Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Joaca Sexul Slab Jocuri Pe Pc?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Buey, noi barbatusii jucam pe calculator, strategii ,action-shootere si rpg-uri.
Femeile joaca oare pe PC?
Intrebarea mea.

Prin anul 2 de faculta am intalnit o pc-maniaca. Statea tipa ore dupa ore in fata monitorului. Pacat ca era frumosa si sexxi si mureau barbatii dupa ea si ea nu vroia decat pc. Deci , femei pc-maniac egzista. Parerea mea.
Serenity
Categoric. Fosta ta colega si cu mine avem foarte multe in comun.. girlchat.gif As putea sta zile intregi sa joc Solitaire.
contraste
Mie imi place wolf, desi este vechi.
Jazz
"Sexul slab"... Hm! brow.gif
Vornicum
Pai, atunci sexul frumos. E bien com si?
punctt
drool.gif eu nu ma mai satur de ZUMA king.gif
Unleashed
smile.gif Poai mandra mea .. pe langa joacele dela PopCap (adik Zuma , big money...etc ) mai juca (cand era pe val ) Age of Empires , Warcraft ... mai joaca shi NFS... shi diferite joace micutze shi haioase.. Deh.. poa shi d-asta suntem impreuna , ca shi io-s gamer de cand ma shtiu da' deh.. ea-i femeie.. mai are de evoluat ca sa ajunga la "Shogun Total War " sau " "Disciples 2" hi hi hi... iar pe retzea sunt tot felu' de.. fetitze cu CS-ul in vena de ma zapacesc daca ma intalnesc cu ele pe vreo harta smile.gif.. deci da.. slabsexoasele joaca... shi unele joaca la greu smile.gif
Vornicum
QUOTE (Unleashed @ 26 Aug 2005, 11:03 AM)
ca shi io-s gamer de cand ma shtiu da' deh.. ea-i femeie.. mai are de evoluat ca sa ajunga la "Shogun Total War " sau " "Disciples 2" hi hi hi...

Intr-o zi o sa incerc sa conving o femeie sa joace : CivIII, Emperor : ROTMK si Rome : Total War.
Sunt curios cum o sa reactioneze.
Astea-s jocuri care se incadreaza in categoria strategiilor tari, artileriile grele ale pc games
axyutza
mami nu si tu cry.gif ... my real mom joaca zuma non stop.... m-am saturat de sunetul "mirific" al zumei user posted image

eu una joc Guild Wars .... e super joc, dar din pacate ma mai joc o saptamana maxim, incepe scoala unsure.gif
sunny26
Eu nu am cunoscut pana acum nici o tipa care sa joace jocuri de strategie....in schimb Solitaire, Hearts, FreeCell si in general jocuri simplute si scurte sunt jucate la greu. Si eu fac la fel smile.gif

Mai PatricianuS, sa ne anunti cand vei gasi o femeie care sa vrea sa joace jocurile care le jucati, voi, barbatii. Oare va trece de primele 10 minute? ( cu exceptia tipei care ai cunsocut-o tu cand erai in facultate). Asemenea femei sunt rare..... rolleyes.gif
Vornicum
De obicei femeile se joaca cu barbatii, nu pe PC. Mania lor.
QUOTE
Asemenea femei sunt rare.....

Sau poate nu s'egzista...

Noi sa fim sanatosi si sa jucam strategii. Sau mai bine sa lucram ceva pe langa casa
axyutza
sunny26... io una is mai mult cu astea de strategie... batai.... am inceput cu diablo (prin '98).... age of empires.... sacred.... imi place la nebunie si sims (toate)... si cs merge, da' nu m-am jucat mult pe el, mai mult imi place sa ma uit la altcineva care joaca cs...... si mai is..... oricum, urasc astea gen zuma, solitaire... sunt plictisitoare.... fara actiune.....

Si acum va las..... Guild Wars ma cheama laugh.gif
sunny26
Se pare ca exista si femei impatimite de tipurile astea de jocuri.

Fii pe faza Mr. PatricianuS! spoton.gif

Knock them out, Axyutza! wink.gif
Vornicum
QUOTE (axyutza @ 3 Sep 2005, 05:21 PM)
sunny26... io una is mai mult cu astea de strategie... batai.... am inceput cu diablo (prin '98).... age of empires....
Si acum va las..... Guild Wars ma cheama laugh.gif


Diablo e un fel de gen de tip de speta de R.P.G. = role play games wink.gif. Incearca Diablo II, senzatia e amplificata de 10 ori

Ok, aoe ( age of empire ) strategie cam veche. Dar ceva mai dur ai incercat : Black and White, CIvIII, RTW, Emperor:Rotmk, Anno 1502 : The New World... ceva de genul? Chestii care trebe sa joci cu saptamanile ( or smth )

QUOTE (sunny)

Knock them out, Axyutza!

Asa ceva zici cand joci adventure sau shootere, mai draga forumista. Pt. strategii tre' sa indemni la rabdare. spoton.gif

Let's play ( or smth)
sunny26
Cum zici tu maestre! rolleyes.gif
Vornicum
Nu sunt maestru ( or smth, ceva de genul ) wink.gif
Avem exact aceeasi varsta, draga forumista strategista smile.gif
Contessina
Mie imi placea Tomb Raider si American Mcgee"Alice.Acum nu mai joc nici un joc, mi se par plictisitoare, prefer sa citesc o carte.
axyutza
Io am jucat jocurile alea, fiecare la vremea lor, si am jucat si diablo II.... da' nu is prea atrasa de jocuri, cand prind unu' fain, joc, daca nu prind nu joc... depinde si de comp, nu merg orice pe al meu si nu ma intrebati cu ce se mananca compu' meu ca-s in plop si plopu' in aer....
Vornicum
axyutza tongue.gif
Ok, o sa intreb doar daca preferi strategiile celorlalte genuri de jocuri.
janine
raspund tarziu???
nu conteza
am o obsesie cu heroes unsure.gif
cine a trecut prin asta si a depasit faza pls HELP hh.gif
muncesc cat muncesc si oricat sunt de ostenita dupe mai merg vre-o 5 6 ore de Heroes cry.gif mai ales wogificatu.PFFFFFFFFFF
P.S are cineva Heroes V? hh.gif
alysoft2003
Am eu Heroes V laugh.gif (dupa ce am jucat Heroes 2,3 si 4 a venit in sfarsit randul no. 5 )
Nox l-a jucat cineva? love.gif

Fantasee
Eh, deci recunosc: le joc pe toate si-mi plac intr-atat incat mi le-am cumparat. laugh.gif Zeus cu extensia Poseidon, Pharaoh cu extensia Cleopatra, Caesar-urile toate (numai in IV n-am reusit sa-mi bag inca nasul, da'-mi fac timp), Emperor, CivIII, Age of Empires, nu-mi scapa multe.
Gasisem Patrician III (ala cu Liga Hanseatica, bre, harhar.gif) in spaniola, noroc ca mi s-a umplut rasnita de virusi prin vara si l-am pierdut, ca altfel si acum muream jucandu-l. rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.