Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Petrecere
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Shrew
Nici nu stiu cum sa incep.Cred ca cel mai simplu e sa trec direct la subiect..si anume petrecerea mea de 18 ani:) care probabil nu va intereseaza sorry.gif anyway..ce vreau eu de la voi?pai e simplu...stie cineva unde as putea organiza o petrecere? problema se pune in felul urmator: acasa nu se poate fiindca am 2 frati plus doi parinti plus una bucata pisica pe cap,si mi-e imposibil sa ii dau afara pe toti odata:) si oricum un apartament de 4 camere nu prea ma ajuta..adica cea mai mare camera nu e chiar atat de mare cum as vrea eu:) asa...in club iar e imposibil,ca deh..bugetul unsure.gif asta cred ca spune cam tot.. eu ma gandisem sa o viluta de inchiriat pentru o noapte sau doua..doar ca nu prea am gasit.cunostinte nu am,si pe net nu am gasit cum ca s-ar da vile la inchiriat doar pentru o noapte..so..ma gandeam ca poate ma ajutati voi..daca stiti unde se poate inchiria ceva sub conditiile astea,sau poate chiar la voi acasa,evident cu platasi cu toate responsabilitatile de rigoare asumate...now all i have to do is hope mwah1.gif
Serenity
In primul rand, han.gif tongue.gif

In al doilea rand, cred ca ar fi o idee buna sa ne spui de unde esti pentru ca eu, aici, as putea foarte usor sa te ajut sa inchiriezi ceva dar banuiesc ca nu te intereseaza o petrecere de majorat la Resita laugh.gif

In al treilea rand, nu stiu daca ideea cu viluta e chiar atat de buna.. Cred ca ar fi destul de costisitor. Si nu stiu cine si-ar pune casa la dispozitie pentru petrecerea altcuiva. In cazul in care locuiesti intr-un oras mic, solutia ideala zic eu ar fi aceea de a inchiria un barulet-club (in cazul in care te stii cat de cat cu patronii.. sau ai o cunostinta care are o cunostiinta care.. you know tongue.gif ai putea scapa si fara chirie, doar cu consumatia.) De asemenea, oriunde se tin petrecerile de nunta se pot tine si majorate, multi dintre prietenii mei au inchiriat restaurante sau sali de mese la debarcader, etc. Depinde si cati sunteti dar daca spui ca un apartament de 4 camere nu e destul de spatios banuiesc ca numarul e destul de mare. Deci nu-ti fa iluzii ca vei iesi ieftin wink.gif Oricum, indiferent de locul in care o sa fie petrecerea, daca e dispozitie cu siguranta va fi nemaipomenit! thumb_yello.gif
Shrew
rofl.gif ma mir si eu cum am putut sa omit de unde sunt:) pai...din bucuresti.si da,stiu ca nu prea exista persoane care si-ar pune casa la dispozitie,speram si eu.nu planuiesc sa ies foarte ieftin,dar sunt sigura ca e mai bine sa inchiriez o vila decat un club.adica e logic,la un club e vorba de a renunta ei la clienti,ceea ce inseamna mult.si consumatia iarasi ar fi mai mult:) prea numerosi nu suntem,dar in nici un caz nu pot sa ii tin in sufrageria mea:D e mult mai usor de inchiriat o viluta la munte,undeva,dar preferam in bucuresti......
Eclectic
In functie de cati sunteti, poti rezerva un separeu la un club. Pentru 10-15 persoane, e ok. wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.