Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Petele Alexei
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Eclectic
Bun... Alexa are niste pete albe pe fusta. Ea zice ca de la var. Voi ce parere aveti ? devil.gif

Pese: Alexa, harhar.gif
Sushi
QUOTE (Barrie @ 4 Aug 2005, 11:20 AM)
Ea zice ca de la var.

var primar sau de-al doilea?
Mara
Pentru ca daca e var primar, n-are voie sa se marite cu el.
denise
biggrin.gif Am eu asa o banuiala ca Barrie ajunge azi acasa cu niste pete albastrii pe la ochi.
Eclectic
Carmelita si Mara, sunteti niste carcotase. tongue.gif Nu era vorba de nici o ruda, da' voiati voi sa faceti misto de biata fata. roflmao.gif

Denise, pai crezi ca stau sa ma prinda ? Vad io cum o evit, mai putin cand vine sa ma ia la tigara. unsure.gif
Mara
Io oi fi carcotasa, dar Carmelita??? nonono.gif
Antont
Fa Barrie, ce rau esti spoton.gif rofl.gif ....Saraca fata nu le-a oPservat si imediat o dai de gol roflmao.gif jamie.gif rofl.gif
Sushi
QUOTE (Barrie @ 4 Aug 2005, 11:32 AM)
Nu era vorba de nici o ruda

Aha! Var prin alianta deci. Noaaa bine deci ce parere sa-mi esprim io... adica de ce nu? io am un spray special pentru pete. Le umezesc bine, las vreo 10 minute si le spal la 30 de grade. O alta optiune este sarea speciala impotriva petelor. Si din aia am. Se pune in masina de spalat in acelasi timp cu detergentul. Daca in schimb varul este foarte persistent atunci se poate folosi si sprayul si sarea de pete. Mult succes si mare atentie next time, Alexa!
Antont
Io am auzit ca petele ies si cu foarfeca rofl.gif
Eclectic
Ghostule, gresesti, bre, ea le-a oPservat. rofl.gif
Sushi
QUOTE (Ghost @ 4 Aug 2005, 11:44 AM)
Io am auzit ca petele ies si cu foarfeca rofl.gif

Da dar daca fusta e scurta atentie la ... ma rog... la... pilozitati! Pot sa ma esprim asa? Sau e de rusine? Ca nu mai stiu deja...
Mara
QUOTE (Barrie @ 4 Aug 2005, 11:44 AM)
Ghostule, gresesti, bre, ea le-a oPservat. rofl.gif

Si tu, suflet milos, te-ai gandit sa-i faci un pustiu de bine si sa bati toba, ha? ohyeah.gif rofl.gif
Eclectic
aPsolut, Mara, you know me. biggrin.gif
Sushi
Bariie asta din avatarul tau e varu' cumva?
Antont
Alecso, zi si tu ceva evil.gif tongue.gif
Eclectic
Alexa e la munca acum, n-are timp, da' apare ea mai incolo. biggrin.gif
Antont
Ce face, varuieste rofl.gif ?
Scarlett
@Barrie ..mai da-ne niste amanunte ..locatia exacta pe fusta ..forma ..marime ... tongue.gif

QUOTE (denise @ 4 Aug 2005, 11:29 AM)
.. ca Barrie ajunge azi acasa cu niste pete albastrii pe la ochi.

nu-i bai' deschide si ea un topic laugh.gif

Zed
Ghost rofl.gif
Poate-l spoieste pe Barrie laugh.gif
Mara
QUOTE (Ghost @ 4 Aug 2005, 12:07 PM)
Ce face, varuieste rofl.gif ?

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Felina
Vai! sorry.gif

Varu, fie el si prin alianta, n-are voie sa puna mana pe fusta fetii, ca se supara Ionescu, daca-l mai tineti minte...
mdA!
ohmy.gif valeleu da' se adunara ceva vorbe.
o iau de la coada la cap. adicatelea cu raspunsurile.
Felina, Ionescu e tanarul cu prietena cu posteriorul pastrat in familie, anume in bratele varului?

Mda, nu mai stiu exact care era anume forumistu'/ forumista care imi propunea un topic despre petele vinetii din jurul ochilor lu' Barrie... da is din ce in ce mai hoatarata...
Barrie - fluturash, tot mai vrei sa vin maine seara la petrecere? ai de gand sa iesi asa in public? adicatelea, asa cum o sa iesi intai din mainile mele, nu altfel.
si in plus, cu mine in public e riscant... tongue.gif

si acuma, ca sa stric jucaria o sa zic ca de la var mi se trage, adica de la frecat pereti prin casa, in scop de zugraveala, care probabil varu a ajuns cumva dintr-o camera in alta, la mine in sifonier, taman pe fusta, care e suficient de scurta cat sa nu mai pot sa tai nimic dintr-insa.

si asa.. cred ca am raspuns cam la toate.. ma duc sa mai si muncesc, ca de ras am ras destul..
Mara
Si, s-a curatat fusta? Sau varul e tot la locul cu pricina? evil.gif ohyeah.gif rofl.gif
Eclectic
Te mananca ? biggrin.gif
Sushi
Stiti bancu ala cu "ne maninca pe toti?"
Mara
QUOTE (Barrie @ 5 Aug 2005, 11:50 AM)
Te mananca ? biggrin.gif

rofl.gif innocent.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.