Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vand Telefoane Nokia 3g
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Publicitate
cripo
Vand telefoane 3G - Nokia 6650 200 euro/buc si Nokia 7600 250 euro/buc.
Telefoanele sunt noi, nu sunt codate. Valabil Bucuresti Tel: 0766475135
mutulica
la ce folosesc telefoanele astea in romania?
skysurfer
Ceva telefoane cu forme mai dragute? Sau macar mai serioase? Un Nokia 6680 ceva?
Mutulica ce in Timisoara nu e disponibil 3G?In Bucuresti si Constanta este si pot sa spun ca l-am folosit, insa momentan doar de pe telefoanele altora. E folositor, nu si pentru barbatii care nu sunt cuminti.
mutulica
banuiesc ca merg... dar nu inteleg la ce mi-ar folosi, ca sunt putini cei ce se joaca cu asa ceva...
si apoi ... nu vreau sa devin un mile carpinisan... si sa incep sa transmit reportaje. pe multi mi-e de-asjuns ca ii aud, nu ma tenteaza sa ii si vad... si cu atit mai putin sa ii si miros (ca am auzit ca vine 4g puternic)

skysurfer
Am auzit si eu ca o sa apara si 4G. Ne-am terminat. Nu ne mai putem ascunde nicaieri. Nici pe WC nu vom mai fi in siguranta.

Apropo are cine sony ericsson z800 de vanzare?
mememe
Sa stii ca e folositor 3G mai un "ia uite unde sunt " mai un " intarzii ca sunt in trafic " nu e rau , te vezi cand esti la distanta cel putin eu sunt bucuros ca am .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.