Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Dinamo Bucureşti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Marcus
Trei, si cu Cluj. smile.gif

Cam ai dreptate, e minutul 75 si Gloria conduce Dinamo... Ai fi un bun parior tongue.gif

[edit] Gloria bate Dinamo cu 1-0, pentru victorie casele de pariuri au oferit o cota in jurul valorii de 10,5.
ypsilonalpha
Fi-mi-ar silă să-mi fie!

Dacă era pariu, ăsta era pariu făcut ca să-l pierd. thumb_yello.gif

Noroc că urmează pauza pentru meciurile naţionalei.
andra_v
Imi pare rau pentru Rednic, care a demisionat azi-noapte. Imi mentin parerea ca performanta de anul trecut cand au trecut de Grupele UEFA i se datoreaza 90%.
Serenity
Superunknowne... ia uite ca dorintele tale incep incet incet sa devina realitate. Rednic a demisionat, Nastase a demisionat.. ce mai urmeaza? unsure.gif

Mie mi-a placut mult Rednic ca antrenor, imi pare rau pentru Dinamo ca s-a ajuns la asta. Am citit pe undeva ca au pus ochii pe Zenga, si n-ar fi rau, daca Zenga ar accepta sa vina la Dinamo.
ypsilonalpha
Zenga jurase mai demult că nu şi nu, el vine în România doar la Steaua. Acuma, şi jurămintele astea, sînt făcute să fie călcate, că doar leii grei n-au miros.

Altă variantă cică e chiar Sabău, dar numai dacă o să-l convingă pe tata Jean să-i dea drumul ...
mutulica
e Zenga... un tip care a demonstrat niste chestii, a lasat in aer alte chestii...

sa vedem ce iese si mai ales cit rezista si italianul. ca o comparatie... la Manchester, Arsenal, Chelsea... etc.. antrenorii ramin citeva sezoane bune...
ypsilonalpha
QUOTE(ypsilonalpha @ 31 Aug 2007, 10:29 PM) *
Elfsborg.

Mda.

Primul meci e acasă parcă. Dacă se termină 0-0 e perfect, dacă batem cu 1-0 e senzaţional. De pîrlit trebuie să-i pîrlim în deplasare pe suedezii ăştia, altfel nu se poate ...


Ei da, s-a terminat cum e mai prost, 1-2 pe teren propriu. N-a fost nici 0-0 nici 1-0. Prima parte a profeţiei s-a îndeplinit într-un fel. sad.gif

Să sperăm că se va adeveri sută la sută partea cu pîrlirea suedezilor în deplasare thumb_yello.gif
bobo66
mad.gif Credeam ca jucatorii au jucat prost ca sa-l dea afara pe Rednic,dar observ ca nu-i asa. Asa joaca ei mai nou.
mutulica
cred ca umbla sa il dea afara pe Borcea
bobo66
Borcea nu pleaca nici daca retrogradeaza... ohyeah.gif
mutulica
Borcea il curta la tv pe Piti... oare cit de bine i-o fi picat la Zenga?
mutulica
Zenga a ramas stelist... ii baga pe militieni la scufund
frozen.blue
QUOTE(mutulica @ 12 Nov 2007, 07:16 AM) *
Zenga a ramas stelist... ii baga pe militieni la scufund

zenga e profesionist,iar borcea nu lasa echipa asa usor.Apropos ,Piti nu vine asa usor la echipa!!!!
motanul_incaltat
Un dinamovist avea un caine. Merg ei la un bar unde vedeau meciurile “impreuna. Etapa de campionat cu Gloria… Ataca dinamovistii, cainele pe masa, latra de mama focului, gooool Dinamo! Cainele schelalaia de nu mai putea… Egaleaza Gloria, cainele trist, statea cu botul pe labe… In ultimul minut, Dinamo da gol, cainele in doua picioare latra, facea figuri.

Barmanul, impresionat, ii spune stapanului: “Extraordinar specimen domnule, daca la o etapa de campionat face asa, cum se manifesta in Champions League?”.

La care stapanul: “Nu stiu, il am de doar 15 ani”..

frozen.blue
sigur Zenga a ramas stelist , dar daca BORCEA LICITEAZA MAI MULT? mai crezi asta?
Energie
Credeti ca Dinamo isi mai poate reveni cumva in retur?
andra_v
Categoric. Si, printr-o coincidenta, va fi avantajata in cateva momente psihologice de catre arbitri.
Jonathan
Depinde ce intelegi prin a-si reveni:

A prinde Cupa Uefa? - Da , vorba Andrei, cu ajutor cand si unde trebuie.
A juca mai bine? - hmmm ... poate. Sa vedem cat de bun psiholog este Multescu.
A invinge rivalele Steaua si Rapid? - NU. Categoric nu.
andra_v
Fara sa invinga rivalele Steaua si Rapid, va prinde cel putin locul doi. Si se va face iarasi de ras in cupele europene.
Jonathan
Dinamo lupta la locul 2, iar daca nu le bate pe Steaua si Rapid, nici macar 3-4 nu prinde. Ai in vedere ca n-am inclus in ecuatie Urziceniul sau Timisoara. Uita-te la clasament Andra.
andra_v
Vad clasamentul, dar mi-am pierdut speranta intr-un campionat curat. Urziceniul nu are experienta razboiului psihologic pe care il duc granzii Capitalei in ultimele etape ale campionatului.
Cat despre Timisoara, mi se pare doar ca vrea sa impresioneze. Castiga cateva meciuri, vinde pe bani grei jucatori celor de la Dinamo, apoi nu ii deranjeaza pe "cei trei mari".
Jonathan
Mie mi se pare ok campionatul asta, tocmai pt ca se trage cu provincia. Iar la Urziceni, tactica diversiunii e dusa la perfectiune de cei doi maestrii, Stoica si Petrescu. Uita-te la Dan Petrescu cum face la absolut fiecare meci.

Razboiul l-a inceput insa Gigi Becali, dar cred ca va pierde. Pentru ca se joaca prea mult cu focul.
mutulica
Dinamo ar trebui... sa stea pe fundul lor, si sa reconstruiasca echipa
abis
Felicitari, Dinamo!
Cine isi imagina ca va intoarce rezultatul, dupa acel 0-3 de la Bucuresti, decis (meritat!) la masa verde?
Dox
Am dat aici peste un articol scris de Dorin Tudoran despre batalia crancena pentru titlul de campioana ,din 1973, dintre Dinamo si Universitatea Craiova.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.