, promovam, daca avem ce! rolleyes.gif

Am fost craciunul trecut la munte la o cabana. De fapt nu era chiar munte, era undeva intre niste munti. Si erau multe cabane. Am fost multumita, camerele aveau fiecare baie cu dus, apa calda, caldura, curat, frumos. Problema e ca nu mai stiu unde am fost rofl.gif .
Sushi
Nu cumva "Cabana dintre munti"?
Felina
QUOTE (Carmelita @ 12 Sep 2005, 06:07 PM)
Nu cumva "Cabana dintre munti"?

Mi-am amintit! Cabana se numea 'Craiasa muntilor' si mai avea o sora, 'Craiasa muntilor 2' laugh.gif .
Dar localitatea tot nu mi-o amintesc.
Sushi
http://www.craiasa-muntilor.ro/ ?
mgi_r
Propun infintarea unui topic in care forumistii sa recomande locuri din tara (pe care le-au vizitat) si care merita vizitate.
Cat mai multe informati cu putinta eventual si tipsuri de gen, acolo se papa super sau dincolo cazarea e simpatica si abordabila etc
Important este sa postati din propria experienta.
carrad
sau putem citi academia catavencu...daca mai e rubrica! pentru papa.... smile.gif
da, ar fi frumos!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.