Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Timisoara ... Again
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
carrad
vorbeam mai devreme cu serenity despre berula pe care am bea-o si noi candva prin octombrie!

mai e cineva curios?
Serenity
Daca nu, ne-om intalni noi doua si-om barfi pe toata lumea! laugh.gif
carrad
da, da, suPscriu....da' bem long draft....ca-mi place mie prezentarea laugh.gif
Eclectic
Puate imi misc si eu fundul pana acolo intr-un weekend... Mai vedem. wink.gif
carrad
sa ne spui si noua cand....
Eclectic
Pai cam cand o transmite National TV un meci de pe acolo, sa am transportul moca. biggrin.gif
Ar fi fost in seara asta, da' am aflat prea tarziu. Or mai fi ocazii. wink.gif
nefertiti-old
Joi si vineri o sa fiu in TM (cel putin asa stiu pana acum). Daca vrea cineva sa iasa la o bere...
carrad
io vin sigur...sa stabilim ora si locul...ok?
nefertiti-old
Oook, ora inca e flexibila, sa vad cum scap de treburi, iar la alegerea locului te las pe tine. biggrin.gif
carrad
bine. atunci ne intalnim in fata operei si, in principiu, mergem undeva in unirii: irish pub, grinette sau ce gasim liber.
carrad
ok...nefe vine maine? nu se mai anunta nimeni?
sere, cred ca sesiunea s-a incheiat, nu?
nefertiti-old
Io ajung dimineata pe la 8 jumate in TM, sau asa ceva, ne auzim la phone si stabilim. Poate da un semn si Mutu, cica.
carrad
va anunt oficial ca nefe a ajuns la timisoara smile.gif
Serenity
QUOTE (carrad)
sere, cred ca sesiunea s-a incheiat, nu?


Asa e, sezonul examenelor s-a incheiat. Din pacate a inceput sezonul gripelor... sad.gif Şi partea proasta e ca atunci cand am si eu acces la internet si vad ce se mai pune la cale pe-aici, nu prea sunt la Timisoara. Ba mai mult, pe langa faptul ca acum ma aflu la Resita, sunt lata in pat.. cu febra si frisoane. Am ratat-o din nou... nu stiu ce-i cu ghinionul asta sad.gif

Sa faceti poze.. sau macar sa povestiti pe unde ati fost si cum v-ati distrat unsure.gif hug.gif
Eclectic
Se pare ca peste vreo 3 saptamani o sa am drum in Timisoara. biggrin.gif
Marian M
Te astept. Pune cu cateva zile inainte un mesaj p-aci.
Imi pare rau ca n-am fost pe faza pt. intalnirea de ieri.
nefertiti-old
QUOTE (carrad @ 13 Oct 2005, 10:15 AM)
va anunt oficial ca nefe a ajuns la timisoara smile.gif

Iesirea la TM a fost ok, intalnirea cu carrad mai mult decat ok rolleyes.gif . I-am cam dat de lucru zilele astea. biggrin.gif Mutulica s-a fofilat cu treburile lui si n-a reusit sa apara, da' las' ca vede el data viitoare. laugh.gif
O sa puna carrad si niste poze, probabil azi. hh.gif
In rest, TM un oras la fel de boem si oarecum aristocrat biggrin.gif . Doar ca pare tot mai aglomerat... insa placut.
carrad
asadar, intalnirea de la tm s-a transformat in doua intalniri....amandoua s-au petrecut in acelasi loc pentru ca, no, eram infometate laugh.gif

nefe ghicind viitorul in cafa laugh.gif
carrad
...in vreme ce eu ascultam cu interes predictiile referitoare la soarta lumii biggrin.gif
carrad
a doua zi, evaluand cantitatea de bere din paharul altcuiva rolleyes.gif
carrad
si inca una, in care ne uitam gales direct in obiectiv ohyeah.gif
nefertiti-old
Eu nu sunt agent sub acoperire, doar ca mi-am vopsit parul. laugh.gif
Endgegner
Voi in 2 zile consecutive la aceeasi crashma ati fost? Care crashma tip pizzerie mai e si asta? E pe Blaga sau pe Rodnei? devil.gif
nefertiti-old
Io nu stiu cum ii zice la strada, dar 'crasma' se numeste "La Pizza". ohyeah.gif
carrad
crasma e pe alecsandri colt cu savoya, langa stirex....unde a fost odinioara "prichindelul" ohyeah.gif
mutulica
mea culpa. am incercat o chestie pe joi seara, dar vineri... mi-e imposibil la ore devreme. eu pot la ore tirzii...
asa ca next time programati intilnire tirziu ca sa pot si eu...
carrad
mutu, intalnirea a fost programata devreme pentru ca nefe avea bilet la un tren care-a plecat la ora 9....
dar eu am stat pana dupa 1 noaptea cu niste prieteni, asa ca puteai veni....data viitoare o sa-ti dam mai multe detalii si speram sa poti veni smile.gif
Erwin
Sal timisoreni!
Pe cand intalnirea de anul asta?
nefertiti-old
saptamana viitoare intr-o zi? unsure.gif
Erwin
pai sa vedem cati se strang... apoi sa cadem la invoiala asupra locului, datei si orei...
nefertiti-old
ramane pe dupa Pasti, de marti-miercuri incolo. atunci vine si carrad, de exemplu, ca am vb cu ea, apare si dead-cat, poate da si serenity un semn de pe unde o fi unsure.gif , mutulica ar mai fi, daca ne onoreaza tongue.gif .... si cine mai vrea sa ridice mana.
Erwin
hiya.gif si eu, si eu! smile.gif ok, vorbim saptamana ce vine. au zis la stiri ca se incalzeste vremea. smile.gif
nefertiti-old
poate se deschid si terasele woot_jump.gif

Ovidius zicea si el ca s-ar putea sa vina. Pana la urma se aduna cativa...

Cred ca si Mara ar vrea sa ridice mana. whistling.gif
Marian M
De-s in TM vin si eu.
Mara
Da, Mara ar vrea, dar n-are cum sa ridice mana. tongue.gif

Dar las ca va betiviti voi si pentru mine, nu-mi fac griji. wink.gif
Erwin
QUOTE
Da, Mara ar vrea, dar n-are cum sa ridice mana.


hiya.gif sa scrie asa: ": h i y a :" fara spatii. smile.gif Dar tu nu esti Mara? unsure.gif


QUOTE
Dar las ca va betiviti voi si pentru mine, nu-mi fac griji.


drunk.gif vai! ce parere "buna" ai despre noi! biggrin.gif drunk.gif o sa iti trimitem o poza cu berea ta nedesfacuta thumb_yello.gif
Mara
Nuuu, io, Mara?? De unde ai dedus tu ca as fi? laugh.gif

QUOTE
o sa iti trimitem o poza cu berea ta nedesfacuta


Mai bine o pozati si apoi o beti, zau ca nu ma supar, ba dimpotriva! wink.gif

Erwin
QUOTE
Mai bine o pozati si apoi o beti, zau ca nu ma supar, ba dimpotriva!


si dupa ce bem poza iti trimitem si tie berea pe mail rofl.gif
Mara
rofl.gif Multumesc, multumesc! mwah1.gif
nefertiti-old
so... propuneti o zi pt intalnirea aia? cu exceptia zilei de vineri, ca are poli meci acasa. rolleyes.gif
Endgegner
Joi..terasele se deschid dupa 1 mai. Asa ca ramane numa mersul in carciuma.
Cla
Eh, asta mai merge. Cel mai rau e mersul din cārciuma... ohyeah.gif

Apropos,a fost cineva la studenti, "Cafe Maui", cum e acolo? unsure.gif
Endgegner
Cla, MAUI e unter deutscher Fuehrung spoton.gif Ii cunosc pe baieti (Berlinezi)
Cla
Da, e André de pe Rennkuckuck, voiam doar sa stiu daca-i fain acolo.
Daca da, īl voi vizita smile.gif
Serenity
Asaaaa... deeeci.. s-a stabilit cand si cum? (Endge, stiiiiuuu... stiu ca nu sunt inviatata, da' asa.. din curiozitate tongue.gif ).
nefertiti-old
Nu s-a stabilit nimic, ca vad ca va fofilati. tongue.gif
Serenity
Pai eu ma fofilez ca pana pe 2 mai nu am cum sa ajung la Tm (oricum nu sunt invitata rofl.gif ) tongue.gif De aia intreb... Din cate am inteles voi vroiati mai devreme. Sa vedem ce-o zice Endge, daca mai da pe han zilele astea...
Erwin
Salve, si eu sunt pentru amanare, abia saptamana viitoare pot!
Endgegner
Nu va ambalati ca nu aveti invitatiile... ie la liber blink.gif io nu-s mai saptamana viitoare...business trip far away...din iunie is iara disponibil.
Serenity
Nefe, ia vezi cum iti faci timp sa-l scoti pe Endge la o oranjada, ca dup-aia sa-l putem barfi noi toti cand ne-om intalni, saptamana viitoare rofl.gif

Just kidding Endge, ma man mwah1.gif Pe mine ma dezmosteneste clanu' daca am tupeul sa plec la Tm de-acum. Da' in iunie bagam un strand, un gratarel... om vedea noi... tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.