Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cine L-a Cosupt Pe Mutulica?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
Felina
blink.gif

As vrea sa va aduc la cunostinta pe aceasta cale ca...

Am aflat ca Mutulica a fost corupt!!!

Prima senzatie pe care am avut-o la citirea vestii a fost tristetea. Dupa care mi-am amintit ca fiecare are dreptul sa se lase corupt.

Apoi mi-am zis: tradare-tradare, dar s-o stim si noi! mad.gif


Edit: ok, am gresit titlul roflmao.gif
Cine l-a corupt pe Mutulica?

=================
roflmao.gif
SORIN
Nici nici de al dracu nu va spun tongue.gif tongue.gif Sigur e ca sunt pictici meseriasi si virgini ca si el thumb_yello.gif

Probabil sunt pe urmele Albei Ca Zapada, saracii de ei rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Cla
Cred ca printul a fost. Ailalti sex pistols au tras si ei de ea...
Isi spun doar virgini pt urmatoarea victima. Probabil regina, play sado-maso, catuse + mar verde-rosu... rofl.gif
Si cand au terminat cu aia, vine rāndul vānatorului... dup-aia printul... mai apoi fratii Grimm (sa vezi dezmat) evil.gif roflmao.gif
SORIN
Noroc ca Mutu are digital....acum a ajuns o stafeta cu o poza recenta facuta de al si gasca ohyeah.gif ohyeah.gif

user posted image

Sorin.
Serenity
rofl.gif Si eu care puteam baga mana in foc ca insasi Alba ca Zapada va fi acuzata de corupere de virgini.. laugh.gif

SORIN
Sa stii ca asa e Sere..... rofl.gif rofl.gif rofl.gif

user posted image

Sorin.
Serenity
Iata si poza incriminatoare!

P.S: Sorin, rofl.gif spoton.gif
Felina
Uaaaau Sere, ce pe faza ai fost! rofl.gif

user posted image
SORIN
rofl.gif Sere'...Mutu nu mai cauta MAMA!!! rofl.gif rofl.gif

Daca se poate o bucatica de .....nu zic ca-s gentleman spoton.gif spoton.gif

Sorin ohyeah.gif ohyeah.gif
SORIN
Fetelor!!!!!!!!!!!!!!! Sunteti de moda veche, dupa cum se pare pe aici rofl.gif spoton.gif

Sorin.
Cla
(Saracu' wink.gif ) pitic... cred ca a intrat cu totul in papucul Cenusaresei...
De-aia n-au mai intrat ailalte si au avut ghinion... laugh.gif
Asta se numeste understatement rofl.gif

Sere, Felina, clapping.gif rofl.gif
Serenity
rofl.gif Felina.. gand la gand.. tongue.gif

Si ca sa va convingeti:

QUOTE
Alba ca Zapada

  Pe scurt: O tanara cu pielea alba (sa fi fost chiar albinoasa?), nascuta din visele freudiene ale maica-sii, este alungata de acasa din pricina geloziei propriei ei mame, careia oglinda fermecata ii spune ca a fost detronata din postura de "Miss" in davoarea fiicei. Surghiunita in padure, unde scapa de decapitare, Alba ca Zapada patrunde fraudulos in casuta unor respectabili sapte oameni de mica inaltime numiti tendentios "pitici", oameni muncitori, dar usor saraci cu duhul. Profitand de bunatatea acestora, femeia se ofera sa le faca de mancare si curatenie in timp ce ei sunt la munca, in aceasta vreme visand insa la un barbat inalt, paros si cu palosul gros care sa o duca intr-un palat unde ea sa nu faca nimic. Pe parcursul povestii intervine din nou regina, transformata acum intr-o batranica frustrata care-si poarta oglinda cu demnitate si incearca sa o asasineze pe Alba prin intermediul unui mar, probabil viermanos. Tentativa aproape ca reuseste, cand isi face aparitia un print calare, care printr-un sarut miraculos (ceaiurile lui Kozac?, bioenergie?) o salveaza si-i indeplineste visul. Cei sapte oameni mici raman cu buzele umflate.
  Personaj nevinovat:
1. Regina. Pe undeva, e normal ca biata femeie, care a fost ani de zile cea mai frumoasa dama, sa se simta rau dupa ce a fost detronata de cineva cu pielea atat de alba. Tentativa de crima poate fi explicata prin psihanaliza, dar si prin dementa. Ar fi meritat internarea intr-un sanatoriu, lucru de care autorii, cu cruzime, nu amintesc nimic.
2. Oglinda. Intotdeauna spune adevarul. Este cel mai "fair" personaj din poveste, poate singurul de la care copiii au de invatat ceva.
  Replici memorabile: "Oglinda - oglinjoara, cine-i cea mai frumoasa din tara?"
Postludiul disperat al unei participante la concursul de Miss, unde s-au tras sforile pt. a se desemna o castigatoare nemeritata.
  Elemente negative in educatia copiilor: Din nou prostitutia, des intalnita in basmele fratilor Grimm (Alba are tendinta de-a face sex in grup cu cei sapte oameni mici de statura, ii incita, lasa special gauri in usi in timp ce se piaptana si face baie); coruptia; prefacatoria; tentativa de omucidere; inducerea repulsiei fata de mere, un fruct bogat in vitamine si foarte bun pentru copii.


rofl.gif (Sursa: FHM)
Cla
Adica: "Cand piticii nu-s acasa, Alba ca Zapada joaca pe masa"
Strip pt print tongue.gif
Serenity
Hai mai Sorine, uita-te numai la figura lui mutulica din poza aia.. Cum crezi ca ar fi putut fi corupt un pitic care tine cu atata indarjire la virginitatea lui? A fost pacalit de intentiile aparent inocente ale Albei.. rofl.gif
Felina
Sere rofl.gif

Mutulica, doamne fereste sa fi ajuns pe mana Albei! blink.gif
Noi te asteptam inapoi, si sa stii ca nu facem nici o gaura in peretii de la toaleta Hanului! laugh.gif
SORIN
Mutulica....ai vazut ce perverse forumiste exista pe aici hh.gif hh.gif

Cica in legatura cu tine, nu fac gauri in peretii toaletei Hanului rofl.gif rofl.gif Probabil ca pe ale noastre deja le-au vazut ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif

Sorin.
carrad
eu nu stiu cine l-a corupt pe mutulica (e posibil sa se fi auto-corupt ohmy.gif ), dar stiu de ce: uite, de-aia, ca sa ne dam noi aici de ceasu' mortii ca ce-i cu el, unde l-ar fi dus alba ca zapada, cat sunt de oPsedati fratii grimm etc etc.
SORIN
????????????? cry.gif

Sorin.
Serenity
Chiar, oare unde l-o fi sechestrat Alba ca Zapada? cry.gif Saracul mutulica.. cry.gif
Olaf
Cum unde?
In casuta din padure! laugh.gif Si nu intrebati care padure: padurea cu alune, of course.
Cla
carrad, cred ca n-ai inteles faza: dupa cum am ajunge dupa (nu dupe rofl.gif ) niste cercetari, am ajunge la Fratii Grimm, care au creeat o gramada de perversi:
- Pitici oPsedati
- Regine in Klimakterium, dar care asculta de sfaturile unei oglinzi
- Vānatori care nu stiu ce impusca
- Lupi cu dor de viol deasupra nistor fete in padure + babe neputincioase
- Copii rataciti prin padure care, sadisti cum sunt, arunca o baba in cuptor
- Princese care dorm un veac, pana ce vine un cal alb cu ceva-n spate rofl.gif
- Fete urmarite de familia vitrega, etc.
Hitchkock n-ar fi fost mai bun evil.gif spoton.gif
SORIN
QUOTE (carrad @ 10 Aug 2005, 06:10 PM)
eu nu stiu cine l-a corupt pe mutulica (e posibil sa se fi auto-corupt ohmy.gif ), dar stiu de ce: uite, de-aia, ca sa ne dam noi aici de ceasu' mortii ca ce-i cu el, unde l-ar fi dus alba ca zapada, cat sunt de oPsedati fratii grimm etc etc.

Carrad...esti geloasa cumva?? rofl.gif rofl.gif Asta esti tu????? cry.gif

user posted image

Atunci no problem......lu Mutu ii plac alea cu binoculare cat mai mari pe centru........

Sorin.

ps. nu fii ofensata....mai facem si noi misto!!
Serenity
Si-odata corupt, nu mai e cale de intoarcere.. cry.gif laugh.gif
SORIN
Ba mai e cale....atata timp cat nu a inceput sa "muste" perne, nici o broblema rofl.gif

Sorin.
Mara
Eu cred ca situatia e infinit mai grava, pentru ca pe Mutulica eu cred ca l-a cosupt ( rofl.gif ohyeah.gif ) tante-aia rea

user posted image

Sa-l salvam, sa nu-l salvam? whistling.gif
SORIN
Mara smile.gif Mai baga poza odata ca morrrrrrrrrrrrr rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.

ps. eu am filmu original!!!
Serenity
Dap, Mara are dreptate.. doar ca in toata afacerea asta de coSuptie au exestat mai multe parti implicate, cred eu.. rofl.gif

P.S: Nu se vede poza sad.gif

Edit: Sorine, si-acu zici??? yikes.gif Vrem si noi!! laugh.gif
SORIN
QUOTE
Sa-l salvam, sa nu-l salvam?


Eu zic sa....... spoton.gif spoton.gif

Sorin.
SORIN
QUOTE
Edit: Sorine, si-acu zici???  Vrem si noi!! 


Baga IP-ul de mess pe PM si-ti trimit!!

Sorin.
Serenity
E la profil.. tongue.gif
Serenity
Oameni buni, am vazut filmul!! Si nu pot sa spun decat ca.. Sorin a avut mare dreptate:

QUOTE
Eu zic sa.......  rofl.gif


Si eu zic la fel! yikes.gif spoton.gif rofl.gif rofl.gif

Sushi
Eu creca Lupul cel rau l-o corupt pe Mutulica penca Scufitza Rosie s-o emancipat si, urmind modelul nemtesc, o dat-o pe bunica pe azil ca sa poata face cariera.
Cla
Si eu cunosc filmul... sa vedeti ce suturi capatam cand se-ntoarce virginu' nostru... hh.gif
Dar poate si-o gasit un print... laugh.gif
Eclectic
Titlul e genial... Adica virginul suprem al hanului are parte de partide de sex in grup ? roflmao.gif
carrad
QUOTE (SORIN @ 10 Aug 2005, 06:45 PM)
Carrad...esti geloasa cumva?? rofl.gif rofl.gif Asta esti tu????? cry.gif

nu, mai, sorine, nu sunt geloasa, ca io am ochelari mai faini si dinti de fier tongue.gif spoton.gif
SORIN
Ma bucur ca nu te-ai suparat thumb_yello.gif

mwah1.gif Sorin.
mutulica
terminati cu prostiile ca sunt tot virgin tongue.gif

daca puteti sa-mi explicati si mie ce inseamna coSupt, ca sa stiu ce mi s-a intimplat
SORIN
Felina smile.gif La ce s-a referit autorul??????????? hh.gif hh.gif


Sorin.
Cla
QUOTE (mutulica @ 13 Aug 2005, 03:10 PM)
terminati cu prostiile ca sunt tot virgin  tongue.gif

Poor you... sad.gif
QUOTE
daca puteti sa-mi explicati si mie ce inseamna coSupt, ca sa stiu ce mi s-a intimplat

Ai dormit? Pe care parte?? Zi-ne rofl.gif
SORIN
QUOTE (mutulica @ 13 Aug 2005, 04:10 PM)
terminati cu prostiile ca sunt tot virgin tongue.gif

daca puteti sa-mi explicati si mie ce inseamna coSupt, ca sa stiu ce mi s-a intimplat

Bine ai revenit printre noi Mutulica smile.gif

Se pare ca te-au coSupt din greu aia si acum vii cu vrajeli rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Sushi
QUOTE (mutulica @ 13 Aug 2005, 04:10 PM)


daca puteti sa-mi explicati si mie ce inseamna coSupt,

pai amu nu stiu ce sa zic ca Feli o fost tare ciudata in ultima vreme, o tot poftit fructe exotice si castraveti riiosi si o fo decisa beton sa cumpere tot ce vede pe la iranieni pe la tarabe si n-o vazut pe plaiurile mioritice si cine stie peste ce-o fi dat si i s-o fi intoxicat neuronu'...
mutulica
bine mai, daca vreti voi...
adica ... acuma sunt un oPsedat coSupt...
m-am dat naibii

Serenity
De fapt, esti "piticanie virgina, oPsedata & coSupta" blink.gif Ar trebui sa-l rogi pe Mihai sa-ti modifice statusu' laugh.gif
Cla
virginioPsecoSuptu nu stie de ce... hh.gif

Bagam la dex spoton.gif
mutulica
cu coSuptu nu mi-e mie clar ... dar in rest... pare ca asa e
SORIN
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif Nu sunteti normali rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Cla
Na si? Fiul lui Kosugi, mai pitic si mai virgin, na si?

KOSUGI user posted image
punctt
QUOTE (SORIN @ 13 Aug 2005, 10:43 PM)
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif Nu sunteti normali rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Subscriu. laugh.gif
Cla
Cred si io. Noi nu ni-s normali. spoton.gif
Si mānca pestisorul de aur biggrin.gif
mutulica
lasti vrajeala, si spuneti ce e coSuptu' ca sa stiu si eu de ce sufar
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.