Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:.opsedate Vs. .opsedati
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
Kitty
Asa... Sa ridice mana sus cine e de acord, daca nu se poate miercuri, poate vineri, cum vreti, cum credeti, punem tara la cale...Eu ma gandeam in Maxx, daca sunt alte propuneri, nici o problema, discutam, vedem cum facem. Aparat foto avem, din ala de iesi cu ochii inchisi, deci doar timp ne trebe'
mdA!
yo's pro vineri, ca miercuri lucrez pana tarziu. dar... depinde si ce vrea lumea.
maxxul o mai fi valabil, dupa incendiul de acum cateva luni?
ilie
Saptamna viitoare?
Kitty
of course... te asteptam biggrin.gif
nefertiti-old
Ma inscriu si io.
Kitty
Am mai vorbit cu lumea si ramane pe miercuri..ceea ce inseamna ca s-ar putea sa ramanem iar fara Alexa...

Eve, Mara, Nefertiti si io vom fi prezente, ramane sa vedem daca ne onoreaza vreun oPsedat cu prezenta tongue.gif
Menthoru o sa vina, poate si John daca il rog frumos rolleyes.gif Freeman asteptam sa vedem daca are timp, de Barrie n-am prea dat, Mogaldeata, Scarlet si Michelle sunt asteptate sa-si dea cu parerea, in rest...nu stiu care mai e in Bucuresti unsure.gif

Daca nu se prezinta nici un male in treaba asta o sa avem 1-0 prin neprezentare ohyeah.gif
sunny26
Vreau si eu!!!! Dar sunteti prea departe.............. sad.gif
nefertiti-old
Tu unde esti? unsure.gif
Michelle
eu mai devreme de orele 20 nu prea sunt sanse sa termin miercuri...si daca va duceti in maxx nu ma prea intereseaza ...e si prea departe pour moi si nu ma inspira sad.gif de ce nu incercam de pilda la Catalin...pe stirbei ...e si ieftin si cred ca e bine pentru toata lumea din toate sectoarele Bucurestiului
Sushi
Michelle nu poti sa-mi faci asta! Eu mor de gelozie daca te intilnesti si cu altele wacko.gif
Kitty
Hai mey Carmelita! n-ai incredere in mine? rolleyes.gif nu de alta, dar nici io una n-as avea evil.gif
Sushi
Kitty daca te atingi de Michelle nu stiu de ce-s in stare!!!!!!!!
Kitty
de ce esti in stare? jamie.gif mwah1.gif
Sushi
de ebrietate sad.gif

Sa faceti poze. Si sa nu vad ca vreuna sede linga Michelle ca fac un scandal !!!!!!!!!!!!!! Aveti voie sa vorbiti cu ea. Dar numai prin semne. Claro?
Kitty
Claro che no! Carmelita, Michelle e fata mare...daca raspunde flirtului e vina ei nu a noastra evil.gif
sunny26
QUOTE (nefertiti @ 23 Jul 2005, 06:05 PM)
Tu unde esti? unsure.gif

Din Cluj-Napoca
Sushi
QUOTE (Kitty @ 23 Jul 2005, 09:28 PM)
Michelle e fata mare...

43.gif
Eclectic
Eu am vrut doar sa spun ca sper sa apar si eu. Insa nu ma pot aPtine de la a remarca urmatorul pasaj:

QUOTE
Michelle e fata mare


Kitty, ne spui si de unde stii ? harhar.gif
Kitty
sorry.gif michelle ii spui tu? sau ii spun eu? unsure.gif
Michelle
mey,nu chiar sau nu inca ...astept sa ma programeze Carmelita la o reconstructie de himen ohyeah.gif
Felina
meeeei lasati-o pe Michellina in pace! nu vine la intalnire ca n-are voie! nu se intalneste decat cu mine si cu Carmencita, atat! harhar.gif
nefertiti-old
Ce atata circ, nu vedeti ca nu vrea sa vina, oricum? tongue.gif
Michelle
haida nefe,nu incepe si tu acuma ...ca si-asa mor de ciuda ca scap asa tarziu de la treaba...oricum am facut un deal cu cineva si intentia era sa -mi tin cuvantul!
nefertiti-old
Bine, mey, bine, tu stii mai bine! Oricum, data trecuta am stat pana la 10, asa ca ora nu e o scuza rolleyes.gif . E drept ca nici pe mine nu ma incanta locul, dar unii devil.gif au o preferinta pentru bombe din astea. O data pe luna sa zicem ca le suport si eu, mai mult nu prea. Nu sunt snoaba, da' parca prefer ceva mai linistit si mai curat... In fine...
Contessina
Mie cred ca nu-mi veti simti absenta.
Have fun girls!
Michelle
mey fetili,pai daca iar ne intalnim numa opsedate fara opsedati iar zice lumea ca a fost intalnirea cotzofenelor wink.gif !
nefertiti-old
Who cares??!!
Marcus
Propuneti o ora si un loc clar. Nu promit nimic, dar e posibil sa pot ajunge si eu. yeah.gif Zilele astea sunt in Bucuresti, in Regie, daca e undeva aproape as putea ajunge. smile.gif
nefertiti-old
Pai e chiar in regie, in Maxx, o sa spuna fetele ora. Eu as zice 5.30-6. Mai urmareste-ne si tu aici sau lasa un nr. de tel daca ai.
Kitty
Iau eu legatura cu Marcus
ma intalnesc eu cumva cu el si il iau cu mine... Eu sunt de acord cu ora 5.30

Ramane pe: Miercuri, data de 27.iulie.2005, ora:17.30, locatia: Maxx biggrin.gif

Marti facem prezenta sa vedem ce, cum si cine tongue.gif
ilie
Mai fete, nu prea i-ati mobilizat pe baieti...ar trebui sa lucrati ceva in sensul asta.
Eu m-as stradui sa vin, dar daca sunt numai cotofene (cine a zis asta e curajos wink.gif)....o sa prefet chestia in grupuri mici rofl.gif
Kitty
Hai mey Freeman..Vine menthoru si Marcus sigur...am primit mesaj de la el...John trebuie incurajat, ca i-o fi frica de noi, iar Barrie bvine daca ia salariul tongue.gif Contez pe tine! Sa nu ma dezamagesti wink.gif
ilie
Kitty eu as veni ca am vazut ca m-ai nominalizat la lista de 5 mwah1.gif , asta m-a ravasit sorry.gif si trebuie sa-mi revin cu ceva beri banuiesc . Sper sa nu-mi ia careva vreun alt act..., ca mai am putin si raman si fara cetificat de nastere.

Unde e Catalin pe Stirbei?
Kitty
Chiar asa...catalin e pe drum...marti ajunge in Buc si din cate am vb eu cu el s-ar putea sa vina smile.gif
nefertiti-old
Freemann cred ca se refera la crasma numita Catalin laugh.gif .

A inviat menthoru'? cool.gif
Kitty
sorry.gif am citit, dar n-am gandit in acelasi timp tongue.gif

Menthoru' a vrut sa il anunt de urmatoarea intalnire...eu mi-am facut datoria smile.gif Sa vedem daca are destul tupeu sa se intalneasca cu noi evil.gif
Michelle
Crasma Catalin pe Stirbei Voda este de la intersectia cu Str.Berzei ...mergind spre Sala Palatului(conservator)oricum e sens unic !.... pe partea stanga ,intr-o curte ...cam la a 6-a-7-a casa
Mara
Eu una as prefera sa nu mergem in Maxx, dar na... o sa ma supun majoritatii. tongue.gif Totusi, Catalin asta suna bine. laugh.gif
ilie
Maxx pare sa fi luat foc mai demult, asa se vede din exterior.
Michelle
QUOTE (Freemann @ 25 Jul 2005, 02:23 PM)
Maxx pare sa fi luat foc mai demult, asa se vede din exterior.

o fi vreun cuib de teroristi acolo! tongue.gif
nefertiti-old
Pana la urma cum ramane? Maxxu' e deschis sau nu?
mdA!
o sa incerc sa ma uit sa vaz daca la terasa e careva..mai mult de atat, nu stiu daca ajung. ar fi dragute ambele variante, dar numai daca stati mai mult. eu la maxx ajung rpd din politehnica mea, dar la ora aia ma mananca toti cainii pan' la voi..

in fine, ma supun majoritatii si ma zbat sa viu. promit.

QUOTE
...John trebuie incurajat, ca i-o fi frica de noi
Kitty, il incurajezi tu sau il incurajez eu? jamie.gif

pupescus, vbim pana atunci.
Kitty
Deci vorbit cu oamenii, incercam sa facem prezenta in mare:

oPsedatii: Freeman, John, Menthoru', Marcus (scuze daca te simti jignit ca te-am trecut la oPsedati tongue.gif ), Catalin, Barrie, astia sunt cei posibili...maxim toti, minim toti ohyeah.gif

oPsedatele: Nefertiti, Mogaldeata, Scarlet, Mara, Eve, alexa, Actlyse - Contessina (again sorry tongue.gif), Kitty...

Suntem 14 si trebuie sa facem rezervare sad.gif sa vad, sa aflu cum...Alexa daca treci pe acolo maine cel tarziu fa tu o rezervare directa pt 14 persoane, noi te asteptam, ca de nu' il trimit pe Barrie sa vina sa te ia pe sus...chit ca esti in fusta laugh.gif

8 contra 6 va tine baieti? evil.gif
axel
Din cate am inteles cantina a luat foc, nu clubul. Iar terasa n-are cum sa arda. Oricum, e Pirhania prin preajma...
Kitty
Sa inteleg ca ne onorezi cu prezenta? ohyeah.gif
ilie
Carciuma propusa de Michelle e ok thumb_yello.gif
Unde ramane pana la urma si cine confirma venirea? Sa nu se transforme numai in sezatoare...
Kitty
Maine in Maxx.dar cine suna sa rezerva locuri ca eu is mica si nu-sh cum sad.gif Unde zice michell multa lume nu stie sa ajunga...aici e mai accesibil......
Michelle
ai vizitat-o Freeman?...pai,la Catalin (ma mir ca nu stiu oamenii!) merge numa lume buna si...boema ,domle ,d-aia am si recomandat-o!
acu' mie mi-e indiferent,oricum nu pot veni! cry.gif
ilie
Michelle, carciuma respectiva e ok si ar bine de mers acolo, dar vezi ca tinerii studenti au o lene la deplasari...
nefertiti-old
Pana la urma, ramane Maxx, 5.30? Cine confirma?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.